7 способів перетворити свою стіну на Facebook

7 способів перетворити свою стіну на Facebook

Нова опція Facebook Ads, що дозволяє транслювати поновлення на сторінках протягом усього дня, виявилася не такою вже й корисною. Дії ваших близьких друзів і однодумців, а також сподобалися вам сторінки губляться в морі недоречних повідомлень.

Так давайте прямо зараз візьмемо ситуацію з вашої стіною на Facebook в свої руки.

Деякі з способів, описані в даній статті, вимагають докладання певних зусиль і можуть зайняти у вас чимало часу (якщо ви дійсно хочете дізнатися всі подробиці). Однак вони допоможуть вам скоротити час, які ви зазвичай витрачаєте на очищення вашої стіни від маси непотрібних речей.

1. Останні / Популярні новини

Найперше і найпростіше, що ви можете зробити в даній ситуації, це впорядкувати свою стрічку новин на «Популярні новини» і «Останні». Щоб зробити це, натисніть кнопку «Сортування», розташовану в правому верхньому кутку вашої новинної стрічки (відразу під вікном для вашого статусу).

Якщо ви оберете «Останні новини», Facebook публікуватиме всі записи на вашій стіні в зворотному хронологічному порядку, починаючи з найсвіжіших. У тому випадку, якщо ви виявите на «Популярні новини», сайт сам буде визначати, які записи на стіні для вас представляють велику цінність. Причому, в більшості випадків, це не буде відповідати дійсності.

2. Управління стрічкою підписок

Додавши когось із користувачів Facebook в список своїх друзів або поставивши «лайк» на фан-сторінці, ви автоматично підписуєтеся на все їх поновлення. Тим не менш, ви можете обмежити таку підписку і отримувати на свою стіну повідомлення тільки про певні новинах. Отже, ось кілька способів здійснювати контроль над своїми підписками:

1) Прибрати з підписки поновлення статусу.

2) Відключити кнопку підписки.

3) Прибрати їх з сторінки налаштувань.

друзі

На своїй стіні в Facebook наведіть курсор на правий верхній кут статусу вашого друга і клацніть по стрілці вниз, щоб ознайомитися з усіма доступними опціями.

Тут ви знайдете різні опції для підписок: ви можете підписатися на «Все поновлення», «Більшість оновлень» або «Тільки важливі». Ці опції встановлені Facebook, і будуть сортувати поновлення у вашій стрічці новин, виходячи зі ступеня їх важливості. Як варіант, ви також можете скасувати підписку на зміни статусів і активності ваших друзів.

Щоб отримати ще більше опцій в плані підписок, наведіть мишку на ім’я вашого друга чи фотографію його профілю на стіні, і з’явиться електронна картка користувача. Перейдіть в «Друзі> Налаштування».

Тут ви побачите перелік оновлень, над якими можна здійснювати контроль. Приберіть позначку з того оновлення, яке ви не хотіли б бачити на своїй стіні.

Сторінки / Ігри / Додатки

Для управління підпискою на Сторінках, Іграх і Додатках на Facebook, ви можете скористатися вищеописаним методом, однак спектр опції там буде більш обмежений. Наведіть курсор на статуси окремих сторінок, натисніть на стрілку і виберіть «Приховати цю новину», щоб прибрати її зі своєю стіни. Або ж виберіть «Скасувати підписку на оновлення», щоб не отримувати більше ніяких повідомлень з цієї сторінки.

Крім того, ви можете навести курсор на зображення профілю або назва сторінки і натиснути кнопку «Мені подобається». Клацніть “Більше не подобається» або приберіть галочку з «Показувати в стрічці новин», щоб прибрати всі оновлення зі своєї сторінки.

відновлення підписки

На своїй стіні в Facebook користувачі легко можуть переглядати оновлення, на які вони не підписані, а також заново підписатися на людину, Сторінки або навіть Додатки. Щоб зробити це, потрібно клікнути по іконці «Олівець», що знаходиться в правому верхньому кутку сторінки навпроти «Стрічки новин». Натисніть «Редагувати налаштування».

