8007000e помилка оновлення Windows 7 – методи виправлення

Привіт, дорогі читачі.

Сьома версія операційної системи від Microsoft вважається однією з найпопулярніших від цього розробника. Такого успіху їм вдалося досягти завдяки безлічі особливостей, яких раніше не було. Крім того, в порівнянні з минулими версіями тут значно поліпшена працездатність. Але, як і в будь-якому механізмі, іноді можуть виникати проблеми. Однією такою є 8007000e помилка оновлення Windows 7. Вони вважається несерйозною, так як дає системі далі працювати практично без змін. Але разом з тим, раз неполадка існує – її потрібно виправити. Як завжди, передбачено кілька варіантів рішення.

Що означає помилка?

Зазвичай цей код позначає, що при установці оновлень було зупинено з’єднання з мережею Інтернет. Крім того, іноді може просто статися перевантаження центрального ядра або антивірус порахував нові файли ненадійними. Насправді причин може бути багато.

збільшити

Якщо ж несправність виникає на чистій ОС, швидше за все цілісність інсталяційного образу була порушена. Зазвичай це відбувається в результаті використання «піратської версії», Взятої з ненадійних джерел. Рішенням стане придбання ліцензійного варіанту ОС. Або ж можна просто знайти «нормальний» джерело в мережі Інтернеті. Найкраще використовувати стандартні образи, в яких немає додаткового програмного забезпечення.

Рішення

Перше, що потрібно зробити, якщо з’являється код помилки 8007000e – спробувати вручну встановити доповнення до системи. Для цього з офіційного сайту необхідно завантажити оновлення KB3102810. Якщо ж дана процедура не допомогла – вирушаємо далі.

Коли недуга з’являється після поновлення, рішення проблеми полягає у видаленні останніх встановлених пакетів. Для цього треба зайти на головний диск, потім в папку «Windows“, де буде “SoftwareDistribution». У ній нас цікавить каталог «Download». Перезавантажте пристрій. Все повинно працювати нормально.

Ще одним варіантом, як виправити помилку, є перевірка системних файлів на наявність помилок. Для цього:

  1. Заходимо в «виконати»За допомогою«Win + R»І пишемо«cmd».

  2. відкривається «Командний рядок», Де потрібно вказати«sfc / scannow». Підтверджуємо натисканням «Enter».

Запуститься перевірка, яка може вказати на наявність певних проблем у «центрі оновлень».

Існує кілька недуг системи, які рідко, але все ж зустрічаються:

  1. Некоректні мережеві настройки. Рішенням є очищення DNS кеша. Для цього в командному рядку прописуємо «ipconfig / flushdms». Тепер при пошуку оновлень не повинно виникати жодних проблем.

  2. Також рекомендуємо перевірити файл «Hosts». У ньому все має бути введено правильно. Щоб звірити, оригінальний код можна знайти на офіційному сайті корпорації Microsoft.

  3. У деяких випадках допомагає відкат системи на якийсь час назад – не менше тижня. Для цього необхідно скористатися стандартним інструментом «відновлення», Який розташований в«панелі управління». Це допоможе, якщо якісь з останніх оновлень були встановлені некоректно.

  4. У рідкісних випадках рішенням стане перевстановлення ОС. Як це зробити, подивіться по посиланню в цій статті.

  5. Щоб подібного не виникало, можна просто відключити оновлення. Для цього немає необхідності дивитися відео. Всю відповідну інформацію можна знайти в цій статті.

Що ж, як видно, ця проблема не серйозна. І вирішити її можна просто. Для цього існує кілька основних способів.

Сподіваюся, ви знайшли щось корисне для себе. Передплачуйте і розповідайте про моєму блозі друзям.

Ссылка на основную публикацию