Аbout config mozilla firefox: як відкрити і внести зміни

В кожному браузері, будь то Opera, Chrome, Firefox або будь-який інший, є прихований потенціал. Втім, прихований він не тому, що ховається від користувача, а в силу того, що багато користувачів просто не замислюються про всі можливості свого оглядача, їм достатньо того, що він запускається і знаходить потрібні сторінки в інтернеті.

Зрозуміло, це лише вершина айсберга, і для повного налаштування веб-оглядача доведеться копнути глибше. Зокрема, я говорю про налаштування параметрів в реєстрі about: config. Якщо ви нічого про це не знаєте або ж маєте в своєму розпорядженні лише поверхневими знаннями, при цьому хотіли б заповнити цю прогалину, пропоную вам познайомитися з поняттям того, що це взагалі за реєстр, що собою представляють настройки about config firefox і з попутно витікаючими питаннями.

Що таке about: config

Отже, дане словосполучення позначає спеціальну сторінку браузера Мозилла, яка має в своєму розпорядженні достатком налаштувань, які недоступні через призначений для користувача інтерфейс. Тобто, це таке собі сховище, в якому зберігаються настройки операційної системи, начинки, профілів користувачів і т.п. інформація. Звичайно, недосвідченому користувачу змінювати налаштування на даній сторінці не рекомендується, адже є ризик завдати шкоди своєму комп’ютеру.

як запустити

Так звана тонка настройка firefox через about config здійснюється наступним чином:

  1. запустіть веб-браузер Mozilla, клікнувши двічі по ярлику;
  2. в адресному рядку введіть «about: config» (без лапок), після чого натисніть [Enter];
  3. далі перед вами з’явиться попередження, в якому йдеться про можливі погіршення установок програми. Ви можете зняти галочку у відповідному полі, і в наступний раз це попередження не з’явиться;
  4. тисніть «Я обіцяю, що буду обережний».

складові

Поговоримо тепер про те, як функціонує about config mozilla firefox, як відкрити її ви вже знаєте, подивимося, як з нею працювати. Як правило, відкриття реєстру about config в mozilla firefox може знадобиться користувачеві, коли він буде переносити кеш, прибирати помилку plugin container for firefox, прибирати yafd tabs і здійснювати інші дії з настройками браузера. Після того, як ви погодитеся з попередженням, вашому погляду відкриється таблиця з величезною кількістю різноманітних параметрів. Кожен з них вміщає в себе ім’я настройки, стан, тип і значення. Для більшої зручності ви можете створити фільтр, який допоможе заощадити час.

Зверніть увагу, що тип параметра може бути або рядком, або цілим числом, або логічним (false). При необхідності значення можна скинути до дефолтного, скориставшись контекстним меню. Що стосується стану, то, дивлячись на нього, можна визначити, чи було воно задано за замовчуванням або ж його вибрав користувач.
Ще один момент: ви також можете внести ключ самостійно, якщо раптом ви порахуєте, що він повинен бути. