3D-інтерфейс Windows 8 вже скоро

Якщо ви серйозно плануєте перехід на Windows 8, причому на повноцінну і повнофункціональну її версію, то рекомендуємо відразу подбає про апаратну частину свого ПК. Як мінімум вам доведеться серйозний апгрейд компонентів комп’ютера, що скористатися новим 3D-інтерфейсом “вісімки”.

Якщо ви читаєте інтернет новини і цікавитеся IT-подіями, в тому числі і комерційного плану, то, напевно, вже чули, скільки всякої галасу відбувається навколо 3D-інтерфейсу в Windows 8, нової її версії.

Якщо не брати до уваги планшетні ПК, на яких використовується робочий стіл Mosh, а говорити виключно про інтерфейс Windows 8 для настільних ПК або ноутбуків, то сьогодні ми вам розповімо невеликий секрет, щодо робочого столу – кодова назва якого Wind.

За словами головного менеджера Microsoft Стівена Сінофскі, інтерфейс Wind в Windows 8 для ПК і ноутбуків приголомшить користувачів системи, High-End 3D Full HD робочий стіл викличе незабутні відчуття. Подумати тільки!

Wind Чи не буде працювати на простих комп’ютерах, щоб скористатися всіма перевагами супер-пупер робочого столу, користувачеві доведеться встановити 64-бітну версію Windows. При цьому як пояснив Сінофскі, комп’ютер повинен буде бути могутніше майже в два рази, ніж для роботи з Windows 7. Вимоги до апаратної частини ПК віце-президент компанії коментував на виставці CES. З огляду на це можна припустити, що для установки повноцінно версії Windows 8, буде потрібно машина, забезпечена центральним процесором, що працює на частоті мінімум 4ГГц, мінімум 4 Гб оперативної пам’яті, як мінімум 32 Гб вільного місця на HDD і відеопам’яті не менше 170 Мб. Далі, всі описані вище компоненти ПК повинні будуть підтримувати вбудований в “вісімку” графічний інтерфейс DirectX 12. І тільки при описаних вище умовах, користувач зможе використовувати Wind, який подарує йому динамічний інтерфейс з високою роздільною здатністю, красиві тривимірні іконки і нову “розумну” панель задач. 3D робочий стіл в Windows 8

Якщо ви звичайна людина, не женеться за комп’ютерними новинками і працюєте на ПК який не підходить під вищеописані вимоги, то в такому випадку Windows 8 обмежить вас вкрай спрощеною версією Wind, що носить назву Aero Lite. Цей інтерфейс буде нагадувати щось на зразок робочого столу Windows Phone 7, тільки без підтримки мозаїки.

Крім того, якщо ви не володієте новітнім залізом, а користуєтеся комп’ютером трирічної давності, то при роботі з Windows 8, вам доведеться миритися ще з деякими обмеженнями, які система буде нав’язувати вам при старті.

Ось здавалося б, навіщо так ускладнювати графіку операційної системи, яка повинна працювати швидко і без глюків, а найголовніше бути невразливою? Ні, Microsoft не справляючись з основним завданням, нав’язує нам інші проблеми.

Що підказує мені, як автору цього опусу, що незабаром Windows почне вимирати, так само як і свого часу Мамонти. А місце цієї ОС займе наднова, але не має відношення до Білу Гейтсу. А можливо і один з напрямків Unux.

Ссылка на основную публикацию