10 корисних порад користувачів Skype


10 корисних порад користувачів Skype

З часу своєї появи в 2003 році для більшості людей Skype став звичним засобом спілкування. Мільйони користувачів вдаються до допомоги Skype для обміну текстовими повідомленнями і здійснення аудіо та відео дзвінків абсолютно безкоштовно. За невелику плату ви також можете дзвонити на мобільні і стаціонарні телефони.

Незважаючи на недавню появу Google Hangouts, Skype і раніше широко використовується для здійснення відео та аудіо дзвінків. Ми підготували для вас 10 рад, які допоможуть зробити ваше взаємодія зі Skype більш плідним і цікавим.

1.Як перенести контакти з одного аккаунта Skype в інший

Ви запросто можете зробити резервні копії своїх Skype-контактів, щоб перенести їх в інший Skype-аккаунт. Для цього в головному меню Skype клікніть «Контакти>додатково>Зробити резервну копію списку контактів … ». У підсумку ви отримаєте .vcf файл, який можете зберегти на своєму комп’ютері.

Тепер увійдіть у другій аккаунт Skype (той самий, куди ви хочете перенести контакти). Натисніть «Контакти>додатково>Відновити список контактів з резервного файлу ».

2. Як відредагувати останні повідомлення

Уявіть, що ви відправили повідомлення, в якому є помилка, і ви хочете виправити її і заново відправити повідомлення. Зробити це можна в такий спосіб: натисніть на своїй клавіатурі клавішу «стрілка вгору», після чого на екрані з’явиться останнім відправлене вами повідомлення, тепер внесіть в нього необхідні корективи і тисніть «Відправити».

3. Як робити дзвінки прямо зі списку контактів

Ви можете дзвонити іншим користувачам Skype, двічі клікнувши по ним в списку контактів. Для цього перейдіть в головне вікно Skype і натисніть «Інструменти>Налаштування ». Далі увійдіть в «Налаштування …» і поставте галочку навпроти «Почати дзвінок при подвійному натисканні мишкою на контакті».

Однак такий спосіб виклику не відчиняє вікно миттєвих повідомлень.

4. Як приховати пише олівець

Коли ви чатітесь з ким-небудь в Skype, ви бачите, що рухається олівець, коли ваш співрозмовник щось друкує або видаляє. У цій опції є дві сторони, як ви самі розумієте. Якщо ви не хочете, щоб співрозмовник знав про те, набираєте ви відповідь чи ні, то можна просто відключити цю опцію.

Для того, щоб приховати індикатор написання або видалення повідомлення, відкрийте головне вікно Skype, клікніть «Інструменти>налаштування>Чати і SMS>Установки чату>Відкрити додаткові настройки »і, нарешті, приберіть галочку навпроти« Показувати, що я друкую ».

5. Як очистити історію чату і визначити часові рамки її зберігання

Ви можете очистити історію чатів Skype і навіть поставити тимчасові рамки для її зберігання. Для видалення чатів увійдіть у вкладку «Інструменти», далі виберіть «Налаштування>Чати і SMS ». Тепер перейдіть в «Налаштування чату>Відкрити додаткові настройки>Очистити історію”. Тут же ви можете вибрати, як довго буде зберігатися ваше листування.

Будьте обережні, так як після натискання «Очистити історію» ви втратите всі свої повідомлення з усіх чатів.

6. Як отримувати повідомлення про повідомлення з ключовими словами

Ви можете отримувати повідомлення, якщо в персональному вікні чату ваш співрозмовник згадує певні слова або словосполучення. Для цього відкрийте вікно чату потрібного контакту, натисніть «Розмови>Налаштування повідомлень>Повідомляти мене, лише за наявності таких слів ».

Надрукуйте всі слова, про які хочете бути повідомлені, в спеціальному вікні. Проте, ці настройки автоматично вимкнуть повідомлення для інших раніше введених ключових слів, так що все ж є шанс, що ви можете втратити щось важливе.

7.25 прихованих смайлів і іконок

Існує колекція смайлів і іконок, які не видно в стандартному наборі Skype, але ви все ж можете користуватися ними, якщо знаєте короткий код. Ключові слова (зліва направо) з наведеного нами списку співвідносяться з зображеннями смайлів на картинці (теж зліва направо). Крім того, кожне слів укладено в дужки ().

Нижче ви бачите лише короткий перелік прихованих смайлів і іконок. Якщо вас цікавить повна версія, загляньте сюди:

· Мужик з качкою – (poolparty)

· Розмовляю – (talking)

· Б’ється головою об стіну – (headbang)

· П’яний – (drunk)

· Хлопчик з собакою махає рукою – (toivo)

· Жук – (bug)

· Розбите серце – (broken heart)

· Лист – (e) (m)

· Курим – (smoking) / (smoke) (ci)

8. Як поставити на паузу анімовані смайли

Якщо вам не до душі анімовані смайли, ви можете зупинити їх, щоб вони виглядали, як стандартні смайли без рухів. Щоб втілити це в життя, зайдіть в «Інструменти» і клікніть «Налаштування>Чати і SMS>Візуальне оформлення чату »і приберіть галочку навпроти« Показувати анімовані смайлики ».

9.Как активувати гарячі клавіші (клавіші швидкого виклику команд)

Ви можете активувати гарячі клавіші для найбільш часто виконуваних дій. Для ряду опцій в Skype є швидкі клавіші, задані за замовчуванням; ви можете на свій розсуд змінити їх.

Якщо ви маєте намір це зробити, перейдіть в «Інструменти», виберіть «Налаштування>додатково>сполучення клавіш>Включити поєднання клавіш ».

10.Як встановити ідентифікатор номер абонента, що телефонує

Якщо ви робите дзвінки на стаціонарні або мобільні телефони, то, ймовірно, хочете, щоб інші співрозмовники бачили ваш вихідний номер, а не прихований, який зазвичай у них висвічується.

Для того, що встановити ідентифікатор абонента, що телефонує, потрібно викликати Skype-меню і натиснути кнопку «Аккаунт». На вашому екрані з’явиться веб-сторінка в вашому встановленому за замовчуванням браузері, де ви отримаєте більш детальну інформацію щодо дзвінків.

Натисніть кнопку «Ідентифікатор абонента, що телефонує», і на наступній сторінці виберіть «Країну / Регіон» і «Номер телефону». Тепер вам залишається тільки кликнути “Підтвердити номер» – і готово!

Ссылка на основную публикацию