4G роутер D-Link Dir 320 і Dir 620

Мобільний зв’язок вже не обмежується голосовим спілкуванням і пересиланням коротких текстових повідомлень, але надає можливість пересилки даних. Канали передачі цифрового зв’язку організовуються на мережевих протоколах. По суті – надається доступ в Інтернет. Все що випускаються мобільні пристрої дозволяють підключаться до мережі Інтернет за допомогою бездротової технології. При цьому використовується технологія Wi-Fi і CDMA або UMTS.

Якщо Wi-Fi – це кошти створення мережі на малих відстанях (десятки метрів) використанням власного приймально-передавального модуля, то CDMA і UMTS використовують для передачі даних радіоканал мобільного зв’язку. Покоління мобільного зв’язку вказують у вигляді номера покоління і латинської літери G. Так, технологія CDMA була введена в поколінні 2G. Модифікація технології CDMA зі збільшеною пропускною спроможністю, запущена в поколінні 3G – це стандарт UMTS і кілька інших, менш поширених (СDMA2000, СDMA450).

Покоління мобільного зв’язку 4G

В даний час настає період впровадження наступного покоління мобільного зв’язку – 4G зі стандартами передачі даних LTE і WiMAX 2. В обох стандартах використовується пакетний протокол передачі IPv4.

Мобільний зв’язок 4G дозволяє забезпечити швидкість передачі даних не нижче 100 Мбіт в секунду для рухомих абонентів і понад 1 Гбіт в секунду для нерухомих. Ці показники привабливі для користувачів, для яких недоступний підключення до мережі Інтернет через кабельне з’єднання, але є покриття мобільного зв’язку. Для підключення комп’ютера або ноутбука зручно буде використовувати стаціонарні роутери, що підтримують стандарти мобільного зв’язку 4G.

Маршрутизатор D link

Великий виробник мережевого устаткування, що випускає продукцію під маркою D-link, вже підготував роутери серії DIR, що підтримують обмін даними через радіоканал мобільного зв’язку. Кожен з роутерів, представляються компанією D-link, забезпечений модулем, що забезпечує налагодження каналу зв’язку з використанням обладнання мобільного оператора, який виконав модернізацію до 4G.

Модельний ряд роутерів, випущених під маркою D-link, включає апарати серії dir з індексами 320 і 620. Кожен роутер з серії dir, що підтримує стандарт LTE, оснащений роз’ємом USB, до якого можна підключати принтер, накопичувач або модем. Моделі 320 і 620, схожі зовні і по функціональності, розрізняються максимальною швидкістю передачі даних в мережі за стандартом 802.11:

  • роутер 620 допускає швидкість передачі до 300 Мбіт в секунду;
  • роутер 320 – до 150 Мбіт в секунду.

Обидві моделі, 320 і 620, містять в конструкції мережевий комутатор, що надає 4 порту для Ethernet з’єднання.

Апарати сімейства dir, розроблені і випущені під маркою D-link, забезпечені фаєрволом і надають користувачу широкі можливості настройки доступу до певних сайтів. Як і у інших виробів D-link цього типу, маршрутизатори dir 320 і 620 управляються через веб-інтерфейс. Для зручності користувачів інтерфейс dir 320 і 620 переведений на кілька мов, і користування ним не викликає труднощів.

Ссылка на основную публикацию