55 кращих сайтів для безкоштовного скачування звукових ефектів


55 кращих сайтів для безкоштовного скачування звукових ефектів

Звукові ефекти використовуються для того, щоб посилити художнє чи інше наповнення фільмів, телевізійних шоу, живих виступів, мультфільмів, відео ігор, музики та ін. Досягається таке особливе звучання за рахунок технології, винахідливості і творчого підходу. Звукові ефекти особливо важливі для цифрової мультимедіа, так як максимально наближають звучання до дійсності. 

Ясна річ, що намагатися самому записувати звук і створювати ефекти – далеко не найкраща ідея. Тому ми просканували інтернет на наявність безкоштовних звукових ефектів, доступних для скачування. Отже, ось що нам вдалося знайти! 

Замітка: деякі з наведених нижче звукових ефектів мають певні правові обмеження. Це означає, що ви не можете використовувати їх в комерційних цілях. З цієї причини вам слід звернути увагу на цей пункт перш, ніж застосовувати їх в області торгівлі. 

Flash Kit

Flash Kit пропонує постійно збільшує число умовно-безкоштовних і безкоштовних звукових спецефектів для скачування. Сайт прекрасно організований, тут доступна опція пошуку, перегляду, що робить Flash Kit одним з найпрогресивніших сайтів даного напрямку. А також mp3 і flash версії з усіма ефектами!

Audio Micro

AudioMicro – це революційна колекція створених користувачами музичних записів, звукових ефектів, стандартної музики і елементів, а також музичних сигналів. Крім того, тут ви знайдете високоякісне аудіо за дуже прийнятними цінами і без жодного роду прихованих витрат.

Sound-Effect

Здійснюйте пошук, попередній перегляд і скачування звукових ефектів для використання в своєму мультимедійний проект, причому абсолютно безкоштовно.

SoundSnap

Одна з найкращих платформ для пошуку і спільного доступу до безкоштовних звукових ефектів. У вашому розпорядженні виявиться збори оригінальних звуків, створених або записаних користувачами SoundSnap, а аж ніяк не пісень або звуків з комерційних бібліотек.

FindSounds

FindSounds.com-безкоштовний сайт, на якому ви зможете відшукати звукові ефекти і семпли музичних інструментів. Це пошукова система на зразок Google і AltaVista, але орієнтована на звуки. FindSounds пропонує набір корисних властивостей, які оцінять користувачі різних вікових груп. Разом з тим, сервіс простий і невигадливий у використанні.

Soungle

Безкоштовний сайт, розроблений Southern Codes, у величезній бібліотеці якого можна знайти всі різновиди звукових спецефектів і семплів інструментів. На відміну від більшості подібних сайтів, Soungle не є пошуковою системою; пошук здійснюється лише в рамках стрімко розширюється бази даних. Мета сервісу – просте (пошук, попередній перегляд і скачування) і безкоштовне використання.

SFX Source

На SFX Source ви знайдете найсвіжіші та творчі семпли звуків, створені фахівцями для використання на всіх рівнях – від професійного до аматорського. Семпли SFX Source можуть бути застосовані в фільмах, на телебаченні, іграх і нових медіа-технологіях.

A1 Free Sound Effects

1 Free Sound Effects був створений для того, щоб забезпечити інтернет безкоштовними звуковими ефектами, які можна зберегти на свій комп’ютер і використовувати в церкві, школі, вдома або в будь-якому некомерційному проекті. В наявності також є і комерційні звуки.

Soundrangers

Soundragers спеціалізується на створенні безкоштовних ультрасучасних звукових ефектів і музики для інтерактивного середовища, а саме: для віртуальних призначених для користувача інтерфейсів, ігор, онлайн розваг, веб-сайтів і телекомунікаційного устаткування.

Partners In Rhyme

Partners In Rhyme пропонують безкоштовні ресурси, допомога і рада продюсерам-професіоналам і аматорам, режисерам, музикантам і студентам. Тут вони знайдуть підказки щодо вибору музики, звукових ефектів і аудіо інструментів для швидкого і бюджетного здійснення проекту.

11. Soundboard

Soundbar.com поміщає все відео кліпи, ваші і мільйонів інших користувачів, в одне місце. Його мета – залучити якомога більше користувачів до створення центрального сайту для аудіо кліпів в форматі, який задовольнить потреби кожного, у кого є інтернет-з’єднання і браузер.   

12. FreeSound.org

FreeSound націлений на створення масивної спільної бази даних аудіо фрагментів, семплів, записів, коротких сигналів і т.д., випущених під ліцензією Creative Commons Sampling Plus. Проект пропонує нові та цікаві способи отримання семплів, що дозволяють користувачам знаходити звуки через ключові слова, скачування і завантаження звуків з і в базу даних. Ліцензія та ж – Creative Commons.

