5 кращих IPad додатків для художників

Які є IPad програми для художників? І які з них кращі? Це залежить від художника, звичайно, але є безсумнівні лідери в цій галузі. У цій статті я розповім про 5 кращих IPad програми для художників.

На сьогоднішній день розроблено цілий ряд програм і додатків для Apple Ipad, які дозволять вам реалізувати ваш творчий потенціал. З їх допомогою ви зможете створювати будь-яку художню роботу – від ескізу до невеликого твору мистецтва.

Вам буде також цікаво дізнатися про кращих рисовалка на андроїд і де скачати http://widefon.com/ малюнки для робочого столу

Велика кількість додатків розроблено для художників, багато з них заслуговують на увагу і складно виділити з них кращі. Крім того, вибір додатки залежить також від рівня майстерності того чи іншого художника.

В даному огляді ми зібрали кращі на наш погляд IPad програм для того, щоб ви могли зорієнтуватися у великій різноманітності.

  1.  £ 6.99 / $ 9.99 – вартість програми Цій програмі є безкоштовна альтернатива – Adobe Photoshop Express. Однак, якщо ви шукайте додаткові творчі возвожно, і займаєтеся серйозно живописом, то повинні мати даний інструмент в своєму мобільному. Зауважу, що далеко не всі інструменти, які входять в пакет Adobe Photoshop, реалізовані в додатку, але в ньому ви знайдете все, що потрібно для повноцінного творчості. Позитивні моменти – зручний для планшета інтерфейс, нові спеціальні інструменти і простий обмін фотографіями в соціальних мережах.
  2. £ 2.99 / $ 4.99 – вартість програми Якщо ви любите живопис, то Ipad є ідеальним середовищем для розвитку ваших творчих здібностей. ArtRage – дивовижне додатки, в которос ви зможете створювати надзвичайно красиві твори. Відкрийте програму, і ви опинитеся в віртуальної студії художника з маслянмі фарбами, аквареллю і великим полотном, на якому будуть з’являтися ваші шедеври.
  3. Безкоштовне Ідеальне додаток для початківців художників. Інтерфейс програми містить всі інструменти, які необхідні для творчості. Тут ви знайдете цілий спектр кистей і запис створення малюнка, яку ви згодом можете показувати своїм друзям. Після того, як ви закінчите свій твір, ви можете поділитися ним в твіттері, по електронній пошті або роздрукувати.
  4. £ 2.99 / $ 4.99 Якщо ви шанувальник малювання, то додаток Autodesk Sketchbook Pro виявиться для вас справжньою знахідкою. Ця програма пропонує цілий ряд інструментів для створення живопису професійного рівня. Робота з шарами, різні варіанти полотна, високоякісні кисті – це те, що робить роботу в додатку легким і приємним.
  5.   £ 2.99 | Завантажити зараз Procreate Спробуйте IPad додаток для створення арт-композицій. Тут текже доступна робота з шарами, велика варіація налаштувань кистей і багато іншого.

джерело

Ссылка на основную публикацию