5 додатків, які допоможуть звільнити місце на Android


Більшість сучасних смартфонів мають підтримку карт пам’яті microSD для розширення дискового простору, але навіть це може не врятувати. В один прекрасний день місце закінчується. Кілька простих кроків і корисних додатків допоможуть усунути непотрібні файли і звільнити місце в пам’яті.

У вас можуть бути встановлені великі програми та ігри або безліч фотографій і відео, які витрачають максимальну кількість місця в пам’яті. Якщо пам’ять заповниться, ви не зможете зберігати нові файли, а смартфон стане працювати повільніше.

Є кілька простих рекомендацій, але багато користувачів не знають про них. Особливо важливо мати достатньо місця в пам’яті перед установкою великих оновлень, на кшталт Android 8.0.

CCleaner

Якщо ви користувалися цією програмою на персональних комп’ютерах, то можете уявити, що очікувати від неї на смартфоні. Ця програма служить декільком цілям. Вона може видаляти старі і непотрібні файли, очищати кеш, прибирати тимчасові файли додатків на зразок WhatsApp, завантаження, історію браузера, дані з додатків і т.д. Програма веде спостереження за смартфоном і показує, що саме займає на ньому дисковий простір.

Якщо є старі файли від WhatsApp, Snapchat і інших додатків, які ви завантажили давним-давно і не використовуєте, CCleaner видалить їх. Коли ви оновлюєте додатки або систему, залишаються тимчасові файли. CCleaner дозволить позбутися від них. Програма знає, що можна видалити, а що не можна, і веде пошук за вас.

Кожен раз при перегляді відео на Facebook, Instagram, YouTube, при роботі в браузері зберігаються тимчасові файли. Потрібно очищати кеш додатків на зразок YouTube і програм соціальних мереж.

CCleaner прибирає сміття і прискорює роботу смартфона. Можна видалити навіть записи про телефонні дзвінки і історію текстових повідомлень по одному або всі відразу.

Clean Master

Ще одна відмінна програма для контролю над сховищем Android-пристрої. Системи підтримки апаратів Galaxy Note 8 і S8 використовують саме Clean Master, так що можна впевнено завантажувати цією програмою.

Програма працює так само, як CCleaner, але вона ще більш потужна. Зараз додаток належить компанії Cheetah Mobile, в результаті чого з’явилася реклама. Незважаючи на це, перед нами як і раніше один з найефективніших способів привести смартфон в порядок.

Програма не тільки очищає ваш пристрій, а й оптимізує його для підвищення продуктивності, шукає дублюються додатки або фотографії з можливістю видалення. Є вбудований антивірус і розпізнавання шкідливих додатків. У магазині Google Play Store програму скачали більше 40 млн. Разів, так що її затребуваність не викликає сумнівів.

Clean Master видаляє сміття, очищає кеш, завантаження, історію браузера, записи про телефонні дзвінки, управляє фотографіями і відео. Є вбудований менеджер для управління пам’яттю і акумулятором, який розпізнає додатки з підвищеною витратою енергії і закриває їх. Рекомендується завантажити цю багатофункціональну програму, якщо ваш смартфон став працювати повільніше, ніж раніше.

Google Фото

Тисячі фотографій і сотні відеороликів у форматі 1080p або навіть 4K стають причиною того, що на смартфонах і планшетах на Android закінчується вільне місце. Один з найбільш простих варіантів звільнити місце на пристрої полягає в роботі з сервісом Google Фото.

Він пропонує безлімітне резервне копіювання фотографій після їх зйомки. Копії зберігаються в хмарі, вони доступні з усіх пристроїв з обліковим записом Google, після чого можна видалити їх зі смартфона. Є функція звільнення дискового простору, яка також видаляє дублюють один одного файли.

Google Фото володіє відмінними інструментами редагування, автоматичними фільтрами і ефектами і багатьом іншим.

Avast Cleanup Boost

Ще одна компанія, з якою знайомі користувачі персональних комп’ютерів. Avast випускає антивіруси для Windows і Mac, також у неї є відмінні програми для Android. Серед них сміливо можна порекомендувати встановити Avast Cleanup Booster.

Ця програма ефективно справляється зі сміттям і непотрібними файлами. За своїм дизайном і функціональністю вона нагадує Clean Master. Тут використовується антивірусна технологія глибокого сканування, яка підвищує якість роботи. Завдяки аналізу пропонуються підказки для збереження пристроєм максимально чистим.
Додаток буде видаляти сміття, сповіщати про необхідність провести сканування і виконувати інші рутинні заходи.

Files Go

Новачок в даному списку виробництва компанії Google. Тут пропонується простий інтерфейс, який допоможе підтримувати смартфон в первозданному вигляді.

Ви можете керувати файлами, сортувати їх по джерелу і місця скачування, після чого видалити все непотрібне. Даються підказки по файлів, додатків, кешу, сміттю, файлам соціальних мереж.

Є підтримка резервного копіювання в хмарі, можливість відправляти зашифровані файли друзям і родині. Прихована функціональність дозволяє відправляти і отримувати файли з інших Android-пристроїв майже миттєво.

висновок

Непогано було б періодично вручну виконувати очистку смартфона. Видаліть старі текстові повідомлення, список дзвінків, непотрібні програми. Також можна завантажитися в режимі відновлення і почистити кеш операційної системи.
Якщо це здається вам занадто складним, використовуйте вищеописані програми. Також варті уваги програми Duplicate Contacts Utilities, History Eraser і Startup Manager.

Ссылка на основную публикацию