5 корисних плагінів для онлайн-календарів


5 корисних плагінів для онлайн-календарів

Якщо ви працюєте в інтернеті, то не станете заперечувати свою залежність від онлайн-календаря. Завдяки йому ви стежите за датами проектів, термінами виконання завдань і тому подібними справами. Більшість з нас користується Google Calendar головним чином за рахунок його вдалої інтеграції з Gmail і іншими сервісами Google. Але найголовніша перевага Google Calendar полягає в тому, що в ньому можуть бути відображені дані з інших сервісів (типу iCal і Outlook).

Неважливо, яким календарем ви користуєтеся: ми хочемо розповісти про декілька зручних плагинах і аддонах, які допоможуть вам стежити за своєю продуктивністю, особливо якщо на роботі ви постійно відкладаєте це в довгий ящик. Отже, ми розповімо про п’ять інструментах для браузера, які перетворять ваш календар. 

Деякі з них сумісні з Google Calendar, що, безсумнівно, є плюсом, але ми почнемо з аддона для Firefox. 

Integrated Google Calendar [Firefox]

Встановивши цей аддон в своєму Mozilla Firefox, ви зможете швидко переглядати і додавати події в календар без переходу в інше вікно або вкладку. Якщо ви перебуваєте в тому чи іншому сервісі Google, вам не доведеться проходити авторизацію, щоб потрапити в свій календар.

  За допомогою налаштувань аддона ви також зможете змінити розмір вікна, щоб воно не заважало вам. Якщо ви закриєте вікно, додавши в нього нову подію, а потім відкриєте його знову, то опинитеся якраз в тому місці, на якому закінчили роботу з календарем. 

Google Calendar, розширення для Chrome [Chrome]

Це розширення для Chrome, створене самими програмістами Google. Клацніть на його іконці, щоб побачити прийдешні події з Google Calendar. Крім того, ви можете швидко додати подію, скориставшись значком «+».  

Ще одна опція, яку пропонує розширення, – можливість бачити час, що залишився до наступної події, записаного в вашому календарі. Воно вказано на спеціальній кнопці з написом «24m», що означає 24 хвилини, або «12h», 12 годин. Це дуже зручно, так як ви ніколи не пропустите важливу зустріч або дедлайн. 

Location Autocomplete для Google Calendar [Chrome]

Ви можете додавати місце події в Google Calendar. Це розширення робить цю опцію більш функціональною, так як воно пропонує користувачеві список можливих місць. Location Autocomplete використовує Foursquare Venues API з великою базою даних, що дозволяє досить точно визначити місце розташування. 

Створивши ту чи іншу подію, ви можете клікнути по значку-карті, щоб запустити Google Maps в іншій вкладці. Тут ви можете знайти точне місце розташування. Після установки вам не доведеться змінювати налаштування: просто запустіть свій браузер, щоб розширення почало працювати належним чином. 

G-Calize – теми для Google Calendar [Chrome]

Якщо у вас давно свербіли руки змінити нудний білий фон Google Calendar, то G-Calize допоможе вам в цьому. Зробіть це максимально креативно, адже у вашому розпорядженні всі hex кольору HTML. Ви можете змінити шрифт і фоновий колір для кожного дня тижня, а також встановити окремий колір на «сьогодні».

Якщо ви імпортуєте календар або свято, їх можна помітити іншими квітами. Зробити це можна, увійшовши в календар і клікнувши по іконці G-Calize. І останнє: ви повинні використовувати кольорову палітру, навіть якщо знаєте hex-код кольору.

Calendar And Countdown [Chrome]

Цей аддон не підходить для Google Calendar, але він відмінно підійде для тих, хто дуже залежить і покладається на календар. З його допомогою події можна додавати правим клацанням миші по потрібної дати. Якщо ви наведете мишку на будь-яку подію, то дізнаєтеся, скільки до нього залишилося днів. Ви також можете змінити колір окремих дат, залишити замітки або нагадування.

Крім усього іншого, календар може відображати всі 12 місяців відразу або по одному кварталу, ви можете змінити формат дати, перший день тижня, відключити нагадування про кількість днів, що залишилися до події та інше.

Ссылка на основную публикацию