10 сайтів для відстеження обмінного курсу Bitcoin


10 сайтів для відстеження обмінного курсу Bitcoin

Останнім часом, навіть не дивлячись на деякі прогалини в безпеці, біткоіни стали більш стабільною криптовалюта. Проте, вони далекі від повної і беззастережної стабільності. Біткоіни і інша криптовалюта, на відміну від такої офіційної валюти як долар США, не підтримуються державою і не є ланкою валютної політики. Це наділяє біткоіни властивостями золота: їх ціна залежить виключно від того, скільки люди готові заплатити за них, а також від того, наскільки користувачі в них вірять. Все це, як ви самі розумієте, може привести до невизначеності.

 В силу вищенаведених причин було б завбачливо стежити за зміну валютного курсу біткоіни, особливо якщо ви хочете отримати прибуток від своїх вкладень. Навіть якщо ви не інвестор, непогано було б залишатися в курсі цього питання, просто про всяк випадок. Ми пропонуємо вашій увазі десятку сайтів, які можуть бути використані для відстеження вартості біткоіни.

  

1. Bitcoin Charts

Bitcoin Charts є одним з найпопулярніших сайтів про рівень цін на біткоіни. Тут представлена ​​вартість біткоіни в співвідношенні з великою кількістю валют, в тому числі USD, EUR, GBP, JPY і навіть Ripple. 

 Bitcoin Charts пропонує різні види графіків, які відображають ковзаючі середні показники і показники технічного аналізу, в тому числі накопичення / розподіл і швидкість зміни. Тимчасові проміжки для таблиць можуть варіюватися від одного дня до восьми років.

2. BitcoinWisdom

BitcoinWisdom відстежує курс біткоіни щодо ряду основних валют, в тому числі Bitstamp, BTC-e і Coinbase. Даний сайт також надає дані про ціну біткоіни в співвідношенні з іншими криптовалюта, серед яких Cryptsy і Bter. На BitcoinWisdom є парочка опцій, які ви можете відрегулювати на свій розсуд: стиль графіків і інтервали коливання.

Цей трекер оновлюється в режимі реального часу, і ви можете вибирати часовий проміжок для основного графіка – від однієї хвилини до одного дня. На BitcoinWisdom крім того є калькулятори і таблиці для Litecoin.

3. CoinDesk

CoinDesk, ще один трекер цін на біткоіни, має свій власний індекс цін (BPI), який варіюється в залежності від цін трьох провідних бірж криптовалюта: Bitfitnex, Bitstamp і BTC-e. У графіку може бути відображений BPI, дані про вартість біткоіни на будь-який з трьох вищезазначених бірж. Статистичні дані про Mt. Gox також присутні на CoinDesk.

CoinDesk може демонструвати як ціни при закритті біржі, так і OHLO (ціну відкриття, максимум, мінімум і ціну закриття). Тимчасові рамки графіка варіюються від однієї години до будь-якого потрібного вам часу в минулому (завдяки опції «All»).

4. Bitcoinity

Bitcoinity відстежує ціну біткоіни через ряд різних бірж і валют. На відміну від більшості трекерів, на Bitcoinity є розділ бажаних установок, де ви можете максимально індивідуалізувати свій досвід. Крім усього іншого ви можете вибрати тему за замовчуванням, ступінь точності ціни, показувати чи вартість в BTC або BTCm, а також приховувати варіанти продажу-покупки з ціною, меншою за вказану вами.

Якщо вам не припала до смаку колірна схема Bitcoinity, встановлена ​​за замовчуванням, вам буде запропоновано альтернативний варіант в більш світлих тонах. Тимчасові інтервали для графіка цін варіюються від десяти хвилин до двох років. Що стосується таблиці динаміки, то доступні тимчасові інтервали тут – від однієї хвилини до однієї години. Крім того, сайт дає вам можливість збільшувати і зменшувати зображення (зум).

5. Coinbase

Один з напрямків сайту Coinbase – трекер цін з графіками цін на біткоіни. Тут ви знайдете таблиці для відстеження вартості біткоіни в USD, а також графіки обліку щоденних біткоіни-транзакцій. Coinbase є одним з небагатьох трекерів, в поле зору яких виявляються і фінансові операції з біткоіни, що для деяких користувачів може представляти певний інтерес.

