10 корисних порад по оптимізації роботи Google Calendar


10 корисних порад по оптимізації роботи Google Calendar

Календар – це незамінний організаційний інструмент, зокрема для фрілансерів і команд, які працюють віддалено. У той час як додатки допомагають стежити за часом і не пропустити нічого важливого, календар як і раніше є самим надійним і звичним інструментом для координації всіх ваших майбутніх заходів і подій. Готовий посперечатися, що більшість інтернет-користувачів користується онлайн-календарем Google Calendar. 

Як і інші сервіси Google, Google Calendar має гнучкість і широкими можливостями, що дозволяє йому працювати швидше і більш ефективно. Ви можете зібрати в одному місці Gmail, окремі робочі календарі, шкільні або робочі справи і ділитися ними зі своїми колегами. 

Отже, якщо ви тільки збираєтесь або вже користуєтеся Google Calendar, то десять порад про те, як максимально раціонально використовувати цей сервіс, припадуть вам як не можна до речі. 

1. Як швидко додати інформацію про подію 

Як відомо, додати подію в Google Calendar можна клікнувши по даті або часу і вписавши дані під спливаюче вікно. Наступного разу просто введіть час, замітки і місце події (див. Скріншот).

Інформація, яку ви введете в текстове вікно «Що:» буде розміщена у відповідній клітинці Google Calendar.

2. Як активувати і-мейл повідомлення

Незважаючи на те, що ми часто і багато користуємося Google Calendar, не всі з нас справно його перевіряють. Тому щоб не пропустити дійсно важливі події або заходи, не завадить отримувати повідомлення на електронну пошту. Для цього клікніть по стрілці поруч з обраним календарем і виберіть «Нагадування і повідомлення». 

Тут же ви можете вибрати які саме повідомлення хотіли б отримувати для кожної окремої календаря. Крім того, ви можете задати певний час, в яке вам прийде нагадування про майбутню подію. Якщо ж ви не хочете перевантажувати себе зайвими повідомленнями, встановіть їх тільки для самого важливого календаря.

3. Як додати святкові та спортивні календарі

В Google з’явилося багато попередньо завантажених календарів, на які ви можете 

підписатися. Щоб ознайомитися з їх повним списком, клікніть по стрілці, розташованої поруч з полем «Інші календарі», і виберіть «Переглянути цікаві календарі». Там ви знайдете святкові календарі різних країн.

Також ви зможете бути в курсі ігор своїх улюблених команд в таких видах спорту як бейсбол, баскетбол, крикет, футбол, хокей, регбі або сокер. 

4. Як приховати неактивні годинник 

В ідеалі в вашому робочому календарі повинні бути задіяні тільки робочі години, тому логічно було б припустити, що весь інший час буде неактивно. 

Ви можете позначити свій робочий час і прибрати інші години, включивши «Прибрати ранок і ніч» в категорії «Налаштування».     

5. Як додати світове час

Доводиться працювати 24 години на добу? Додайте в свій календар світовий час, щоб бути в курсі робочих годин в інших країнах. Для активації цієї опції перейдіть в «Налаштування», знайдіть і включіть «Світовий час».

Після того, як опція запрацює, ви можете увійти в «Налаштування» і під значком «Світовий час» вибрати потрібні країни або часові пояси. Ранкові та нічні години відзначені світлими і темними фонами відповідно.

6. Як активувати прогноз погоди

Намічаються заходи на відкритому повітрі? Тоді не завадить дізнатися, що нам готує в ці дні небесна канцелярія. Перейдіть в «Налаштування>Загальна>Місцезнаходження »та виберіть свою країну. Потім виберіть вимір температури в ° С або ° F.     

Після збереження заданих параметрів у вашому календарі з’являться іконки із зображенням погодних умов (на найближчі три дні) в місці проведення заходу.

7. Google Tasks

Google Tasks – це простий список справ, включений до Google Calendar. Він працює за принципом Post-It Notes, тільки у випадку з Google Task ви можете все завдання бачити в своєму календарі і присвоювати їм термін виконання. Коли справа зі списку буде виконано – просто відзначте його галочкою.

8. Як переглядати Google Calendar в оффлайновом режимі

Щоб встановити програму Google Calendar для Chrome дозволяє користувачам переглядати календар в режимі оффлайн. Щоб бути впевненим, що всі ваші події сінхронізірутся, клікніть по іконці гайкового ключа і виберіть «Оффлайн» (з’явиться зелена галочка). 

Зверніть увагу, що ви не можете додавати або редагувати події, якщо користуєтеся календарем в оффлайн-режимі. 

9. Швидкі клавіші

Активувавши в «Налаштування>Основне »опцію« Швидкі клавіші », ви зможете ще швидше оперувати датами і подіями в своєму Google Calendar.

Ось повний список швидких клавіш, які можуть бути використані в Google Calendar:

Швидкі клавіші Опис

K або P Попередня дата 

J або N Наступна дата

R Оновити календар

T Перейти до сьогоднішньої дати 

1 або D Перегляд подій дня

2 або W Перегляд подій тижня

3 або M Перегляд подій місяця

4 або X Перегляд користувача

5 або A Перегляд завдання

C Створити нову подію

E Детальніше про твіт події 

Backspace або Delete Видалити запис

Ctrl + Z або Z Відмінити останню дій

Ctrl + S або S Зберегти зміни в деталях події

Esc Повернутися на головну сторінку календаря

+ Додати календар

Q Швидке додавання

Ctrl + P Роздрукувати календар

S Відкрити параметри

? Показати список швидких клавіш

10. рецепти IFTTT

IFTTT (If This Than That – якщо це, то те) дозволяє з’єднати два онлайн-сервісу, забезпечивши тим самим їх взаємодія. Іншими словами, ви можете заархівувати інформацію з соціальних мереж.

IFTTT також можна використовувати в Google Calendar; наприклад, щоб додати нову подію в календар через смс (відмінний спосіб для людей, які постійно перебувають в дорозі).

Спонсором статті виступає Студія «WebMage» яка спеціалізується на розробці, створенні та перенесення сайтів на CMS 1C Бітрікс (Bitrix). Система управління сайтом ЦМС бітрікс (Bitrix) широко поширена і користується популярністю у користувачів. Фахівці компанії мають особливий підхід до роботи і накопичений досвід який дозволяє створювати зручні, красиві проекти і виводити на лідируючі позиції проекти, які у багатьох інших конкурентів вважаються жирних.

Ссылка на основную публикацию