66/5000 Facebook Sandberg закликає сім’ю до політики в День

Головний операційний директор Facebook Inc Шеріл Сендберг опублікував в неділю заклик до материнства стосовно федеральної і корпоративної політики в інтересах працюючих батьків, включаючи підвищення мінімальної заробітної плати, надання платного батьківської відпустки і доступного догляду за дітьми.

Сандберг, впливовий голос в корпоративній Америці і автор успішної книги 2013 року «Lean In», сказав, що уряд США і роботодавці повинні робити більше, щоб допомогти батькам, особливо матерям-одиначкам, які з усіх сил намагаються забезпечити своїх дітей, одночасно забезпечуючи безпеку і благополуччя.

«Настав час, щоб наша державна політика наздогнала то, чого заслуговують наші сім’ї, і наші цінності вимагають», – написала на своїй особистій сторінці Facebook Сандберг, 47-річна овдовіла мати двох дітей. «Ми всі несемо відповідальність за те, щоб допомогти матерям та їхнім батькам збалансувати свої обов’язки на роботі і вдома».

Одне з найважливіших дій, яке може зробити уряд, – допомогти мільйонам сімей, що живуть поблизу межі бідності, підвищити федеральну мінімальну заробітну плату, сказав Сандберг.

За її словами, більше 40 відсотків американських матерів є основними годувальниками для своїх сімей, і багато хто з них є єдиним годувальником.

Повідомлення Сандберга супроводжувалося її фотографією з матір’ю та свекрухою в день її весілля з колишнім генеральним директором SurveyMonkey Дейвом Голдбергом, який загинув в результаті бігової доріжки в 2015 році.

У «Lean In» вона заохочувала жінок бути більш амбіційними на робочому місці. Після смерті Голдберга вона спільно написала книгу «Варіант Б: Обличчям до ворожості, створення стійкості і пошук радості», яка була опублікована в цьому році.

Сандберг закликав до посилення захисту матерів, батьків, геїв і транссексуалів, а також усиновителів, які шукають відпустку на роботі, щоб доглядати за дитиною або іншим членом сім’ї.

«Ми не повинні ризикувати втратити роботу або бути в змозі задовольнити основні потреби наших сімей, щоб зробити це», сказав Сандберг.

Сандберг, одна з найбагатших американських жінок з власним капіталом у розмірі 1,38 мільярда доларів, заявила, що Сполучені Штати є однією з розвинутих країн, які не гарантують оплачувану відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами або у зв’язку з вагітністю та пологами.

Ссылка на основную публикацию