0xc0000225 при завантаженні windows 7 – як виправити

Доброго всім вам здоров’я, мої улюблені читачі, програмісти, системні адміністратори і просто користувачі.

Вчора я не зміг запустити один зі своїх комп’ютерів з першого разу. Навіть почав турбуватися, однак проблему я вирішив. У мене вискочила помилка 0xc0000225 при завантаженні windows 7. Исправил я все швидко, але вирішив розповісти вам, що саме потрібно робити, якщо ви потрапите в подібну ситуацію. Буде пізнавально і цікаво. Поїхали.

хід дій

Отже, як виправити цю проблему? Спочатку ви побачите ось такий ось чорний екран.

Сам по собі цей баг може бути через багатьох причин.

Наприклад, пошкоджений MBR сектор завантажувального вінчестера. Може відбувається збій меню завантаження, особливо часто це трапляється при установці операційної системи. Ще таке може бути з-за неправильної настройки макропрограми БІОС. Що б не служило причиною, треба все виправити.

Ми знову перезавантажуємо комп’ютер.

При його завантаженні клацають клавішу Ф8.

Тиснемо найпершу сходинку. Точно так же, як я показав на Пікчу знизу.

Операційка просканує завантажувальні сектора і все встане на свої місця. Збій усунутий.

Як бути, якщо пошкоджені бут-сектори не відновлюються?

Буває, що на ноутбуці не вдається завантажити сьому вінду навіть після операції, яку я описав вище. У цьому випадку нам знадобиться завантажувальний флешка або диск з операційною системою. Вставляємо його в привід і перезавантажуємося з нього. Ми побачимо стартовий екран, на якому потрібно натиснути кнопочку відновлення.

Потім у нас будуть завантажені самих параметрів. Що робити? Просто чекаємо, коли з’явиться наступна картинка.

Далі комп’ютер самостійно все відновить і піде в ребут.

Важливо, то б ви самостійно не вимикали його. Інакше це повністю перерве всі операції.

Післямова

Хотілося б вас ще попередити. Що така помилка може бути і на вашому virtualbox. Особливо це стосується тих випадків, коли БІОС під це не заточений.

Також, варто обережніше бути з антивірусом. Якщо файл winload.efi буде заражений, то антивирь його просто видалить. А це і приведе нас до обговорюваного в цій темі збою. За великим рахунком, все відновити тоді не вийде і доведеться ставити ОС заново. Тому відразу задайте в параметрах софта, який проводить сканування на предмет шкідливого програмного забезпечення, що б він спочатку питав, чи хоче користувач видалити або помістити в карантин той чи інший файл.

Крім цього, якщо ви бачили коли-небудь напис ваша копія не автентична. Значить у операційки злетіла активація. Таке трапляється при кривих оновлення і також їде до помилки. В цьому випадку потрібно зробити відкат системи з точки відновлення.

Важливо, щоб за датою створення вона була зроблена раніше, ніж з’явився баг. Інакше збій може не усунутися, а то і зовсім повторитися. Тому, ніколи не потрібно відключати створення контрольних точок відновлення на компі, інакше потім моно пошкодувати про це.

Варто було б також відзначити, що у вас на компі стоїть дві системи, видалити одну все ж доведеться. Тому то хоч ОС і дві, а ось завантажувальний сектор самого жорсткого диска один. Тому, в разі багів саме з ним, давати збої буду все операційки.

Звичайно, якщо проблема саме в вінчестері. За великим рахунком, ставити дві провини на комп не рентабельно. Ось, наприклад, середу від Майкрософта і лінукс – інша справа. В іншому випадку, готуйтеся до появи проблем і конфліктів з обох сторін тому подумайте, чи потрібно вам це?

висновок

Ну а на цьому я, мабуть, буду закінчувати цю статтю. Тепер ви знаєте що робити, якщо ваш комп зависає на цьому баге. Будьте уважно і дотримуйтесь інструкцій, і у вас обов’язково все вийде.

Діліться цим матеріалом з колегами, друзями і знайомим в різних соціальних порталах для спілкування. Також раджу підписатися на мій блог, щоб знати, коли я публікую статті, зроблені спеціально для вас, мої шановні читачі.

Ссылка на основную публикацию