80080005 помилка оновлення windows 7: Причини і як їх усунути

Привіт, шановні читачі.

Жодна операційна система не може похвалитися 100-відсоткової отказоустойчивостью. І програмне забезпечення від Microsoft не є винятком. Сьогодні я б хотів розповісти вам про таку проблему, як 80080005 помилка оновлення Windows 7. З подібними неполадками зустрічається безліч користувачів. А тому я просто повинен з вами поділитися всім, що стосується даної несправності.

причини

Існує кілька основних причин, через які користувачі можуть зустрітися з такою проблемою. Першою і простий вважається потрапляння в систему шкідливого програмного забезпечення. Це призводить до блокування роботи «центру оновлень». Так що, якщо у вас не передбачено постійно працює антивіруса, бажано його встановити і перевірити систему.

Основною причиною є проблеми, які безпосередньо пов’язані з компонентом, що відповідає за установку оновлень. Не варто хвилюватися, зазвичай це не призводить до серйозних проблем. Незважаючи на це все ж деякі служби можуть некоректно функціонувати, а значить це треба змінити.

Як виправити проблему? Просто – існує кілька способів. При цьому кожен з них зрозумілий будь-якому користувачеві.

Перше, що необхідно зробити – спробувати встановити нові компоненти системи вручну, так як з якихось причин міг вийти з ладу автоматичний модуль. Якщо системі вдасться знайти і завантажити додаткові елементи – їх обов’язково потрібно встановити.
Це звичайно добре, але користувачі не повинні кожен раз робити це все самостійно.

Перевірка жорсткого диска

Отже, якщо причиною проблем з комп’ютером не є віруси, необхідно звернутися до перевірки жорсткого диска на наявність проблемних зон. Це можна зробити декількома способами:

 1. Заходимо в папку «комп’ютер».

 2. На системному диску викликаємо контекстне меню і натискаємо «властивості».

 3. Відкриється невелике вікно, де нас цікавить вкладка «сервіс».

 4. натискаємо «Перевірка на наявність помилок».

 5. Користуючись підказками запускаємо майстер.

Але фахівці рекомендують все ж це проводити іншим способом:

 1. Заходимо в «виконати»Через«Пуск»Або натискання«Win + R».

 2. У новому вікні прописуємо «cmd»І натискаємо«Enter».

 3. з’явиться «Командний рядок», Де нам необхідно вказати«chkdisk c:»І підтвердити.

Цей інструмент дозволяє самостійно виявляти проблемні місця на диску і виправляти їх.

Отримати більше інформації про те як протестувати жорсткий диск на помилки за допомогою програм і вбудованих інструментів windows ви можете дізнатися з цієї статті.

Перевірка системних файлів

Також багато фахівців сходяться на думці, що в разі появи коду помилки 80080005 під час поновлення сьомій версії операційної системи від Microsoft, потрібно пошукати несправності і в самих файлах. Для цього все так же заходимо в командний рядок. Правда тепер необхідно написати «sfc / scannow».

Ця команда запустить інструмент, який перевіряє і відновлює всі необхідні системні компоненти, які відповідають за працездатність операційки. При цьому весь процес пройде в автоматичному режимі.

Варто відзначити, що немає необхідності в постійному підключенні до Інтернету. Система самостійно створює резервні копії всіх потрібних елементів і розміщує їх в місцях, які недоступні користувачам, навіть з правами адміністратора. Звідки при необхідності їх «дістає».

Установка нового агента

Якщо вищеописані дії ні до чого не привели, пробуємо альтернативний метод. Він полягає в перевстановлення служби Windows Update. Для цього необхідно на офіційному сайті розробника знайти останню версію програми. Після натискання на відповідне посилання, система запропонує виконати установку агента онлайн. Коли процедура закінчиться, необхідно перезавантажитися.

Іноді і це не допомагає. Якщо у вас так і сталося, пробуємо наступний метод.

Скидання налаштувань програми

У деяких випадках помилка може виникати з неправильно виставлених налаштувань. Щоб усунути несправність, потрібно просто їх скинути. Для цього ми знову звернемося до командного рядка:

 1. запускаємо «виконати»(Win + R), пишемо«cmd».

 2. Вводимо в вікні «netsh winsock reset catalog».

 3. Підтверджуємо.

 4. Щоб зміни вступив в силу, перезавантажуємо систему.

Якщо проблеми були пов’язані з цією областю, вони більше не повинні вас турбувати.

Software Distribution

Іноді зустрічаються ситуації, коли поновлення в ручному режимі встановлюються. В ось в автоматичному все одно не хочуть. Зазвичай в подібному винуватою виступає папка «Software Distribution»І її наповнення. Цей каталог знаходиться в директорії «Windows»На головному диску.

Для вирішення проблеми потрібно зробити кілька дій:

 1. Знаходимо необхідну папку. До імені додаємо кілька символів. У нас це буде «_old». У підсумку ми отримаємо каталог «Software Distribution_old».

 2. Перезавантажуємо комп’ютер.

 3. Під час запуску система автоматично повинна створити нову таку ж папку з відповідним наповненням.

Це ж можна зробити за допомогою інструменту «Командний рядок»:

 1. Заходимо вищеописаним методом і прописуємо наступне:
  net stop wuauserv
  rename c: \ windows \ SoftwareDistribution softwaredistribution_old
  netstartwuauser
  exit

служби

Крім того, можна скористатися компонентом системи «служби»:

 1. Заходимо в «Диспетчер завдань»За допомогою натискання«Ctrl + Alt + Del».

 2. Знаходимо відповідну вкладку.

 3. Відкриється вікно, де буде надано список всіх працюючих служб.

 4. Знаходимо компонент, який активно працює при оновленні.

 5. Зупиняємо його і знову запускаємо.

 6. Перезавантажуємося і перевіряємо.

Якщо нічого не допомагає

Якщо все вищеописане не вирішило проблему, можна спробувати пошукати в Інтернеті спеціальних fix файл, який в автоматичному режимі поміняє деякі настройки.

Нерідко і це не виправляє ситуацію. Знаходимо утиліту «DLL Suite». Вона здійснює пошук відсутніх або пошкоджених бібліотек.


Коли проблема залишається, пробуємо використовувати інсталяційний дистрибутив Windows. Тільки нам потрібно не заново встановлювати систему, а просто її оновити.
Ну а крайніми заходами, звичайно ж є повна перевстановлення операційки. І краще використовувати збірку, яка відрізняється від встановленої на комп’ютері.

Що ж, як видно, проблема хоч і не є критичною, проте вона має масу способів вирішення. Все залежить від того, чому саме стався збій.

Сподіваюся все вищеописане допоможе вам вирішити наявну проблему. Підписуйтесь на оновлення блогу, і ви завжди будете знати, як справлятися з різними недугами операційної системи.

Ссылка на основную публикацию