10 відповідей, як мотивувати себе – Техніка та інтернет

Як мотивувати себе для продуктивної роботи? На це питання хочуть дізнатися відповідь школярі, студенти, співробітники компаній, блогери, трудяги на городі, стартаперів, бізнесмени і багато інших.

У чому суть мотивації?

Мотивація це ключ до успіху. Якщо людина буде постійно мотивований на виконання тієї чи іншої поставленої задачі, то результати завжди будуть колосальними.

Організм і головний мозок будь-якого з нас влаштований так, що практично неможливо бути постійно в рух і працювати, щоб завжди горіли очі. Саме тому необхідно постійно себе мотивувати. Як штучним шляхом, так і природним. Про все це докладніше в сьогоднішньому випуску.

Відповіді на питання, як мотивувати себе

Ответ№1: Позитивний настрій

Найважливішим в мотивації є позитивний настрій. Мені здається, що кожен відчував мотивацію. Це було щось на кшталт: хотілося працювати настільки ретельно, що забув про втому, лінь і думав тільки про результат. Іноді виходить досягти такого стану без праці, а часом для досягнення такого ефекту доводиться постаратися.

У будь-якому випадку позитивна людина здатний мотивувати себе з великою легкістю, ніж пониклий. Щоб надихнути себе вам необхідно вірити в успіх. В іншому випадку досягти стану потоку буде вкрай складно.

Якщо ви перебуваєте в пониклому стані, то раджу швидше підбадьоритися і відволіктися. Песимістів по житті не буває! Людина здатна пристосовуватися, еволюціонувати, отже, він може змінюватися, як у фізичному плані, так і на рівні свідомості, мислення. Все полягає в настрої і силі волі.

Відповідь №2: Знайдіть справу до душі

Не просто так підприємці радять вибирати ту нішу для бізнесу, в якій ви відчуваєте себе впевнено і працюєте в цій сфері з задоволенням. Займаючись улюбленою справою, яке може приносити дохід ви будете щасливі протягом усього життя. У такому випадку будь-яка робота у себе в компанії буде у вас викликати більше емоцій. А емоції, як ми знаємо це наркотик, без якого обійтися можна, але завжди хочеться спробувати знову.

Так чи інакше, улюблена справа буде вас періодично мотивувати. Змусить залишитися на ніч і домогтися бажаного.

Ответ№3: Перемикання

Тепер давайте уявимо: у вас є улюблена справа, яка успішно розвивається. Але бувають такі періоди застою, коли мотивація до роботи пропадає.

Що робити в подібних обставинах?

Начебто і справа улюблене, але чогось не вистачає. І до того ж, постійне заняття чим-небудь, навіть привлекавшее тебе раніше, може просто напросто набриднути.

Все вірно, не доставляє великого задоволення варитися в одній каші дуже довго. Краще рішення проблеми – це зміна діяльності. Перейдіть на щось кардинально інше. Якщо ви працюєте фізично, то швидше за все треба відпочити або попрацювати розумово. Якщо доводиться часто думати, приймати рішення, то активний відпочинок буде, як не можна до речі. Потрібен індивідуальний підхід.

На прикладі хлопців, які власними силами розвивають контент-проекти, тобто статті пишуться регулярно без допомоги копірайтерів, хотів пояснювати, як люди видихаються і у них пропадає мотивація.

Спершу все здорово, перші дні ви в потоці, потім поступово працюєте за звичкою, далі починається етап згасання. Результатів немає, статей написано кілька десятків, морально вебмастер втомився. Продовжувати далі не бачить сенсу. Все, на цьому показник мотивації дорівнює нулю. Справитися з подібною проблемою буде ой як не просто.

Поперше, ви повинні відволіктися на щось інше. По-друге, важливо звернутися до відповіді №1: необхідно повірити в успіх. Згадайте про пасивний дохід, який зможе приносити проект в майбутньому, заради чого все починалося. Подивіться відео успіху інших вебмайстрів і задумайтеся, невже стільки роботи виконано марно.

Про відео-мотивації ще поговоримо нижче.

Відповідь №4: Спростіть своє життя

Позбавтеся від складнощів у своєму житті. Чи не забивайте голову тим, що змушує вас постійно хвилюватися, про щось думати. Постарайтеся, якомога далі втекти від громадської думки. Зрозуміло, заблокувати всі номери, сховатися вдома і не виходити на зв’язок ніхто не змушує. Ви просто повинні повірити в те, що соціум це не основоположник вашому житті. Все що нав’язано, має бути скинуто: правильна поведінка, робота, іпотека, машина в кредит, кар’єра і т.п.

Живіть і насолоджуйтеся. Головне пам’ятайте, що праця це не погано, він облагороджує. Якщо вам здається, що працювати, це неправильно, то ймовірно, у вас важка професія.

Я переконаний в тому, що людина не може без постійної діяльності, за своєю природою. Ми не любимо роботу тільки через те, що посвещали їй більшу частину свого життя і не можемо по своїй волі позбутися її, навіть на деякий час.

