10 доповнень для більш інтерактивною сторінки «Нова вкладка»


10 доповнень для більш інтерактивною сторінки «Нова вкладка»

Якщо ви просунутий веб-серфер, то, без сумніву, ваше улюблене поєднання клавіш – це Ctrl + T, за допомогою якого можна швидко переглядати безліч сторінок. Коли ви відкриваєте нову вкладку, то найімовірніше вона буде порожньою або ж зі списком найбільш відвідуваних вами сайтів. Було б здорово, якщо функціональність сторінки нових вкладок виходила за межі Ctrl + T і пошукового рядка.   

 Отже, ми готові запропонувати вашій увазі 10 аддонів для відкриття в браузері нової вкладки (сім з них – для Chrome, і три – для Firefox).

Вони не тільки багатофункціональні, але і відмінно виглядають. З таким величезним вибором опцій ви напевне знайдете ту, якої вам раніше не вистачало.

Розширення для Chrome

1. 

Home – це проста і разом з тим чудова сторінка нової вкладки, яка автоматично додає ваші Google-акаунти після їх установки. Згодом ви будете отримувати повідомлення з Facebook, Gmail і Twitter (число повідомлень буде висвітлюватися на іконці програми).

Час також синхронізується з вашим Google Calendar, так що ви можете бути в курсі важливих подій з календаря. Завдяки опції нотаток ви зможете використовувати Home і для запису своїх ідей або списків.  

2. Awesome New Tab Page

Дане розширення дозволяє використовувати більше 20 віджетів, які можна скачати з їх сайту. Ви самі можете розподіляти віджети на свій розсуд і змінювати їх розмір. У кожного віконця є своя пошукова рядок для швидкого пошуку (в Facebook, Amazon, Twitter або пошукових системах).

Крім того, користувачі можуть вручну експортувати і згодом імпортувати свої налаштування або зробити їх резервну копію в Google Chrome (Gmail) обліковому записі. 

3. New Metro Tab

Зовнішній вигляд і навігація New Metro Tab дуже нагадують призначений для користувача інтерфейс Windows 8 Metro. Тут можна додавати віконця з посиланнями і прикрашати їх. Більш того, ви можете завантажити свою власну іконку або ж використовувати запропоновану сайтом.

На New Metro Tab також є «живі» віконця, в тому числі Gmail і RSS-стрічка. Їх колір також може бути змінений відповідно до бажання користувача. 

4. Currently

Ті, хто вважає, що рядок вкладок важливіше сторінки налаштувань нової вкладки, можуть сміливо встановлювати Currently. Розширення являє собою невеликі годинник з датою і даними про погоду.

Тут є такі прості опції як вибір колірної схеми, стандартна британська і метрична системи заходів, погода в різних місцевостях, мови, формат часу і дати, звуки і анімація.

5. Modern New Tab Page

Modern New Tab Page дуже схоже на раніше згадане розширення Windows 8, з тією лише різницею, що перше ще простіше у використанні.

Додавши на свій екран новий веб-сайт, ви автоматично отримаєте доступні RSS-новини.

Таким чином, ви створюєте вікна з живими закладками, які виглядають стильно і акуратно. Плюс до всього, шпалери ви можете завантажити свої або вибрати одну із запропонованих колірних схем. 

6. Fruumo

Дуже приваблива розширення, функціонал якого виходить за рамки закладок. Тут є міні-годинник, дата, температура, інформація про погодні умови і пошуковий рядок, через яку можна знайти те, що вам потрібно, в додатках Google і закладках.

Fruumo також включає в себе RSS-канали та Facebook-повідомлення. 

7. New Tab Page

Це розширення змінює зовнішній вигляд стандартної сторінки вкладок і додає в нього кілька інформативних «карток». Крім пошуковика, тут є картка з погодними умовами і останніми актуальним новинами.

На цьому поки все, але додаток дуже легковаге і працює без будь-яких затримок.

Аддони для Firefox

8. Speed ​​Dial

Speed ​​Dial спрямований на поліпшення роботи клавіатури і в першу чергу підійде тим користувачам, які мишці воліють клавіатуру. За допомогою настроюються гарячих клавіш ви можете швидко перейти на один з дев’яти своїх улюблених сайтів всього одним натисканням комбінації клавіш (Ctrl + 5 або будь-яке інше число від 1 до 9).

Ви можете групувати різні веб-сайти і швидко потрапляти на них, просто натиснувши потрібні клавіші. 

9. New Tab Tools

New Tab Tools дозволяє вам оптимізувати роботу сторінки з новими вкладками, так як пропонує вам самим визначити кількість віконець в кожному ряду і колонці.

Крім усього іншого, ви можете ввести місце того чи іншого вікна. Аддон також дає вам можливість завантажити свій фоновий малюнок. 

10. New Tab Plus

В New Tab Plus вже завантажено багато популярних веб-сайтів. Кожне віконце працює як звичайна посилання, яка відправляє вас на відповідну сторінку.

Відмінною особливістю цього аддона є те, що ви можете групувати посилання по категоріям і отримувати до них доступ, скориставшись коліщатком прокрутки на миші. Ви також можете перетягнути свої улюблені посилання в швидку панель, щоб ще швидше переходити по ним.

Ссылка на основную публикацию