15 порад щодо вдосконалення роботи з Google Drive


15 порад щодо вдосконалення роботи з Google Drive

Існує безліч хмарних сервісів, і Google Drive – один з них. Якщо в своєму виборі ви зупинилися саме на ньому, тоді корисні поради, якими ми поділимося в нашій статті, будуть вам цікаві.
 
Перевага Google Drive полягає в тому, що він пов’язаний з вашим аккаунтом в Gmail і, безсумнівно, в 5ГБ безкоштовного простору для зберігання даних. Сервіс, крім того, підтримує базове редагування документів через веб-браузери. Ми можемо запропонувати вам ще 15 порад щодо оптимізації роботи вашого Google Drive.

1. Прикріплення Google Drive файлів в Gmail
З тієї причини, що Google Drive пов’язаний з вашим Google-аккаунтом, ви можете прикріплювати в Gmail файли, що зберігаються в цьому хмарному сервісі.
На відміну від стандартних прикріплених до повідомлення файлів, файли з Google Drive не вимагають попереднього завантаження.

В даному випадку не діють обмеження на розмір файлу, так як адресат отримує пряме посилання на його скачування.
 
2. Швидкий доступ
Google Drive дозволяє користуватися гарячими клавішами для навігації прямо в веб-браузері.
Швидкий доступ Опис
S Позначити поточний елемент як обраний (або прибрати позначку)
X Вибрати або скасувати вибір поточного елемента
. Поділитися поточним елементом
J або K Перехід до попереднього або наступного елементу в списку, не добираючи його
Стрілка вгору або вниз Вибір попереднього або наступного елемента в списку
Shift + стрілка вгору або вниз Вибрати кілька попередніх або наступних елементів
Shift + A Вибрати всі елементи
Shift + N Скасувати вибір всіх елементів
Shift + T Створити новий текстовий документ
Shift + P Створити нову презентацію
Shift + S Створити нову електронну таблицю
Shift + D Створити нове креслення
Shift + F Створити нову папку
Ctrl + Alt + G Відкрити історію змін файлу
3. Запросто ділимося фотографіями на Google+
В силу того, що ваш Google+ аккаунт також пов’язаний з аккаунтом на Google Drive, ви без проблем можете завантажувати і розміщувати на Google+ будь-які фотографії з Google Drive.

Все, що для цього потрібно зробити, це при додаванні зображення скористатися опцією «З Google Drive».
 
4. Використання форм для збору інформації
Ви можете створювати форми для збору даних, і будь-яка внесена в них інформація буде автоматично оформлена в документ електронних таблиць.
Створити нову форму можна, клікнувши по «Створити> Форма».
 
Існує багато способів або опцій збору інформації: текстові вікна, кнопки-прапорці, множинний вибір, списки, опитувальники і графіки. Створивши форму, нею легко можна поділитися з іншими користувачами, надавши їм пряме посилання або відправивши її по електронній пошті.
 
Як тільки форма буде заповнена, результати автоматично будуть представлені у вигляді електронної таблиці. Таблиці Google Drive за своєю функціональністю мало чим відрізняються від таблиць Microsoft Excel, де ви можете вираховувати значення і використовувати математичні формули.
 
Перегляд результатів доступний також у вигляді списку. Для цього потрібно клікнути «Перегляд> Список».
 
І ви побачите більш «чисту» версію отриманих даних.

5. Збереження в Google Drive зображень з сайтів
Якщо ви хочете зберігати зображення, документи, HTML5 відео і аудіо на свій Google Drive, встановіть розширення для Chrome під назвою Save to Google Drive.

 
Завдяки даному розширенню ви можете натиснути правою кнопкою миші по будь-якого зображення або посилання і зберегти їх до себе в Google Drive.
 
6. Онлайн-редагування Google Drive зображень
установка Pixlr Editor в браузері Chrome дозволить вам редагувати фотографії з Google Drive. Просто клікайте по будь-якому зображенню правою кнопкою миші.

