10 сайтів, які допоможуть вам завжди залишатися спокійними і врівноваженими

10 сайтів, які допоможуть вам завжди залишатися спокійними і врівноваженими

У житті є безліч речей, які змушують нас хвилюватися і переживати стрес. Це може бути все, що завгодно, починаючи з роботи з окремими клієнтами і закінчуючи наближається дедлайн. Безсумнівно, існують різні способи боротьби з таким станом, але що робити, якщо у вас немає можливості відійти від комп’ютера або ви обмежені у вільному часу? Це саме той випадок, коли на виручку приходить інтернет!

У мережі є кілька веб-сайтів, розроблених спеціально для того, щоб допомогти людям досягти внутрішнього спокою та гармонії. Вони роблять це за допомогою чарівних картинок, заспокійливих мелодій і ін. Отже, якщо вам потрібен короткий і ефективний відпочинок, тоді ми готові запропонувати на ваш вибір десять сайтів, завдяки яким ви зможете привести свої нерви в порядок. Сподіваюся, вам вони допоможуть так же, як і мені.

Спонсором статті виступає онлайн торговий центр – Байон в якому є широкий асортимент мобільних телефонів від відомих виробників. Зокрема рекомендую звернути увагу на micromax canvas knight a350 який є флагманом компанії. Вас порадують досить низькі ціни і подарунки.

Calm (в пер. З англ. «Спокійний») дасть вам те, що пропонує сама назва – спокій. На сайті є дві опції: «Guided calm» і «Timer». Довжина сесії варіюється від двох до двадцяти хвилин. Якщо ви виберете «Guided calm», голос розповість вам, як правильно розслабитися і зняти напругу. У тому випадку, якщо у вас недостатньо часу для першого варіанту, клікайте «Timer» і релаксуйте без супутніх інструкцій.

Фонова музика гармонійно супроводжує картини природи, серед яких берег туманною річки і промені сонця, що пронизують хмари.

Назва говорить сама за себе: на протязі двох хвилин ви будете слухати музику хвиль. Цей сайт дає вам можливість перевірити, чи зможете ви насправді відволіктися і нічого не робити. Якщо ви доторкнетеся до клавіатури або миші, на екрані з’явиться спливаюче вікно з обнуленням часу і повторної двохвилинній сесією. Мені, наприклад, довелося кілька разів починати заново.

На перший погляд ця ідея здається простою, але іноді дві короткі хвилини – це саме те, що допоможе прийти вам в форму. Do nothing for 2 minutes також доступний як додаток для iOS.

Якщо дві хвилини байдикування – це не ваш варіант, тоді спробуйте GetRelaxed. Все, що від вас вимагається, – сидіти і дивитися слайд-шоу з красивих зображень (картинки змінюються кожні 3 секунди). Додайте музичний супровід – і вперед.

На ваш вибір буде запропоновано 15 різних треків, кожен з яких триває в середньому 2-4 хвилини. Можливо, стати ближче до природи буде легше, ніж ви думаєте.

Ті, кому одних картинок недостатньо, можуть спробувати відео. LoungeV Studio пропонує розслаблюючі відео-ролики з картинами природи в HD якості, якими можна насолодитися абсолютно безкоштовно. На сайті ви знайдете спокійні відео, на яких показані пляжі, водоспади, підводний світ і багато іншого.

Якщо вам не зовсім зручно дивитися відео на сайті, можна придбати їх повну версію на DVD. Що ще може так освіжити на роботі, як спостереження за красою і гармонією матінки природи.

Цією сайт з простим і зрозумілим інтерфейсом дозволить вам створити свій власний плейлист зі звуками природи. У нього можуть увійти звук дощу або палаючого багаття (мені він найбільше припав до душі). Можна зробити так, щоб всі 10 звуків відтворювалися одночасно, або ж вибрати лише деякі на ваш розсуд.

Ці звуки допоможуть вам сконцентруватися на поточних завданнях. Крім усього іншого, своїм міксом з звуків можна поділитися з коханими або друзями через Facebook, Twitter або Google+.

Ще один відмінний сайт для любителів природи, яким подобається все змішувати. Nature Sounds For Me пропонує в ваше користування спеціальний мікс-інструмент, що дозволяє контролювати рівень гучності. Це дає вам можливість легко вибрати між тихим рівним звуком цвіркунів або гучним бджолиним дзижчанням. Можливо одночасне відтворення більш чотирьох різних звуків, які можна зберегти для подальшого використання. Існує також додаток Nature Sounds For Me для iOS.

Це веб-сайт відтворює такий шумовий фон, як тиха бесіда в кав’ярні, неголосний звук працюючого фену, білі шуми та інше. Ви можете регулювати гучність звуків в залежності від свого настрою. Також з кожним новим звуком змінюється кольорове оформлення екрану.

Якщо ви любитель багатофункціональних речей, то Noisli – відмінний вибір: на сайті є текстовий редактор. Плюс до всього, ви навіть можете зберегти свою роботу. І це ще не всі переваги, адже у Noisili є додаток для iOS, так що ви будете залишатися спокійними в будь-який час і в будь-якому місці.

Soundrown використовує такий ланцюжок тегів, як «relax.focus.escape», і сайт дійсно виконує свою обіцянку. За допомогою десяти звуків природи (дощ, що грають на майданчику діти, фонтан і т.д.) вони допомагають вам повністю розслабитися. Сесія триває 30 хвилин, чого більш ніж достатньо, щоб «втекти від” роботи і відновити свої сили. Ви також можете прослуховувати два або більше звуку одночасно. Все перераховане вище і елегантний дизайн напевно змусять вас повернутися на цей сайт.

Вам необхідно випустити пар, але ви не хочете, щоб оточуючі були в цьому задіяні? Або може бути вам просто потрібно спокійне місце, щоб записати всі свої думки? The Thoughts Room – відмінне місце для цього. У рядку стану ви можете написати все, що завгодно, а потім спостерігати, як всі ваші слова поступово зникають. Поки ви виливаєте свою душу, фоном звучить заспокійлива мелодія.

Якщо ви віддаєте перевагу друкувати на своїй рідній мові, веб-сайт готовий запропонувати на ваш вибір 37 різних мов. Додаток доступний для iOS і Android.

Іноді все, що нам потрібно, щоб прийти в себе, – це звуки дощу. Raining.Fm пропонує різні варіації звучання цього природного явища. Все зроблено так якісно, ​​що ви навіть не помітите повторів (а вони є). Тут є такі додаткові опції як слайд-шоу, таймер для зупинки звуків, нагадування про перерву.

Нагадування сповістить вас, коли прийде час відпочити. Крім того, Raining.Fm доступний для iOS і Android пристроїв.

Ссылка на основную публикацию