20 місць, де можна розплатитися біткойнов

20 місць, де можна розплатитися біткойнов

Якщо ви коли-небудь стикалися з бізнес-сайтами, то, ймовірно, ви маєте уявлення про те, що таке біткойни. Отже, біткойн – це цифрова валюта, відома своєю анонімністю, незалежністю від централізованого управління і високою цінністю. На момент написання статті один біткойн (або BTC) еквівалентний 1 000 $.

Незважаючи на те, що в силу відносин з SilkRoad і гемблінговимі сайтами, біткойн може справляти враження не зовсім законною валюти, це далеко не так. Ця цифрова валюта стрімко набирає обертів і може похвалитися тим, що все більше і більше легітимних компаній починають нею користуватися.

 

Місць, де на можна законних підставах використовувати біткойни, не так мало: це і ледь відкрилися компанії, і вже давно існуючі підприємства, які бажають відповідати ринковим змінам. Ми раді представити вам свою двадцятку місць, де приймають біткойни. 

Не так давно керівництво Нікосійського університету на острові Кіпр заявило про те, що в якості плати за навчання та інші послуги вони будуть приймати і біткойни. До слова, поки це єдиний університет в світі, де можна розплатитися цієї цифрової валютою.

Bitpremier – це люксовий інтернет-магазин, де можна розраховуватися тільки біткойнов. Тут можна знайти все, починаючи від висококласних спортивних машин, творів мистецтва та закінчуючи нерухомістю.

З Gyft ви можете купувати, отримувати і відправляти подарункові карти від більш ніж 200 продавців, серед яких Amazon, Sears, Target і GameShop. Відмінна ідея, правда? Ну, і, ясна річ, оплачувати ці послуги ви можете біткойнов.

Coingig – це торгова онлайн-майданчик, яка проводить всі транзакції тільки в біткойнов. Тут ви знайдете і книги, і майки, і подарункові сертифікати, і багато-багато іншого. Що стосується міжнародного Шиппінг, то він, як і на інших схожих сайтах, залежить від конкретних продавців.

BitFash виконує роль посередника, що дозволяє купувати товари на Fashion21 і ASOS за біткойни. У найближчому майбутньому планується розширити перелік пропонованих брендів.

CoinMap – це карта, на якій позначено понад 900 (на час написання статті) компаній по всьому світу, які підтримують операції з біткойнов, серед яких ресторани, паби, кафе і булочні. Наприклад, на цій карті ви можете знайти Pembury Tavern в Лондоні, Tabita Bakery в Мехіко і Subway Franchise в Еллентаун, штат Пенсільванія.

На сайті PizzaForCoins ви можете замовити піцу з найближчої піцерії Domino’s, Pizza Hut або Papa Johns. Сплатіть своє замовлення біткойнов на PizzaForCoins, і вони замовлять вам піцу (або піци). Поки PizzaForCoins доступний для покупців з США і Австралії, англійська сервіс тимчасово недоступний, а ось канадська версія сайту з’явиться зовсім скоро.

The Swiss Pharmacy пропонує користувачам придбати високоякісні медичні препарати, як брендові, так і непатентовані. Сервіс приймає як традиційні способи оплати, так і біткойни, і пропонує міжнародний шиппінг (з деякими зазначеними на сайті винятками).

Young Pioneer Tours організовує групові та індивідуальні тури в Північну Корею (в тому числі вільну економічну зону Расон) та інші частини світу, які туристи зазвичай уникають. Ціни на сайті вказані в євро, але сервіс приймає і біткойни.

All Things Luxury пропонує широкий вибір ювелірних виробів, в тому числі кілець, браслетів, сережок, кольє і запонок. Незважаючи на те, що ціни вказані не в біткойнов, ви можете розплатитися і цією валютою.

Компанію Virgin Galactic, мета якої полягає в просуванні космічного туризму, очолює Річард Бренсон. Нещодавно вони оголосили про те, що в якості плати за суборбітальні космічні польоти готові приймати і біткойни. 

TravelForCoins виступає в якості посередника між вами і сайтами подорожей (наприклад, Expedia); ви платите сервісу біткойнов, а він платить за ваші перельоти стандартної валютою. Квитки будуть куплені на ім’я, яке ви вкажете на TravelForCoins.

BitcoinCommodities продає золоті і срібні монети і злитки. Як говорить сама назва, на сайті можна розплатитися біткойнов. BitcoinCommodities приймає міжнародні замовлення.

На BitBrew можна придбати кави на будь-який смак, причому доставка його може бути здійснена в будь-яку точку земної кулі, а розплатитися покупці зможуть біткойнов. Кава обсмажується за день до відправлення товару покупцеві.

Kickass Kombat продає японська зброя для бойових мистецтв, одяг, DVD-диски, подарунки та аксесуари. Доставка товарів здійснюється по всьому світу, в тому числі і за біткойни.

Nestogrames – це незалежний виробник настільних ігор. Біткойнов можна розплатитися тільки в тому випадку, якщо ваша покупка перевищує зазначену на сайті суму. Крім того, ті покупці, які для розрахунку використовують біткойни, отримують 10% знижку.

BooshWorks пропонує офсетний, широкоформатний і трафаретний друк. Вони приймають до оплати американські долари і біткойни.

Wholly Hemp виготовляє і продає продукцію по догляду за шкірою на основі конопляного масла. 25% від їх прибутку йде на добродійність. Незважаючи на те, що ціни на сайті вказані не в біткойнов, ви можете розплатитися і ними.

Ссылка на основную публикацию