5 корисних сайтів для створення вашого безкоштовного логотипу


5 корисних сайтів для створення вашого безкоштовного логотипу

Для кожного підприємства чи компанії потрібен власний логотип, тому багато великих компаній і фірм наймають кращих дизайнерів для створення логотипу з метою ідентифікації свого бренду і компанії. Але якщо ви почали свій новий бізнес і шукаєте легкий і простий спосіб, щоб створити професійний логотип для вашого бренду чи сайту, то вам не потрібно турбуватися і витрачати неабиякі суми грошей на професійних дизайнерів. Є багато безкоштовних веб-додатків або сайтів з онлайн-генераторами для створення логотипів, які нададуть вам можливість безкоштовно створити свій логотип в режимі онлайн. Ми всі знаємо, що розробка логотипу не є дитячою забавкою, але з безкоштовними сайтами для створення логотипів ви можете створити свій текст логотипу або зображення логотипу без завантаження будь-яких додаткових програм або платного програмного забезпечення і при цьому від вас не буде потрібно особливих навичок.

Всі ці веб-сайти, спеціально призначені для створення відмінних логотипів, володіють великою кількістю функцій, які ви можете легко використовувати на ПК, навіть, якщо не маєте дизайнерськими навичками. У цьому пості я розповім, як створити свій власний логотип, використовуючи ці 5 інтернет-сайтів, призначених для безкоштовного створення логотипів.

1. Logo Yes

 

Безкоштовний і простий у використанні сайт для створення професійного дизайну логотипу всього за кілька хвилин. Не потрібно створювати обліковий запис, не буде потрібно і кредитна карта. Все, що вам потрібно – відвідати веб-сайт і вибрати ту область діяльності, для якої ви шукаєте логотип. Тут ви знайдете список типових зображень, які ви будете використовувати для створення вашого логотипу. Вибравши відповідний прототип, ви за допомогою онлайн-інструментів сайту, зможете модифікувати його на ваш смак.

2. LogoEase

Це ще один популярний безкоштовний сайт для онлайн створення логотипів. Тут ви можете створити свій власний логотип і безкоштовно завантажити його на ПК для подальшого використання. Також на сайті ви знайдете деякі з кращих зразків логотипів. Для використання веб-додатки виберіть з переліку категорію діяльності для якої ви хочете створити логотип, після цього ви знайдете безліч зразків логотипів, які ви зможете легко відредагувати, використовуючи онлайн-редактор.

3. Tweaks

Мною особисто улюблений сайт для того, щоб легко отримати безкоштовний логотип і без складнощів налаштувати його “під себе”. Просто зайдіть на сайт і ви побачите величезний список попередньо зроблених логотипів, а все, що вам потрібно – вибрати логотип зі списку, і, додавши в нього слоган вашого бренду або компанії, відредагувати цей логотип.

4. Online Logo Maker

Online Logo Maker був створений з єдиною метою – надати кожному можливість використання беплатного професійного інструменту для створення логотипу. Простий у використанні інструмент і величезний список безкоштовних зображень логотипів – все це ви можете вибрати в цьому онлайновому додатку – творця логотипів.

5. LogoMaker

 

Один з найпопулярніших веб-сайтів для безкоштовного створення логотипів. Все, що вам потрібно – це створити обліковий запис на сайті, щоб завантажити на свій ПК модифікований для себе логотип. На сайті ви можете створити власні дивовижні логотипи, використовуючи розміщені там зразки.

Ось і все, сподіваюся, що наведений вище список сайтів допоможе вам створити свій перший логотип для вашого бізнесу або для сайту.

Ссылка на основную публикацию