8 порад про те, як раціонально використовувати Google Now


8 порад про те, як раціонально використовувати Google Now

Google Now – це ваш особистий асистент, який допомагає вам управлятися з усіма справами, знаходити потрібну інформацію і легко організовувати її в своєму телефоні. Параметри ваших пошуків, квитки на літак, заброньовані столики в ресторані, місце розташування друзів і багато іншого зберігається в спеціальних лаконічних картках Google Now. 

За допомогою порад і рекомендацій, якими ми поділимося в цій статті, ви зможете максимально вигідно і раціонально використовувати Google Now. Цей сервіс незамінний для тих, хто постійно повинен мати під рукою всю потрібну інформацію. 

. Чи використовуєте дослідні теми Google Now

Всі параметри пошуків, задані вами в Google Now, групуються по дослідницьким темам. Вони в свою чергу грунтуються на ваших пошукових запитах і засланнях, за якими ви переходите.

Серед результатів вашого пошуку також будуть з’являтися посилання зі схожими темами, і всі вони будуть розбиті по відповідним категоріям. У число доступних категорій входять наступні: форуми, нові матеріали, огляди, відео, музика, люди, теле-шоу і веб-сторінки. 

2. ставте нагадування

Якщо ви шукайте в Google Now теле-шоу, музичного виконавця, актора або режисера, то в кінці кожної картки буде опція «Нагадати про нові серії?». Клацніть по ній, щоб активувати, і згодом Google Now буде повідомляти вас про новини в заданій категорії (наприклад, вихід нових серій).

3. трансляція розташування

Якщо з тих чи інших причин вам потрібно, щоб ваші друзі або родичі з Google+ були в курсі вашого місця розташування, активуйте опцію «Трансляція розташування» вашим колам. 

Більш того, ви можете включити в Google Now функцію «Трансляція маршруту». Навіщо це потрібно, запитаєте ви? Якщо ви живете в місті, де пробки і збої в роботі громадського транспорту річ нерідка, то за допомогою «Трансляції маршруту» ваші близькі та друзі зможуть дізнатися, в якому точці маршруту ви в даний момент знаходитеся.

Увійдіть в Google Now, відкрийте Меню>налаштування>Google Now>рух і активуйте «Дозволити стежити за моїми пересуваннями». 

Користувачі, яким буде доступна інформація про місцезнаходження, отримуватимуть її у формі таких Google Now карток:

      

4. Gmail картки і бронювання

Ситуація така, що у вас є картки не тільки Google, але і Gmail. Якщо зазвичай ви отримуєте підтвердження про попередні замовлення і бронювання на Gmail, то ви можете відкрити Google Now доступ до цієї інформації і розмістити дані по відповідним картками.

Щоб включити цю опцію в Google Now, відкрийте Меню>налаштування>Google Now>картки Gmail. Серед карток ви знайдете такі: бронювання квитків на літаки, замовлення столиків в ресторанах і кімнат в готелях. 

 

5. Скажіть «Google», щоб активувати голосову команду

Увімкнути мікрофон можна одним кліком миші, але спробуйте зробити це ще простіше – скажіть “Google”. Щоб це запрацювало, потрібно активувати розпізнавання слова-посилання. Перейдіть в Меню Google Now>налаштування>Голос і відзначте галочкою «Розпізнавання слова-посилання». Тепер для голосового пошуку досить сказати «Google [параметри вашого пошуку]».

6. Пошук особистих фотографій

У тому випадку, якщо ви постійно розміщуєте нові фотографії в Google+, ви можете знайти їх через Google. Наприклад, якщо ви любите проводити час на пляжі і у вас багато такого роду фотографій, то, щоб отримати їх, введіть в рядок пошуку «мої фотографії пляжу». В даний час дана опція доступна тільки для зареєстрованих користувачів Google з США.

7. Теле-картки Google Now

Теле-картки Google Now потрібні любителям кіно і, зокрема, власникам Smart TV. Якщо пристрій, на якому встановлено Google Now, пов’язане з тією ж точної Wi-Fi, що і ваш Smart TV, то ви можете включити мікрофон і сказати «Слухати TV», щоб в потоці відбивалася інформація про теле-шоу. Таким чином, ви будете отримувати відомості про те, як відбуваються зйомки шоу, а також дізнаєтеся про цікавих фактах з життя акторів або знімальної групи в цілому.

8. Google Now в Chrome

Хочете перенести Google Now на свій стаціонарний комп’ютер? Якщо у вас є Chrome, то з технічної точки зору це можливо. Відкрийте Chrome, введіть в пошуковому рядку chrome: // flags /. Ви отримаєте список експериментів, де знайдете і Google Now.

Тепер запустіть свій браузер, і якщо вам прийде таке повідомлення про активацію карток Google Now, клікайте “Так”:

Якщо ж повідомлення вам не прийшло, то доведеться трохи почекати, поки опція стане доступною.

Ссылка на основную публикацию