25TP KSUST II – середній танк 5 рівня, нація Польща

Доброго времени суток Шановні танкісти! Сьогодні ми хочемо познайомити вас з досить цікавим дивом технічної думки, що народилися в головах польських інженерів. Це танк 25TP KSUST II, ​​який розроблявся в 1937 році.

Проект був запропонований Комітетом у справах озброєння і спорядження. Танкобудівники планували створити середній танк з посиленим лобовим бронюванням і потужним двигуном.

Роботи зупинилися на стадії креслень, і зараз фахівці компанії Wargaming спробували відродити цю машину, нехай і у вигляді ігрової моделі.

25TP KSUST II: тактико-технічні характеристики

Отже, представляємо KSUST II, ​​гайд по якому ми пропонуємо вашій увазі. Це середній танк 5-го рівня з екіпажем з 4-х чоловік, який з’явиться в прокачується гілці розвитку Польщі.

Машина досить цікава, і є своєрідним екватором, що дозволяє плавно перейти від пісочниці до по-справжньому потужною бронетехніці. Зовнішній вигляд танка досить незвичайний, і чимось нагадує радянського красеня КВ-5, але в польській машині не відчувається мощі, і спостерігається деяка незграбність, але підемо по порядку.

Отже, «поляку» подарували запас міцності в 450 одиниць, це не найгірший показник для 5-го рівня, а й похвалитися тут явно нічим. Радіус огляду теж вкладається в загальну концепцію однокласників, але 350 навряд чи зможуть здивувати гравців.

Рекомендуємо звернути увагу на коефіцієнт непомітності, який допоможе вам визначитися з тактикою гри. Керуючись незрозумілими принципами, розробники нагородили цю машину маскуванням в 28.8% для нерухомого танка і 21.6% в русі.

Тим, кому не зрозуміло наше здивування, пояснюємо, що у визнаного генія маскування німецької ПТ Е-25, коефіцієнт непомітності становить 25 і 15% для стоїть і рухомої машини відповідно.

Цікавим виглядає і двигун «поляка». Тут пропонується 2 варіанти силової установки:

 • Maybach HL 108M1 потужністю 500 л. с.
 • Rytla Wernera продуктивністю 300 «конячок».

Примітно, але в якості топового движка заявлений другий варіант, який виглядає слабше за багатьма показниками. Зокрема, з топом танк отримує 10.3 кінські сили на тонну ваги, з більш потужним двигуном, співвідношення продуктивності до маси збільшується і 17 л. с.

Звідси випливає, що з другим движком машина буде динамічніше розганятися до максимальних 56 км / год, що до речі є дуже непоганою швидкістю для СТ 5-го рівня. Обертання ходової на місці теж виглядає цілком гідно: 42 град / сек.

Переходимо до озброєння 25TP KSUST II WoT. Тут пропонується 4 гармати на вибір, в тому числі, одне з барабанним механізмом заряджання. Ми не будемо детально розглядати їх все, зупинимося лише на гарматі, яка заявлена ​​в якості топового озброєння.

Це 75-міліметрове знаряддя wz. 36/37 з бронепробітіем 135 міліметрів. Примітно, що і разовий шкоди у цього стовбура теж становить 135 одиниць. Відзначимо, що це найкращі показники для середніх танків 5-го рівня.

Перезаряджається знаряддя за 4.7 секунди, що дає нам ДПМ в 1 689 одиниць утрати. Схиляється ствол на 10 градусів, але інші характеристики озброєння цієї польської машини далекі від ідеалу. Зокрема, зводиться гармата за 2.4 секунди, має досить посередніми точністю і стабілізацією.

Бронювання 25TP KSUST II

Нагадаємо, що за задумом польських інженерів, танк повинен був володіти підвищеним рівнем захисту. Подивимося, як це далося реалізувати в грі. Відразу відзначимо, що в плані бронювання «поляк» не поступається своїм однокласником, а й незламної цю машину назвати не можна.

Отже, лобову проекцію вежі захищає 85-міліметрова бронеплита, посилена гарматної маскою. В цілому, вежа у танка має досить цікаву візуалізацію, але наважимося припустити, що танковать цієї проекцією танк зможе тільки проти низькорівневих супротивників.

Передня частина корпусу – 45 мм, при цьому бронелисти ВЛД і НЛД розташовані під гострим кутом, тому пробити танк буде проблематично. Однак, за задумом інженерів, тут розташовуються дві привабливі башточки, які навряд чи мають високий рівень захисту. З огляду на цей нюанс, грамотна форма НЛД вже не відіграє суттєвої ролі.

Відзначимо, що конструкція 25TP KSUST передбачає додатковий захист ковзанок і траків від пошкодження. Як проявить себе цей елемент в бою, і чи буде від нього реальна користь, дізнаємося після завершення тестування.

Як грати на 25TP KSUST II

Якщо слідувати заявленим на супертест характеристикам, 25TP KSUST II є швидкісний машиною, має порівняно непоганим озброєнням і бронею. Відразу відзначимо, що вразити «поляк» зможе тільки техніку, рівнем нижче, тому якщо граючи на цьому танку, вам пощастить потрапити в ТОП списків команд, ви цілком можете виконувати функцію тяжа, і сміливо вирушати продавлювати вподобане напрямок.

Якщо ВБР закине вас в середину або низ, то в бою доведеться вести себе вкрай обережно. Тут сподіватися на броню вже не доведеться: радянський тяж КВ-2 легко відправить «поляка» в ангар пострілом з фугасніци.

Тому в таких ситуаціях краще грати від маскування, зачаївшись на 3-й лінії оборони і періодично пострілів по противникам, підтримуючи атаку союзників.

При цьому не варто забувати, що ви граєте на середньому танку, який нехай і повільно, але розганяється до 56 км / год, що дозволяє швидко змінювати фланги, першим займати ключові точки для вдалого прострілу, і прориватися в тил ворога. Встигнути повернутися для збиття захоплення з власної бази можна з будь-якої точки ігровий локації.

Короткі підсумки по танку 25TP KSUST II

переваги:

 • Швидкість.
 • Бронепробітіе і шкоди.
 • Маскування.
 • Кути нахилу стовбура.
 • Точність знаряддя (з натяжкою).

недоліки

 • Динаміка.
 • Пожежонебезпечний двигун.
 • Дивне і нерівномірне бронювання.
 • Стабілізація знаряддя.

Додамо, що за підсумками тестових випробувань заявлені характеристики можуть змінитися. В цілому, 25TP KSUST II є типовою прохідний машиною, яку гравці досліджують і прокачують лише для того, щоб просуватися далі.

Ссылка на основную публикацию