15 розширень у вигляді годинника для Google Chrome


15 розширень у вигляді годинника для Google Chrome

Всі сучасні комп’ютери оснащені багатофункціональними операційними системами, які радують око і пропонують безліч можливостей. Годинники на комп’ютері річ невід’ємна і часто просто необхідна. Напевно, тому розробники ПЗ, пропонують безліч альтернатив стандартним годинах. Не оминули увагою програмісти і віртуальний магазин браузера Google Chrome, в якому представлений величезний вибір функціональних і красивих годинок для користувача. Сьогодні ми представляємо вам добірку з 15 таких розширень.

1.Clock

Ця програма трохи більше функцій, ніж просто демонстрація часу. У додатку передбачено секундомір і таймер зворотного відліку. Додаток можна переміщати по всьому екрану і розташувати в потрібному для вас місці.

 

2. AvesomeClock

 Ці годинники показують час у всіх великих містах планети. Додаток викликається по клацанню на значок в панелі інструментів Google Chrome.

3. BrowserClock

 Зручне розширення для браузера. Час відображається у спливаючому інтерфейсі. Щоб дізнатися час просто натисніть на ярлик програми, який знаходиться відразу за адресним рядком.

4. Clock

 Так само, як і попередній додаток, Clock викликається при наведенні миші на значок. Також сам ярлик грає роль табло і відображає час. Можна вибрати і аналоговий варіант годин для відображення.

5. Clock for Google Chrome

 Цікаве додаток з простою назвою. Годинники зручно розташовуються на панелі інструментів. Серед функцій ви знайдете регулювання кольору годин, зміна формату і типу відображення часу.

6. Cool Clock

 Красиве і зручне додаток для відображення годин. Годинники заховані відразу праворуч за адресним рядком. При натисканні на ярлик вам буде доступний календар, погода, секундомір і інші ласощі.

7. New Tab Clock

 Неоднозначне розширення годин. При натисканні на ярлик відкривається вікно на всю сторінку браузера. Можна регулювати колір і шрифт. При наведенні на ярлик курсора спливає невелике віконце з годинником.

8. Orbital Clock

 Розширення з багатими можливостями. Крім звичайних годин, додаток може повідомити вам про майбутні планетарних події. Також плагін покаже вам, що залишився до сходу сонця час, коли очікувати місячне затемнення і швидкість вітру на сонці. Якщо ви цікавитеся цією темою, то це безперечно ваш вибір.

9. The Birthday Clock

Ця програма виділяється на тлі інших. У великому вікні виводитися фотографія вашого друга і залишився до його дня народження час. Внизу стрічка маленьких фотографій друзів і дати їх свят. Гарний дизайн, легке управління.

10. Analog Clock

Повноекранне додаток для відображення аналогового годинника. Дизайн убогий, але можливо комусь сподобається.

11. Binary Clock

 Цей годинник далеко не для всіх користувачів. Щоб розуміти отражаемое ними час, потрібно як мінімум пам’ятати двійкову систему числення.

12. Digital Clock

 Digital Clock- представляють собою стандартні годинник з простим дизайном. Крім часу ви дізнається день тижня, місяць і рік. Можна змінити фоновий колір.

13. EasyClock

 Всі представлені нами додатки можуть демонструвати час і easy clock не виняток. Відмінною рисою годин, вважається можливість відображення кількох часових поясів в зручному інтерфейсі.

14. HTML5 Analog Clock

 Великі аналоговий годинник створені за допомогою технології HTML 5. Нічого особливого від цього додатка чекати не доводиться.

15. Polar Clock

 Напевно, саме незвичайне і цікаве додаток з сьогоднішнього списку. Крім красивого оформлення, годинник може показувати погоду, відображати час на всіх відкритих вкладках і будити вас в певний час.

Ссылка на основную публикацию