А що якби Людина-павук в «Месники: Війні нескінченності» був в костюмі з Вібраніума?

У минулих «Месники» Людина-павук обзаводитися оновленим костюмом, який для нього зробив Тоні Старк – бронею Залізного Павука. Один фанат представив, що замість цього Павучок обзавівся оновленої бронею, виконаної в Ваканде з вібраніума сестрою Т’Чалли, Шури. І нижче ви можете побачити цей костюм. І хоча у нас немає можливості побачити варіант костюма Джейсона Пастрана в кіно, це те, що нам хотілося б одного разу побачити в MCU. Особливо з Пітером Паркером і Чорної Пантерою, які є майбутнім франшизи, так як їх співпраця обов’язково спрацює. Треті «Месники» стали ключовим моментом ролі Людини-павука, як борця зі злочинністю, де він покинув межі дружнього району і замість цього став частиною команди найсильніших героїв Землі.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

//www.instagram.com/p/BhhH9Uplby_/

Райан Майндерінг, глава відділу візуальної розробки, розповів про труднощі проектування нового костюма і про те, як нові обставини Пітера Паркера позначилися на завершеному вигляді в книзі «Месники: Війна нескінченності: Мистецтво Кіно».

«Це була весела і цікава задача дизайну, і мені здається, що він виразно відчув себе абсолютно новою Людиною-павуком в цій картині», – каже Майндерінг. «Це дозволило йому відчути, що він йде від того, щоб бути доброзичливим сусідом Людиною-павуком і перетворюється в Месника – це величезна історія, і я був радий внести в неї свій внесок».

І хоча персонаж став жертвою Божевільного Титана в кінці минулого картини, є великий шанс, що Пітер Паркер буде відроджений вчасно, щоб з’явитися в своєму другому сольнику «Людина-павук: Далеко від дому».

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Кевін Файг раніше говорив про назву картини і про те, що вона створить основу для просування кіновсесвіту Marvel.

«Ну, зрозуміло, я маю на увазі, що спекуляція починається. Це завжди весело », – каже Файг. «Нам подобається назва, так як воно пов’язане з Поверненням додому, а не просто є грою слів, і воно нам сподобалося більше, ніж« Повернення додому 2 », але, це поняття« вдома »- слово, яке має подвійне значення, і в цьому напрямку ми хотіли б розвинути історію Людини-павука в подальшому. Так, у «Далеко від дому» є кілька значень ».

Ми дізнаємося, як саме буде повернутий Пітер Паркер, коли вийде кінострічка «Месники 4», а станеться цієї весни 2019 року. А ось «Людина-павук: Далеко від дому» вийде в прокат влітку того ж року.

Ссылка на основную публикацию