10 кращих Сірі помічників для Андроїд

Компанія Apple як і раніше є законодавцем мод на ринку мобільних гаджетів. Володарі смартфонів на базі iOS гідно оцінили її останню новинку – голосовий помічник Сири (від англ. «Siri» – Speech Interpretation and Recognition Interface). Для ОС Android також починають з’являтися подібні помічники, що полегшують використання гаджета. Розглянемо ТОП-10 Сірі-додатків.

  1. Assistant – одна з кращих програм, яка впорається і з навігацією, і з відправкою повідомлень. Зручний інтерфейс і дружні жарти додають Асистенту шарм у використанні.
  2. Та, що говорить Блондинка 3D. Пропонується в платній і безкоштовній версії. Помічник виглядає дещо мультяшним, але зі своїми функціями справляється відмінно. Безкоштовна версія програми не буде відповідати вам голосом і попросить завантажити войс-модуль за додаткову оплату.
  3. Skyvi – невелике і функціональне Сірі-додаток, до того ж безкоштовне і дуже просте у використанні. На жаль, підтримка російської мови відсутня.
  4. Dragon Mobile Assistant – «Дракон в смартфоні» відрізняється найкращим призначеним для користувача інтерфейсом і відмінним виконанням команд.
  5. EVA Voice Assistant – відмінне Сірі-додаток зі скромним інтерфейсом. Іноді Єва «розмовляє» дуже швидко, і її важко зрозуміти тим, хто не знає англійську.
  6. ANDY з його простим інтерфейсом можна порекомендувати учням: програма відмінно справляється з пошуком інформації по всіх основних предметів, правда на англійській мові.
  7. – додаток з широким набором функцій. Основна «фішка» – плаваюча кнопка виклику, розташована поверх всіх інших додатків.
  8. – російськомовний помічник, легкий і компактний. З особливостей можна відзначити його уміння розповідати анекдоти на різні теми.
  9. має найкращий інтерфейс серед усіх Сірі-додатків для Android. Дуже добре справляється з управлінням музичним плеєром, навігацією і навіть перекладом.
  10. Jeannie – відмінний помічник для Android, прекрасно впорається з основними завданнями. У нашому огляді він знаходиться на останньому місці через істотних обмежень безкоштовної версії.

Для ОС Android написано багато Сірі-додатків. Кожне з них має свої переваги і недоліки. Ну, а те, яке з них залишити у себе на смартфоні – вирішувати вам.

Ссылка на основную публикацию