На екрані вашого комп’ютера з’явиться вікно «News Feed Settings» із зазначенням людей, Сторінок і Додатків, на які ви скасували підписку або видалили з новинного потоку. Натисніть кнопку Х в правому куті списку, щоб видалити їх, і новини знову з’являться на вашій стіні. Не забудьте зберегти зміни перед виходом.

3. Фільтрація на основі списку

Список – це, поза всякими сумнівами, найкращий спосіб контролювати стрічку новин і триматися в стороні від загальної стрічки. Facebook дозволяє вам створити перелік підписок на близьких друзів, сторінки та інше.

Щоб приступити до створення такого списку, в лівій частині вашої стіни знайдіть розділ «Друзі» і натисніть «Ще».

Тепер у вікні, виберіть «Створити список».

Введіть назву списку і внесіть в нього друзів, після закінчення натисніть “Create».

Зараз перед вами відкриється вікно із щойно створеним вами списком. Ви зможете додавати в нього не тільки людей, а й сторінки, бренди і додатки шляхом введення їх імені або назви в вікно «Додати в список».

Щоб перейти до цього списку, досить клікнути по його назві в правій бічній панелі.

4. Приховуємо тікер

Тікер на Facebook допомагає користувачам дізнаватися про останні дії друзів. Якщо їх у вас багато, тікер оновлює інформацію практично кожну секунду; це може сильно відволікати, не кажучи вже про споживання діапазону частот.

Ось, що слід робити, якщо ви вирішили приховати тікер.

1) Закрийте бічну панель чату.

2) Клацніть по стрілці «Приховати тікер». Якщо ви не можете її знайти, перейдіть до самого верху, – стрілка буде розташована в правому верхньому куті.

5. Приховуємо історію або скаржимося на спам

Серед опцій підписки немає приховування історії або скарги на спам. Приховуючи історію, частина інформації буде усунена і розташована в іншому місці. Скарга на спам дозволить вам прибрати інформацію зі своєї стіни. Все це допоможе вдосконалити систему фільтрації на Facebook.

6. Видалити з друзів / Більше не подобається

Остання опція, з якої вам слід познайомитися, це видалення користувачів з друзів і позначки «Подобається» на Facebook. Це та функція, до якої ви завжди можете звернутися; однак майте на увазі, що як тільки ви відмовляєтеся від кого-то з друзів або якийсь сторінки, ви перестаєте отримувати їх поновлення. І навпаки – людина, віддалений з вашого френд-листа, перестає впізнавати про ваших діях на Facebook.

7. Обмеження власних оновлень (щоб уникнути бути заблокованим)

Всі описані вище дії націлені на підтримання порядку на вашій стіні в Facebook. Тим не менш, ви не повинні забувати про те, що це двосторонній процес. Новини вашого облікового запису також можуть стати джерелом роздратування для інших користувачів, підписаних на вас. Існує опція, завдяки якій можна визначити коло людей, які будуть отримувати доступ до ваших оновлень. Ви можете зробити доступ до своїх дій на сторінці відкритим, тільки для друзів, або ж залишити їх суто в своєму відомстві. Якщо ви вирішили відкрити доступ тільки певної групи користувачів (про що говорилося в третьому пункті), виберіть «Налаштування користувача» і відзначте потрібних людей.

висновок

Виконуючи всі описані дії, ви можете отримувати лише бажані повідомлення і тим самим уберегти свою стіну від непотрібної і недоречною інформації. Створення списків – моя улюблена опція, користуюся їй майже кожен день.

Ви знаєте більш ефективні шляхи вирішення завантаженості стіни на Facebook? Можете дати слушні поради, яких не знайшли в нашій статті? Розкажіть нам про це.

Ссылка на основную публикацию