3 кращих сайту для створення в режимі онлайн прекрасних рухомих (анімації) зображень

3 кращих сайту для створення в режимі онлайн прекрасних рухомих (анімації) зображень

Створення рухомих зображень не представляє собою важке завдання, для цього не потрібно використовувати професійний редактор зображень чи будь-яке «просунуте» програмний додаток. В наші дні короткі рухомі зображення більш популярні, ніж просто зображення або відео. В інтернеті існує багато сайтів, які допомагають створювати подібне. Ви можете показувати послідовність фотографій, або маленьких відеокліпів в якості свого аватара, або показувати друзям забавну серію фотографій. Все це ви можете створити самостійно, в режимі он-лайн, використовуючи можливості спеціалізованих сайтів. Ці сайти надають безкоштовні сервіси та більшість з них нескладно використовувати. Все, що від вас знадобитися – завантажити ваші зображення на сервіс такого сайту і через кілька хвилин ваші рухомі зображення будуть готові. 

Ми знайшли досить багато подібних сайтів і частина з них протестували. Давайте ж розглянемо найбільш цікаві з цих абсолютно безкоштовних сайтів, що дозволяють створювати рухомі зображення з ваших фотографій, відео або YouTube відео.

 сайт GifSoup

Безкоштовний онлайн інструмент для створення рухомих зображень з відео на YouTube. Для початку створіть безкоштовний обліковий запис на цьому сайті і можете приступати до роботи. Введіть в адресний панель цього додатка URL для відео з YouTube. Потім задайте час початку і кінця використовуваного фрагмента. Пам’ятайте, що ви можете в режимі онлайн створити рухоме зображення тривалістю не більше 10 секунд. У платній версії ви зможете створити рухоме зображення тривалістю до 30 секунд і отримати доступ до всіх інструментів для редагування. 

 

Час початку і закінчення рухомого зображення 

Після натискання на кнопку “Generate Animated GIF“В додатку буде створено рухоме зображення з вашого відео з YouTube.

 

сайт GifNinja

Прекрасний безкоштовний онлайновий інструмент для створення рухомого зображення з вашого персонального зображення або з відео файлів. Не потрібно створювати будь-якого облікового запису, просто завантажте на сайт ваші зображення або відео. Після цього виберіть швидкість руху. Ви зможете попередньо переглянути отриманий результат. Після остаточного підбору швидкості натисніть на кнопку Built it на цій же сторінці. Тепер ви можете завантажити результат на ваш ПК або поділитися з друзями посиланням на ваше рухоме зображення. 

сайт LogoGix

Це безкоштовне онлайнове веб додаток дозволяє створювати рухоме зображення, використовуючи від 2 до 10 рамок. Процес простий і короткий. Завантажте всі зображення на ПК і встановіть розмір анімації і її швидкість. Після створення анімації ви зможете розмістити її в профілях на Google+, Facebook, twitter та інших.

Ще раз нагадаємо – всі описані нам сервіси безкоштовні, просто відвідайте їх і створіть для себе рухомі зображення, без використання додаткових інструментів і програмних додатків.

Ссылка на основную публикацию