Pixlr Editor пропонує безліч функцій, які використовуються в Photoshop, чого буде більш, ніж достатньо для базового редагування.
 
7. Додавання фільтрів до ваших фотографій
Хочете додати трохи стилю Instagram в свої Google Drive фотографії? Зробити це можна за допомогою Chrome-розширення Pixlr Express. Встановіть його і клікайте правою кнопкою миші по фото, щоб відкрити його в Pixlr Express. Зверніть увагу, що розширення працює тільки в Google Chrome.

Ви зможете скористатися різними фільтрами, шрифтами, рамками і ефектами tilt shift (зрушення і нахил).
      
8. Прослуховування музичних файлів
За замовчуванням музичні файли в Google Drive можна тільки скачувати. Але якщо ви хочете прослуховувати їх, встановіть Drive Music для веб-браузера Google Chrome.

Тепер при натисканні на файл з музикою Drive Music буде відкривати окрему вкладку з основними функціями, як в стандартному музичному програвачі.
 
9. Редагування відео
встановивши Pixorial Video для Google Chrome, ви зможете дивитися свої відео ролики в Google Drive через бібліотеку розширення.

Тут можна з’єднувати кілька відео кліпів в один, обрізати їх, додавати назви, музику і переходи для створення базового відео.
 
10. Створення, редагування та збереження асоціативних карт
MindMeister – це Google Chrome додаток, що дозволяє створювати асоціативні карти прямо в вашому веб-браузері.

Ви можете зберегти їх в своєму Google Drive для подальшого перегляду і редагування.    
 
11. Додавання Google Drive в список меню «Надіслати в»
Не дуже зручно окремо відкривати Google Drive, щоб додати в нього файли, чи не так? Щоб уникнути зайвих рухів, скачайте і встановіть Google Drive на свій стаціонарний комп’ютер.
 
Коли установка буде завершена, виберіть «Users> [ваше ім’я користувача]> AppData>> Roaming> Microsoft> Windows> Надіслати в».
Тепер скористайтеся правою кнопкою миші, щоб перетягнути Google Drive з панелі «Вибране» в папку «Надіслати в». В меню оберіть «Копіювати».
 
Тепер, коли вам знадобиться перемістити файл з комп’ютера в Google Drive, клікніть правою кнопкою миші по обраному файлу і виберіть «Відправити в> Google Drive».

12. Закріплення Google Drive в jumplist файлового менеджера
Помістіть Google Drive в jumplist файлового менеджера, щоб отримувати швидкий доступ до свого облікового запису.

Все, що для цього потрібно зробити, це перетягнути папку Google Drive в іконку файлового менеджера, розташовану на панелі завдань.

Зробивши це, ви запросто зможете відшукати папку Google Drive: клікніть правою кнопкою миші по іконці файлового менеджера і виберіть Google Drive.
 
13. Використання історії змін, щоб уникнути помилок
Якщо ви випадково видалили файл Google Drive, він залишається доступним для відновлення протягом 30 днів, і лише потім віддаляється безповоротно. У випадку з окремими файлами ви можете переглядати і відновлювати вироблені вами за останній час зміни.

Все, що вам потрібно зробити, це відкрити файл з веб-сайту Google Drive і натиснути Ctrl + Alt + G.Справа на екрані з’явиться панель зі змінами, які ви вносили раніше.
 
14. Відключення автоматичного видалення версій файлів
Google Drive за замовчуванням дозволяє відновити 100 попередніх переглядів файлу. Ціною вашого обсягу пам’яті ця кількість може бути необмеженим. Клацніть правою кнопкою миші по файлу на сайті Google Drive і виберіть «Управління переглядами».
 
На екрані з’явиться ще одне вікно, в ньому виберіть версії файлів, які не хочете видаляти.

Цей список буде довшим, якщо ви більше файлів синхронізуєте на Google Drive.

Ссылка на основную публикацию