50TP Prototyp преміум ТТ 8 рівня Польщі

«Світ танків» продовжує радувати нас новими машинами. Не встигли прижитися «італійці», а в грі вже роблять перші кроки представники нової нації. Цього разу нас чекають «поляки».

Польща ніколи не вважалася танкової державою, проте, бронетехніка на озброєнні армії була. Зараз на тесті обкатується 50TP prototyp – важкий танк, проект якого розроблявся в середині 50-х років минулого століття. У грі цей красень займе позицію на 8-му рівні, техніка. Познайомимося з нашим гостем ближче. Назва преміум танка вже змінилося 2 рази: Czolg T wz51 – 50TP pr. – 50TP prototyp

50TP prototyp: тактико-технічні характеристики

При виборі машини для фарма (а саме для цих цілей купуються прем танки), гравці дивляться в основному на альфу і ДПМ, які багато в чому визначають прибутковість техніки. В принципі, це правильний підхід, але не можна випускати з виду і інші параметри, що допомагають набивати шкоди і заробляти кредити.

Сюди відносяться міцність, радіус огляду і здатність пробивати броню противника. Певну роль відіграє і швидкість, але для тяжів – це не головний показник. Для цього класу техніки вирішує броня. Подивимося, наскільки прибутковим може виявитися «поляк».

Почнемо з базових аспектів. Танк 50TP Польща володіє запасом міцності в 1 500 одиниць. Відразу відзначимо, що показник наближений до мінімального, тому живучістю танк не блищить, хоча укладається в стандартні значення 8-го рівня. Для порівняння:

 • Королівський тигр посилання – 1 600 ХР.
 • ІС-3 – 1 500.
 • Т-32 посилання – 1 550.
 • АМХ 50 100 Всі – 1 400.
 • О-Але посилання – 1 700.

Радіус огляду складає 380 метрів. Це середній показник для «вісімок», тому початківець не буде чимось виділятися на тлі інших тяжів.

Переходимо до ходової. Маса танка «50ТП прототип» Польща – 50 тонн, рухає цю сталеву махину 750-сильний дизель. Навіть недосвідченим в танкобудуванні людям очевидно, що співвідношення конструкційної маси до потужності движка явно кульгає. Результат цього дисбалансу очевидний: машина має слабку динамікою, і розганяється до максимальних 25 км / год вкрай повільно.

При цьому не варто забувати, що асфальтовані дороги в Рандома відсутні, а по пісках і траві «поляк» не зможе вичавлювати більше 30 км / год. На місці танк повертається досить спритно: 38 град / сек, судячи з попередніх характеристикам, нам обіцяють непогане опір ходової на м’якому грунті.

Відзначимо, що танк не заявлений в категорію «пільговиків», тому буде частенько зустрічатися з 10-ками. Подивимося, наскільки польська техніка здатна протиставити себе чинним топам, тому переходимо до озброєння.

50 TP prototyp WoT укомплектований 122-міліметровим знаряддям wz.43 / 50, і калібр цієї «Бабах» вселяє повагу. Однак, бронебійними снарядами танк пробиває всього 218 мм, і навіть Голда, яка дає приріст до 246 міліметрів не виправляє гнітючу картину. Для порівняння, улюблений багатьма американський прем Т-34 здатний продірявити ББ 248-міліметровий бронелистами. Якщо зарядити gold, пробій збільшується майже до 300 мм. Саме так повинні виглядати показники бронепробітія техніки, яка має зустрічатися з «десятками».

Справедливості заради зазначимо, що якщо «поляку» вдасться розколупати броню противника, він може скоротити кількість ХР ворожого танка на 440 одиниць. Серед однокласників, це абсолютний рекорд, якщо виключити зі списку фугасна знаряддя японського О-Але.

Перезаряджається танк за 13 секунд, що передбачає середній ДПМ в 2 000 одиниць. Час відомості 3.2 секунди, кут негативного відміни стовбура -10 градусів. Приємно радує факт, що знаряддя володіє досить непоганий точністю: розкид 0.34 на 100 метрів. Тому якщо немає бажання прати гусениці про дорожнє покриття ігрових локацій, можна цілком комфортно перестрілювались з ворогами на далеких дистанціях.

