3 цікаві новини зі світу розвитку штучного інтелекту

Неможливо повірити в те, що фази штучного інтелекту можуть розвиватися настільки швидко. Але це є реальним фактом, який не можна ігнорувати. Сьогодні ми розповімо тільки про три речі, які, можливо, вже зовсім скоро стануть звичайними в нашому житті.

Місто для випробування безпілотників

Щоб проводити випробування безпілотних авто, в Каліфорнії був недавно створений справжній місто. Його побудували на колишній військовій базі авіації США. На полігоні, що імітує різні реально відбуваються вуличні ситуації, будуть відбуватися технологічні випробування безпілотників і їх подальше вдосконалення.

Вчені вважають, що передові країни світу взялися за вивчення проблеми недаремно. Зовсім скоро, а якщо бути точніше, вже буквально через два десятка років автомобілі будуть водити не люди, а штучний інтелект.

Сортування сміття здійснює ІІ

Спеціальний пристрій, призначене для сортування різного виду сміття, недавно винайдено компанією британської Cambridge Consultants. Розробка з використанням штучного інтелекту, являє собою звичайний контейнер, що має кілька відділів, а також спеціальний датчик, налаштований на визначення виду сміття.

ІІ сам вирішить, чи варто відправити сміття на утилізацію або його покласти в певний контейнер. Громадськість Великобританії сприйнята новинку з величезним ентузіазмом, адже ця країна давно славиться в усьому світі високими досягненнями в сортуванні побутових відходів. На сьогоднішній день поки не відома точна дата надходження новинки в масове виробництво.

Музичний альбом, записаний штучним інтелектом

Перший музичний альбом, записаний ІІ в повному обсязі, не так давно з’явився на просторах інтернету. Справжнє диво техніки вийшло з рук стартапу Amper і автора текстів, співачки Тарін Саутерн.

Вся музика записана виключно штучним інтелектом. Розробники лише замовляли йому необхідний стиль і тим виконання твору. Ті, кому вже довелося почути хіти від ІІ, одноголосно сходяться на думці про те, що вони практично нічим не відрізняються від відомих і популярних композицій, які записують звичайні люди.

Ссылка на основную публикацию