3D Дизайн інтер’єру онлайн

Кожній людині, рано чи пізно, хочеться щось поміняти, особливо там, де він живе. Затіяти будинку ремонт навмання не можна, так як це може призвести до незворотних наслідків, а намалювати свої уявлення може не кожен. Правді тепер це не проблема, вам у вирішенні подібних проблем допоможе онлайн програма дизайн інтер’єру, яка дозволяє створити свою власну 3D кімнату!

Дизайн інтер’єру онлайн

Допомагати створювати 3D план (ескіз) своєї майбутньої кімнати нам буде сервіс apartama (на даний момент сайт недоступний). При створенні тривимірного інтер’єру ви можете вибрати відповідні вам оздоблювальні матеріали для стін і підлоги, розставляти меблі по квартирі (причому меблі є точною копією реальних моделей, реальних виробників).

Отже, нам потрібно скласти власний план, за яким ми будемо створювати свій майбутній дизайн:

  1. Модель кімнати;
  2. Оздоблювальні матеріали;
  3. меблі;
  4. Розстановка.

1. Модель

Для початку нам потрібно встановити спеціальний, я б сказав, плагін, який дозволить нам працювати з цим сервісом!

Після установки якого ми відразу ж можемо перейти до створення нашого творіння. Нам пропонують деякий набір шаблонів або ж зробити все самому!

Так як ми не дуже досвідчені дизайнери, скористаємося пропозиціями сервісу. Я вибрав 1-й варіант і тепер мені пропонують вибрати форму моєї кімнати!
Я вибрав стандартний квадратик, так як майже завжди кімнати мають саме таку форму. Тепер перед нами постав сам редактор, в якому ми можемо створити свій 3D ескіз.

2. Оздоблювальні матеріали

Я вирішив поміняти обробку підлоги і вибрав класику – дерево (за мінімалізм). Потім не швидкого завантаження перед нами з’явилася видозмінена модель нашої кімнати. Як і експериментуйте з вибором обробки і створіть те, що вам дійсно сподобатися.

3. Меблі

Тепер нам потрібно розставити меблі і для цього у нас є купа виробників з різними варіантами меблів. Вам залишається тільки вибрати те, що вам сподобається.

4. Розстановка

Тут вже пояснювати нічого не потрібно, розставте всі так як вам подобатися і давайте нарешті подивимося, що ж у вас вийшло. Для цього тиснемо ось сюди:

Насолоджуємося 3D моделлю своєї майбутньої кімнати. Сподіваюся вам був корисний дизайн інтер’єру онлайн і якщо так, то залишайте коментарі і, всім спасибі.

Ссылка на основную публикацию