5 кращих програм для заробітку на Android

На дворі 2018 рік і зустріти людей без смартфона в руках проблематично. Хтось навіть носить по два-три смартфона. І не використовувати всі його можливості блюзнірство. Сьогодні піде мова про додатки для заробітку на смартфоні, всі представлені програми доступні російською мовою. Способів такого заробітку кілька: скачування додатків за гроші, написання відгуків, введення captcha, перегляд реклами та проходження платних опитувань. Всі ці способи не розраховані на великі доходи, нижчі приведу порівняння прибутку за місяць. І так поїхали.

5 кращих програм для заробітку

Яндекс Толока Бета

Яндекс Толока – створена для поліпшення сервісів Яндекса, таких як пошук, карти і інших. Слоган – зробити інтернет кращим і чистішим. Особливих навичок від виконавців не потрібно. Потрібна лише зареєстрована пошта в сервісі Яндекс Пошта. Види завдань:

  1. Теги не програється.
  2. Оцінка релевантності пошукової видачі згідно із запитом.
  3. Ефективно використовувати час про організації. Треба прийти за вказаною адресою і перевірити чи є така організація і її графік роботи, звіт за допомогою фото.

Вартість завдань варіюється від їх складності та становить від 0,02 $ до 2 $. Місячний прибуток складе 200-1500 гривень, в залежності від вашого бажання. Є унікальні толокери з доходом 5000-6000 на місяць. Ось стаття про сервіс.

AppCent

AppCent – дозволить заробляти на скачуванні ігор з Google Play. Стандартне завдання виглядає так:

  1. Завантажити та встановити гру,
  2. Протягом 5 днів не видаляти і заходити в гру кожен день на 30 сек.

Оплата за виконання 1 6 гривень. Є бонус у міру збільшення завантажень будуть рости і виплати. Висновок доступний від 50 гривень. Присутній партнерська програма, в якій можна отримувати 20% від доходу запрошеного користувача. Заробіток в місяць – 100-250 руб. Годнота в цьому місці.

AdvertApp

AdvertApp одне з найприбутковіших додатків для заробітку в тематиці завантажити і встановити. Завдання такі ж, як в AppCent, але їх більше на 20-30%. Вартість кожного 3 9 руб. Реферальная програма дає 10% від заробітку запрошеного реферала. Є підтримка російською мовою. Видно, що розробники добре попрацювали. В місяць вийде – 200 – 400 руб. Детальніше тут.

Whaff Rewards

Whaff Rewards – програма з цікавим підходом в завданнях. У них є цілі, за досягнення яких своя оплата. Вартість однієї задачі 0,1 $ 0,7 $. Так само є власний екран блокування, на якому теж можна заробити. Висновок доступний на PayPal. Детальний огляд за посиланням.

VKtarget

Робота з соціальними мережами – підписка в групи або канали, репости, лайки все це VKtarget. За всі ці дії, які займають 10 секунд можна отримати 0,1 – 5 руб., Але за рахунок великої кількості замовлень прибуток не постраждає. Для роботи потрібні «живі» акаунти в соціальних мережах. Плюс є партнерська програма, запрошуючи користувачів можна отримувати відсоток від їх доходу. Про інші функції читаємо цей пост.

І ще три програми для Android

gCash

Барвиста і яскрава програма все це – gCash. Буйство кольорів зашкалює, … але про що це я? Ах, да тут же можна ще й заробити. Це комбайн по різному виду доходу. Винагорода можна тут отримати за – скачування з Google Play, партнерські завдання, розміщення постів в соціальних мережах, щоденні бонуси в імпровізованій рулетці і гри. Більш детально тут.

Streetbees

Streetbees – щедрі платні опитування. Проект новий, але привернув вже мільйонні інвестиції. Чи жарт одне опитування коштує 50 гривень мінімум, а максимум 280. Хоча опитування з’являються 1-2 рази в тиждень поправити своє фінансове становище можливо. Переглянути подробиці можна тут.

CashPirate

CashPirate не перекладений на російську мову, але простий в освоєнні. Сенс такої ж, як в AppCent і AdvertApp – скачав гру або програму отримай свій шматок грошового пирога. У зовнішньому вигляді використаний примітивізм, але головне все працює. В місяць 200-300 гривень. Читаємо далі по посиланню.

брутто

А за підсумком щомісяця з’являються нові види програм для отримання доходу в Google Play. Потрібно тільки частіше моніторингом займатися. Поступово старі програми витісняються новими, що пропонують більш просунуті сервіси і краще юзабіліті. Так що вивчаємо і втягуємося в цей рух.

А якщо знаєте, будь-які ще мобільні сервіси для отримання грошей пишіть про це в коментарях.

P.S. Не так давно відкрив для себе сайт Shutterstock де можна продавати свої фотографії і малюнки, докладніше в цьому пості.

P.P.S А ось чудовий кран для видобутку біткоіни, ефіріума під назвою Storm Play.

Ссылка на основную публикацию