13. Acoustica

Acoustica має вичерпним масивом даних, де ви неодмінно знайдете навіть самий невловимий і важкий для запам’ятовування звуковий ефект!

14. Ljudo

Ljudo пропонує безкоштовний доступ до більш ніж 1200 звукових ефектів. Вони доступні в двох форматах: RealAudio і Mp3. Слухайте звуки через RealAudioplayer і завантажуйте їх у вигляді MP3. Ljudo також пропонує багатомовний доступ (слово, яке ви шукаєте, перекладається з вашої мови на англійську).

15. Nature Sounds

На Nature Sounds.ca користувачі знайдуть безкоштовні семпли звуків природи, доступних для скачування в mp3-форматі. Тут є як природні звуки, так і мікшовані. 

16. Pac DV

З Pac DV ви можете безкоштовно використовувати їх звукові ефекти в своїх відео, аудіо, фільмах і мультимедійної продукції. 

17. Alc Ljudprod

 Alc Ljudprod створили галерею своїх звукових ефектів в форматі mp3, які можна безкоштовно скачувати і використовувати.

18. Hollywood Edge

Hollywood Edge є лідируючою бібліотекою звукових ефектів Голлівуду. У неї входять звукові спецефекти, які використовуються в популярних голлівудських фільмах. 

19. Download Sound Effects

Підпишіться на безкоштовну електронну розсилку новин від Sound Effects і постійно будьте в курсі новинок сайту. Крім цього, у вас буде можливість завантажити будь-які свіжі звукові спецефекти, зібрані з усього світу. 

20. SNDBRD

Дуже проста сторінка, на якій у вигляді зручного списку представлені всі доступні для скачування звукові ефекти.

21. Brandens

Багато людей заробляють на життя, займаючись звуковим оформленням фільмів. Brandens буде неймовірно корисний представникам таких професій, так як на цьому сайті вони знайдуть величезну колекцію звукових спецефектів з різних категорій. 

22. Animal Sounds

Понад 280 звуків тварин, доступних для скачування. Ви також можете прочитати опис кожного звуку, щоб дізнатися про нього більше. 

23. I Love Waves

Цей сайт є відмінним джерелом звуків в форматі wav, розташованих за категоріями, серед яких: Тварини, Птахи, Мультфільми, Хеллоуїн, Будинок, Робота, Комахи, Музика, Природа, Люди, Війна, Транспорт, Гудки і Клацання. 

24. Simply The Best Sound

Звукові файли SimplytheBest Sounds, зібрані з різних інтернет-колекцій, були підібрані самими редакторами та запропоновано відвідувачами.

25. Zero 1 Media

Тут ви обов’язково знайдете потрібний звуковий семпл в форматі wav. На Zero 1 Media можна скачати голосу, звуки синтезатора, барабана і мн. ін.

26. Boogie Jack

Смішні, дивні, дратівливі … на Boogie Jack ви знайдете звукові ефекти на будь-який смак.

27. AutoSpeak

Галерея AutoSpeak сповнена звуків гоночних машин, драгстеров, мотоциклів та інших звукових ефектів на автомобільну тематику. 

28. Special Operations

Special Operations пропонує безкоштовні військові звукові ефекти, в тому числі звуки вибуху, битв, кулемета, гвинтівки, пістолета, артилерії і ін. 

29. Little Music Club

Littlemusicclub.com – це те місце, де ви знайдете дійсно «великі» і значні звукові спецефекти у форматі wav, а також корисні музичні посилання. Для отримання видавничого права вам потрібно зв’язатися з власником – вся потрібна інформація розташовується в графі з властивостями файлу. 

30. Guide To Animal Sounds On The Net

Сайти всесвітньої «павутини» та FTP рясніють безліччю семплів зі звуками тварин, проте для того, щоб їх знайти, вам знадобиться везіння і терпіння. Даний сайт значно полегшує це завдання за рахунок зручного керівництва зі спеціальним індексом для звуків тварин. 

31. Stoutman’s Sounds

Абсолютно будь-які звуки для скачування і прослуховування! Stoutman’s Sounds постійно поповнює свою галерею новими звуками!

32. Cool Wavs

На Cool wavs знаходяться веселі і сексуальні wav. 

33. Free Audio Clips

FreeAudioClips.com сповнений доступних для скачування і прослуховування файлів у форматі wav, midi і au. 

У правій колонці вибераєте категорію і з легкістю знаходите те, що шукаєте. Також не відмовте собі в задоволенні скористатися швидким пошуком звукозапис за ключовим словом. 

34. Event Sounds

Завдяки Event Sounds ви можете завантажити wav і змінити звучання включення і виключення комп’ютера, оповіщення електронної пошти, помилок, фільмів і телевізійних звуків.

35. WavCentral

Для легкого пошуку і доступу все аудіофайли на WavCentral внесені в базу даних і розподілені за відповідними категоріями. Ви можете здійснити безкоштовне скачування більш ніж 504 звукових ефектів. 

