7 питань, які були підняті 6 епізодом 2 сезону серіалу «Чорна блискавка»

Серіал «Чорна блискавка» привернув увагу багатьох глядачів, які з нетерпінням чекають кожен новий епізод. І ось сьогодні нарешті вийшла нова серія, яка називалася «Книга Крові. Глава друга: Перді ». Глядачі були вражені безліччю цікавих поворотів, до того ж серія познайомила нас з Південним Фріленд та з новою загадкової героїнею Лукер або ж дивиться. І тепер у фанатів залишилося безліч питань, які тепер не дають їм спокою. Далі в статті підуть спойлери, тому, якщо ви ще не встигли подивитися новий епізод, радимо не читати далі. Аніссі повернулася в Південний Фріленд, щоб допомогти вагітну дівчину, хлопець якої помер прямо у неї на очах в клініці. Лінн довелося зіткнутися з батьками загиблих дітей з капсул. Халіл дізнався руйнівну інформацію про те, хто винен в тому, що його паралізувало. І, мабуть, найбільшим сюрпризом стало те, що Гамбі живий, він зміг пережити замах на вбивство і вибух автомобіля.

Кадр із серіалу «Чорна блискавка»

Також була введена Лукер, яка породила масу питань про Перді, і вони не дадуть нам спокою до виходу наступної серії. А ось тепер давайте поговоримо про те, що саме не дає фанатам спокою.

Що чекає Гамбі далі?

Після минулій серії все ми думали, що Гамбі загинув, коли його позашляховик вибухнув. Однак уже сьогодні ми дізналися, що Гамбі не тільки живий, але і як і раніше намагається допомогти Джефферсону і Аніссі, що не видавши себе. Так що ж буде далі?

Кадр із серіалу «Чорна блискавка»

Найімовірніше, Гамбі не зможе завжди ховатися в тіні, та й не захоче цього, але йому необхідно дізнатися, хто його замовив, і розібратися з цим, перш ніж розкривати те, що він живий.

Що чекає далі Лінн?

Лінн важко переживає загибель 14 дітей, а тут ще й засмучені, збожеволілі батьки цих дітей починають на неї нападати. В результаті Лінн була засмучена настільки, що напилася у себе вдома. Але до чого це все призведе далі?

Кадр із серіалу «Чорна блискавка»

Протягом всього сезону ми спостерігали за тим, як Лінн бореться за життя дітей в капсулах, намагаючись їм допомогти, проте тепер вона опинилася на роздоріжжі. Чи повернеться вона до своєї роботи в АСА, щоб спробувати допомогти залишилися дітям? Щоб вона не вибрала, ми будемо спостерігати наслідки, про які говорив шоураннер проекту Салім Акіл:

«Ми будемо мати справу з наслідками виявлення дітей в капсулах; наслідками потрапляння Зеленого Світу на вулиці; наслідками того, що дочки Джефферсона виявлять у себе сили ».

Що чекає далі Халіла?

У сьогоднішній серії Халіл дізнався про те, що Тобіас відповідальний не тільки за те, що він знову може ходити, але і за обстріл, через якого Халіл втратив здатність ходити. Він побився з Тобіасом, і ще більше потягнувся до Дженніфер. Що ж буде з ним далі?

У нього є маса питань, які потребують роздуми, однак за словами Джордана Келлоуея, він може засумніватися ще більше.

Кадр із серіалу «Чорна блискавка»

«Справа в тому, що вони обидва борються зі своєю тягою один до одного», – говорить актор. «І для мого персонажа, для Халіла, Дженніфер дуже багато значить … Вона на нього дуже сердиться. Вона не розмовляє з ним. Вона – любов всього його життя, і, щоб жити далі, йому необхідно знати, що вони хоча б в хороших відносинах. Він може любити її, він може хотіти бути з нею, але в кінці кінців, він просто хоче, щоб з нею все було добре ».

«На нього тисне те, що він зробив в школі, і він намагається у всьому розібратися. Багато відповідей ми отримаємо в другому сезоні ».

Вони дійсно посилалися на Маркова?

Так, в сьогоднішньому епізоді дійсно згадується вигадана нація Маркова – зокрема, смерть короля Віктора Маркова, батька Бріоні Маркова, більш відомого як супергерой Гео-сила.

Гео-Сила – давній член команди відщепенців на чолі з Бетменом, де ключовим героєм був Чорна Блискавка. Він також був на короткий час членом Ліги Справедливості. Зведена сестра Бріоні Тара, більш відома як Терра, була деякий час членом команди Титанів.

Доктор Джейс, цілком ймовірно, є версією Хельги Джейс. За коміксами Хельга була вченим короля Маркова, який проводив експерименти, щоб наділити молодшого сина правителя і його зведену сестру великими силами. У підсумку вона стала лиходієм, і була вбита при спробі вбивства метаморф.

Не виключено, що в нових серіях «Чорної блискавки» нас чекає знайомство з Гео-Силою.

Чи є хто дивиться однієї з вакцинованих дітей?

Сьогодні ми познайомилися з смотрящим (в деяких перекладах зустрічається, як Лукер), і з’ясувалося, що крім декількох страшних здібностей і рассістскіх нахилів, вона з’явилася в Південному Фріленд тридцять років тому. Так, вона цілком може бути дитиною, який отримав вакцину від АСА, як і Джефферсон. Однак чи є вона мета-людиною, створеним вакциною?

Кадр із серіалу «Чорна блискавка»

З огляду на, що Той, хто дивиться скидається на лиходія, це збалансував би все, і довело, що Джефферсон – не єдиний мета-людина, створений вакциною, і що інші зовсім не такі добрі, як він.

Що буде далі з дітьми в капсулах?

Кадр із серіалу «Чорна блискавка»

Махінації доктора Джейс привели до зменшення їх кількості, але що буде з тими, хто вижив? Чесно кажучи, це один з тих елементів шоу, який завжди залишається під питанням, і у нас не так багато ідей про те, що буде відбуватися далі. Єдине, що тут ясно, це те, що все, що було зроблено з ними, можливо, стабілізувало їх, щоб вони не померли.

Що сталося з близнюками?

Саме народження близнюків виявилося в центрі сюжету сьогоднішнього епізоду – один білий, другий темношкірий, і вони пов’язані, як з Санге, так і з Перді. Діти виявилися значущими, але не просто тому, що вони діти двох абсолютно різних груп. Здавалося, що це ще не все, особливо з огляду на те, що Той, хто дивиться так рішуче налаштована відібрати їх у матері. Але що буде далі, поки складно передбачити.

Тепер нам залишається тільки дочекатися, коли вийде нова серія «Чорної блискавки», яка проллє трохи більше світла на все, що відбувається. Нова серія вийде в оригіналі 27 листопада, а російський переклад з’явиться днем ​​пізніше.

А що ви думаєте з приводу вище перерахованих питань? Чи є у вас версії того, що буде далі? Дайте нам знати!

Ссылка на основную публикацию