бронювання

Якщо судити по коліжен-модельки, 50TP prototyp представляється серйозним противником і небезпечним бійцем. Тут присутні всі атрибути, які цінуються шанувальниками важкої бронетехніки. Зокрема:

 • Рикошетна вежа – лоб повністю закритий маскою знаряддя, відсутні виступаючі елементи.
 • Щучий ніс – згадаємо легендарний ІС-3.
 • Екрановані борту – танкуем ромбом.

Цікаво, а й значення броні виглядають цілком гідно, що частково виправдовує низькі швидкісні показники. Отже, найбільш міцним елементом є лобова проекція вежі, де проглядаються чесні 210 мм, які значно посилюються гарматної маскою. Борти виглядають не менш цікаво, демонструючи 150-міліметрову броню.

Верхня лобова деталь корпусу – 170 мм, щучий ніс і раціональне розташування бронепластин під грамотним кутом. Борти – 90 мм, але посилені екраном, практично повністю приховує гусениці. В тісноті міських карт, «поляк» здатний доставити противникам чимало проблем, особливо, якщо машині пощастити потрапити в ТОП списку команд. З «десятками» буде складніше, але представник Польщі цілком здатний поборотися з цими залізними чудовиськами.

Як грати

Тактика поведінки важких танків в бою мало чим відрізняється для всіх представників цього класу техніки. Машини призначені для прориву напрямків, тому саме від такої манери поведінки і слід відштовхуватися, виходячи в бій на польському танку. Зокрема, після відліку таймера відразу їдемо на фланг з основною групою. Намагатися поодинці відстояти напрямок на цій машині навряд чи вийде. Зрозуміло, танк зможе певний час тролі суперників, підставляючи борту і вежу, але якщо ворог наважиться на прорив, шансів втекти або вціліти у «поляка» небагато.

Тому завжди намагаємося триматися в групі, і якщо потрапляємо в ТОП списку, можна сміливо перебувати на вістрі атаки, ведучи за собою команду. У високорівневих боях така тактика не пройде, тому опинившись в середині / низу списку залишаємося на 2-3 лінії. Тут можна цілком комфортно постріляти по противникам, використовуючи точність зброї, і при необхідності задефіть базу, якщо не в міру шустрий ворог спробує прорватися до арте.

У будь-якому випадку, позицію завжди треба вибирати з розрахунком укриття від артилерії. Тактико-технічні характеристики 50TP prototyp буквально балансують на межі допустимих, тому кожен фугас і крит внутрішнього модуля будуть помітно скорочувати шанси на виживання.

підсумки

Підсумовуємо вищесказане, щоб наочно продемонструвати, чим зможе здивувати або засмутити польський прем. Почнемо з приємних новин:

 • Втрати – однозначний плюс, який допоможе стабільно поповнювати особисту казну.
 • Броня – вона є, і дозволяє себе почувати більш-менш впевнено навіть внизу списку.
 • Точність – сумнівно і не перевірено, але судячи з попередніх ТТХ, «косим» цей танк точно не назвеш.
 • Економіка – снаряди обіцяють дешеві, а це завжди плюс.
 • Маневреність – частково компенсує слабку швидкість і стане в нагоді в клінчі або боротьбі з СТ-шкамі.

тепер про сумне:

 • Швидкість – це хвороба багатьох важких танків, але у випадку з «поляком», недуга перейшов в стадію загострення.
 • Пробиття – 218 мм критично мало для 8-го рівня, і цей негативний момент багато в чому перекреслює радість від чудової альфи.
 • Запас міцності – машині явно не вистачає 100 ХР щоб набути впевненості в завтрашньому дні.

Відзначимо, що огляд зроблений за попередніми характеристикам, заявленим розробниками. 50TP prototyp знаходиться на танковому полігоні, тому до моменту релізу деякі параметри можуть змінитися.

Ссылка на основную публикацию