36. WavPlanet

Wavplanet стала однією з найбільших аудіо сторінок в інтернеті з тисячами фільмів і ТБ-файлів, сотнями звукових ефектів і файлів у форматі MIDI.

  

37. Movie Sound Clips

Тут у вашому розпорядженні виявиться безліч категорій, зміст яких постійно оновлюється. На Movie Sound Clips ви знайдете звуки зброї, автовідповідача, а також звуки, створювані об’єктами і мн. ін.

38. Wav-Sounds

Даний сайт корисний користувачам будь-якого віку, так як тут вони знайдуть кращі безкоштовні звукові файли у форматі wav, в тому числі звуки автовідповідача, електронної пошти, транспорту, з мультфільмів і кіно, смішні і забавні звуки, пародії та багато інших. ін. 

39. TalkingWav

TalkingWav.com пропонує тисячі доступних для безкоштовного скачування звукових файлів wav. Всі вони супроводжуються описом і розподілені за категоріями. Отже, тут ви можете знайти звуки автовідповідача, мультфільмів, комедій, музики, фільмів і т.д.

40. Tintagel’s Free Sound File Archive

Завантажувати файли з Tintagel можна абсолютно безкоштовно, без жодних заяв, гарантій і тому подібного. Наскільки нам відомо, всі wave, midi і аудіо файли розміщені на публічному домені і можуть бути використані без будь-яких обмежень. 

41. Pachd

Більше 80 безкоштовних звукових ефектів – безкоштовні і доступні для скачування!

42. Amazing Sounds

На Amazing Sounds ви знайдете різні файли в WAV-форматі. У базі даних сайту міститься більше 1 000 WAV-звуків, які можна отримати безкоштовно. Їх контент орієнтований, в першу чергу, на розробників і творців мультимедіа, тому тут дуже мало звуків з кіно, серіалів і т.д.

43. Wav Sound Files

Величезне сховище скачуваних звукових файлів WAV.    

44. The Recordlist

На Recordlist представлена ​​колекція безкоштовних звукових ефектів в MP3 форматі. MP3 стерео версії відрізняються високою якістю і представлені в компрессированном вигляді. 

   

45. Sound Jay

Sound Jay дає користувачам можливість безкоштовно використовувати звуки в своїх проектах. Тим не менш, ви вони не мають права публікувати ці звуки для скачування на інших сайтах, а також продавати їх. 

46. FreeSFX

Звукові ефекти, зібрані на цьому сайті, не вимагають авторських виплат і безкоштовні для скачування і використання в рамках вашої аудіо / візуальної продукції. Вам не доведеться ставити правову організацію до відома про те, що ви маєте намір скористатися цими звуками. 

47. Sounds FX Page

Sounds FX Page являє собою невелику колекцію звукових спецефектів в WAV-форматі. Замість того щоб наповнити свій сайт надмірним достатком каталогів зі звуками, його творці вирішили поділитися з вами відносно малою кількістю дійсно хороших звуків. 

48. Free Sound Effects

Ви можете вибирати звукові ефекти і створювати свій CD. Звукові ефекти доступні як в малому форматі MP3, так і в більшому саморозпаковується WAV.

49. Water Sounds

Міні-колекція звуків води – краплі дощу, водоспад, струмок, океан. 

50. 3dmm Studio

Хороші фільми завжди відрізняються відмінними звуковими ефектами і реалістичним фоновим шумом. Щоб полегшити ваш пошук, працівники 3dmm Studio розташували всі звуки по окремим групам. Група Рубіна передбачає імпортування .3dmm файлу в ваш фільм, в той час як група Уілла Чейні містить стандартні zip-файли у форматі wav.

51. Media College

Безкоштовний освітній сайт для всіх різновидів електронних засобів масової інформації. У число порушених на сайті тим входять відео- і теле-виробництво, аудіо робота, фотографія, графіка, веб-дизайн і багато іншого. Тут ви знайдете сотні ексклюзивних навчальних уроків з ілюстраціями, відео, звуками і інтерактивними складовими. 

52. FreeSound Effects Collections

Музика для відео на увазі різні категорії звукових ефектів і музичних кліпів. Ви можете завантажити їх безкоштовно. Візьміть до уваги, що звуки на сайті головним чином призначені для людей, що займаються відео виробництвом, монтажем, мультимедійними проектами і ін. 

53. Wav Surfer

Wav Surfer надає в ваше розпорядження безкоштовні звукові ефекти з фільмів, мюзиклів, телебачення, звуки, що видаються тваринами, в wav-файлах.

54. A1 Prank Calls

A1 Prank Calls – це кращі безкоштовні звуки для незабутніх першоквітневих розіграшів і яскравих розіграшів по телефону.

Ссылка на основную публикацию