50TP Tyszkiewicza – важкий танк 9 рівня, Польща

Польські бойові машини вже проходять закриті тестові випробування, тому зовсім скоро почнуть свій тріумфальний хід в грі World of Tanks. Якщо судити за попередніми характеристикам, заявленим розробниками, «поляки» виглядають ефектно, і важкі танки цієї нації цілком зможуть переломити переваги мешканців рандома в свою користь.

Пропонуємо познайомитися з бойовими можливостями важкого танка зі складною назвою 50TP Tyszkiewicza, який займе 9 позицію в прокачується гілці Польщі.

Відзначимо, що ця машина не брала участі у Великій Вітчизняній війні, а розроблялася на початку 50-х років минулого століття одним з курсантів Військово-Технічної академії імені Тадеуша Тишкевича.

Техніка ніколи не втілювалася в металі, хоча паперовий проект був досить цікавим. Подивимося, як вдалося реалізувати задум польських курсантів фахівцям компанії Wargaming.

50TP Tyszkiewicza: тактико-технічні характеристики

Почнемо 50TP гайд з того, що пропонована машина є класичним «тяжем» в повному розумінні цього слова. Танк має порівняно непоганим бронюванням, до установки заявлено три види знарядь, одне з яких має нищівних втрат.
50TP Tyszkiewicza ТТХ

За перераховані переваги логічно доводиться розплачуватися мобільністю і динамікою. Подивимося, що взагалі може запропонувати дана машина своєму власникові.

Отже, Tyszkiewicza WoT наділений запасом міцності в 2 000 ХР, що робить його одним з найбільш живучих танків в грі. Радіус огляду складає 380 метрів, що вважається найнижчим показником на 9-му рівні.

Однак короткозорість машини частково компенсується коефіцієнтом непомітності: завдяки приземкуватої силуету, маскування танка становить 11%, за умови, що техніка буде стояти нерухомо. При пострілі непомітність «впаде» рівно в 2 рази, але в цілому, «поляк» може отримати право першого пострілу по необережному противнику.

Якщо звернутися до швидкісними показниками, то 50TP Tyszkiewicza може боротися за звання самого повільного танка 9-го рівня серед однокласників. Пояснюється повільність тим, що курсанти розробляли проект машини, конструкційної масою до 50 тонн, тому вага новачка в грі складе 49 970 кілограм.

Однак питома потужність силової установки не перевищує 780 л. с., а цього явно не вистачає, щоб якісно розігнати таку махину. Максимум, на що можуть розраховувати гравці, які вирішили прокачувати польську гілку важких танків – 35 км / год, але розробники обіцяють непогане опір ходової. Тому насмілимося припустити, що машина не буде зариватися в піски і болотистий грунт, стаючи об’єктом для фокуса артилерії.

50TP Tyszkiewicza польський танк, який дозволяє вибирати з 3-х видів озброєння, доступного для установки:

 1. 122-міліметрове знаряддя D-25T, яке переходить у спадок від попередньої машини. З огляду на, що пробиття тут всього 175 мм, стовбур можна не розглядати в якості основного знаряддя.
 2. 122-міліметрове знаряддя wz.53. Краще, ніж попередній варіант, але далеко не ідеал. Показники бронепробітія складають 217 мм, разовий шкоди – 420 одиниць.
 3. 130-міліметрове знаряддя R-14.wz.56. Топовий стовбур, гідний більш уважного розгляду.

Отже, бронепробітіе топового знаряддя явно кульгає – 250 міліметрів, що помітно нижче середнього значення у машин 9-го рівня. Однак, за нанесення разового шкоди в 560 одиниць можна пробачити багато. Перезарядка знаряддя складе 13.3 секунди, що забезпечить середній ДПМ в 2 500 одиниць. Зводиться знаряддя за 2.59 секунди, розкид – 0.38 на сотню. Стабілізація у знаряддя передбачається непогана, тому коло відомості не буде розповзатися на половину екрану в русі або стрільбі від повороту вежі. Кут негативного відміни – 8 градусів.

Бронювання 50TP Tyszkiewicza

Захист у танка є, але якщо оперувати голими цифрами, «поляк» програє товщиною броні багатьом однокласникам. Зокрема, лобову проекцію корпусу захищає 120-міліметрова бронеплита, правда, розташована під дуже якісним кутом.

Товщина бортів – 90 мм, екрани відсутні. Безумовною перевагою є винесення гусеничного рушія за межі бойового відділення. В результаті, нанести тяжу шкоди через опорні катки не вийде.

Лоб вежі – 230 міліметрів, посилені гарматної маскою. Товщина бортів становить 160 міліметрів, що теж виглядає цілком гідно. Додамо, що завдяки формі вежі, пробити її буде проблематично навіть високорівневою техніці.

Як грати на 50TP Tyszkiewicza

З огляду на загальні показники і попередні характеристики, тактика гри на танку Tyszkiewicza буде стандартна для всіх важких машин в грі. Техніка призначена для продавлювання напрямків, тому вирушаємо з союзниками на будь-який фланг, і починаємо позиційну перестрілку з супротивником, використовуючи порівняно непогані показники лобового бронювання.

Примітно, що така поведінка підійде в боях з однокласниками і «десятками».

Єдиний нюанс – залишатися в гордій самоті, демонструючи чудеса героїзму на цьому танку не можна. Машина має вкрай слабкою динамікою, тому не зможе протистояти більш швидким і маневреним противникам. Проти середніх і легких танків, броня практично нічого не вирішує: танк ставиться на каток, і неквапливо розбирається на запчастини.

Короткі підсумки по 50TP Tyszkiewicza

Підсумовуємо вищесказане, провівши невеликий аналіз позитивних і негативних характеристик важкого танка Польщі.

плюси:

 • Бронювання – складно назвати ідеальним, але виглядає дуже гідно.
 • Разовий шкоди – абсолютний рекорд для бронебійних снарядів на 9-му рівні.
 • Стабілізація знаряддя – не настільки важлива характеристика для ТТ, але явний плюс.
 • Маскування – можна використовувати Засадний тактику гри.
 • Живучість – кількість ХР вселяє повагу.

мінуси:

 • Точність – стріляючи здалеку, гравець буде гарантовано йти в мінус.
 • Швидкість і динаміка – повільність машини може дратувати.
 • Огляд – найнижчий показник на рівні.

Ссылка на основную публикацию