Відповідь №5: Займайтеся спортом

Кращий рада на всі випадки життя, напевно. Трактування спорт неправильна, оскільки вам необхідні тільки фізичні навантаження, зарядка, пробіжки. А спорт це професійні заняття, що вимагають від спортсмена величезних вольових якостей. Навантаження можуть позначатися на здоров’я з негативного боку.

Що стосується зарядки, то вона завжди була корисною. Тримати м’язи в тонусі, ганяти кров по організму все це тільки в плюс.

Чим можна займатися і які навантаження робити?

Відмінним заняттям вважається плавання в басейні, швидка ходьба, біг. Подібне для серцево-судинної системи благодать, головне не перестаратися. Щоб шкіра не обвисла і була пружною, виконуйте силові вправи: віджимання, присідання, підтягування, вис на перекладині, прес. У загальних рисах пояснив.

Звичайно ж, спортсмени це гідні люди, і я, ні в якому разі не закликаю вас не займатися спортом.

Зазначу, що ранкові пробіжки, допомагають в роботі на цілий день!

6. Подивіться мотивуючі фільми

Багато фільмів або ролики можуть відмінно мотивувати вас. Я вважаю, що кінемотографа велике напрямок мистецтва, оскільки правильно зроблений відеопродукт здатний надати сильний психологічний вплив на головний мозок людини.

Які фільми можна дивитися?

Можна дивитися будь-які мотивують фільми, навіть ті, які не належать до вашої професійної діяльності. Ось список для підприємців, який я знайшов в одному крутому топі:

 • В гонитві за щастям
 • Шеф Адам Джонс
 • воїн
 • Соціальна мережа
 • Стів Джобс
 • Алі
 • Вовк з Уолл Стріт
 • Гра в імітацію
 • Спіймай мене якщо зможеш
 • Області темряви
 • 1 + 1
 • 300 спартанців

Всі ці фільми переглянув особисто і готовий з упевненістю заявити, що вони допоможуть вам мотивувати себе.

Відповідь №7: Дотримуйтеся правильного харчування

Здавалося б, як від мого харчування буде залежати рівень мотивації. Але як не дивно, це так. Харчування це ваше самопочуття і здоров’я. Взагалі здоров’я, навіть не в темі мотивації, є найважливішим у житті. Тому звертайте увагу на свій раціон.

Все, напевно, знають, що потрібно їсти кашу на сніданок, вранці можна цитрусові вживати, газовану воду пити, соки (будь-які).

Завжди пийте чисту питну воду, не забувайте їсти фрукти, овочі. Жирне не можна, смажене теж, продукти на пару можна. Після кожного прийому їжі чистите зуби, по можливості.

Неоднозначний рада: якщо є воля, то буде непогано періодично голодувати.

Відповідь №8: Перестаньте бути зомбі

Дивитися фільми і серіали мотивуючі, звичайно, круто. Однак, якщо ви постійно будете приділяти їм час, то ніякої мотивації від них не буде, або сама мінімальна.

Не зациклюйтеся на чому-небудь. Наприклад, не грайте в комп’ютерні ігри. Я кинув це заняття багато років назад і скажу вам чесно, часу стало набагато більше і ніяких проблем не виникає.

Починайте складні справи рано вранці, так як максимальна продуктивність саме на сході сонця. Якщо ви прокидаєтеся і витрачаєте найкращі години доби на якусь херню, то співчуваю. Перестаньте бути зомбі, не вмикайте телевізор, не читайте газети, які не критикуйте, не сперечайтеся безглуздо, не осуджуйте, робіть більше добрих вчинків, при цьому не дозволяйте сідати на шию.

Відповідь №9: Ефект метелика

Результат це послідовність дій. Ви повинні завжди про це пам’ятати. Буває, трапляється ступор в роботі і відповідно чекати чогось в перспективі немає сенсу. У таких випадках допоможе просте вираження перебороти себе на незначний вплив. Тобто ви робите маленький крок, потім ще один крок на дюйм і сума цих дюймів становить поріг, який потрібно було подолати на шляху до великої мети, мрії.

Спосіб мотивації, який описаний вище має назву беремо сили з повітря, по-іншому, ніяк не назвеш.

Відповідь №10: Саморозвиток, як інструмент мотивації

Саморозвиватися можна по-різному: більше читайте правильних книг, ставте їх утримання під сумнів, проводите аналіз викладеного на листі, записуйтеся на тренінги, заводите нові знайомства, дружите з тими, хто розумніший, сильніший за вас, покладайтеся у всіх важких справах тільки на себе, надихаюча література буде величезним плюсом у розвитку, шукайте тих, хто відповідає вашим поглядам, допомагайте люлям і змусьте оточення поважати вас.

висновок

Тепер ви має уявлення про те, як мотивувати себе. Безумовно, ніхто просто так після прочитання не побіжить тренуватися, або робити бізнес. Я прекрасно розумію, що якщо людина не готова, він не зробить будь-які рухи у напрямку успіх.

Ви повинні прагнути отримати мотивацію, ви повинні бути засмучені через те, що втратили стан потоку, в іншому випадку все дуже-дуже погано. Подібне можна порівняти з двома курцями: один хоче кинути і робить спроби, другий каже: так, навіщо кидати, мені і так непогано. Загалом, поки сам не захочеш нічого не вийде.

Ссылка на основную публикацию