Як і більша частина подібних трекерів, Coinbase пропонує вам вибрати тимчасові рамки для графіка (від одного дня до будь-якого потрібного часу). Слід зазначити, що на сайті немає чіткої вказівки на джерело даних про ціни на біткоіни.

6. Winkdex

Winkdex збирає інформацію з семи різних бірж криптовалюта, серед яких Bitfitnex, Bitstamp і CampBX. Даний трекер визначає біржові ціни виходячи із обсягу транзакцій на біржі, так що середня ціна не особливо залежить від різко відхиляються значень високу ціну і низького рівня фінансових операцій.

 Інтерфейс Winkdex пропонує користувачам набір інтервалів (від одного дня до будь-якого цікавить вас часу) і не відрізняється надмірною перевантаженістю. Сайт працює в тестовому режимі, тому там можуть бути деякі недоробки і недоліки, які з часом будуть виправлені.

7. Blockchain

Blockchain отримує інформацію від Bitcoinity, але представляє її в більш спрощеному вигляді. На відміну від Bitcoinity Blockchain веде облік тільки трьом валютам – USD, EUR та GBP. У вашому розпорядженні також виявиться чат BTC-e (відображається в окремому вікні), щоб ви були в курсі найостанніших обговорень на цю тему.

 Що стосується тимчасових інтервалів для таблиці цін, то тут це 10 хвилин-6 місяців, а для таблиці змін – від 1 хвилини до 1 години. Крім усього іншого, для більш детального знайомства з таблицями ви можете скористатися опцією зум.

8. Bitcoin Ticker

Bitcoin Ticker стежить за змінами вартості біткоіни на шести біржах криптовалюта. У число цих бірж входять BitStamp, BTCChina, Bitfinex і Kraken. На Bitcoin Tracker є рядок, що біжить, де розміщуються найсвіжіші новини про біткоіни, а також зчитування угод про купівлю-продаж в реальному часі (в рамках зазначених вище бірж).

Тимчасові рамки варіюються від 10 хвилин до потрібного вам часу (опція «Весь час»). Крім того, на Bitcoin Ticker є режим перегляду, який об’єднує графіки для Bitfitnex, Huobi, BitStamp і BTC-e в межах одного вікна, і все в режимі реального часу.

9. BigTerminal

BigTerminal тримає руку на пульсі великої кількості ринків, в тому числі Bitcoin і Litecoin. В силу того, що трекер має справу з біткоіни, він може відслідковувати як середню вартість, так і вартість на конкретній біржі, а саме: BitStamp, BTC-e і Coinbase. Ви можете порівняти графіки і навіть змінити валюту, в якій представлені дані на сайті.

 

Графіки BigTerminal представляють дані на квартальній основі, але ви маєте право з одного боку зменшити цей інтервал до 15 хвилин, а з іншого збільшити до потрібного часу в минулому. На BigTerminal є опції, що дозволяють ділитися контентом в соціальних мережах, а також інструменти для малювання і побудови таблиць. Ви також можете зберігати графіки в декількох різних форматах на свій розсуд.

10. Bitwat.Ch

Bitwat.Ch трохи відрізняється від своїх колег. Справа в тому, що Bitwat.ch – це сайт, який надсилає на вашу електронну пошту повідомлення про те, що ціна на біткоіни піднялася або опустилася відносної тієї, яку ви вказали. Цей сайт бере дані у трекера CoinDesk.

Ви можете зареєструватися на Bitwat.ch, якщо хочете стежити за всіма своїми повідомленнями. Реєстрація також дає вам право на видалення повідомлень, що особливо зручно, якщо задані вами цінові параметри більше не актуальні або застаріли.

Спонсором новини виступає інтернет-магазин побутової техніки Dexline – dexline.com.ua, який пропонує широкий вибір різної техніки для дому та офісу за доступними цінами. Наприклад раджу звернути вашу увагу на кухонні ваги DEX які можуть стати в нагоді в господарстві. Доставка по всій Україні без передоплати.

Ссылка на основную публикацию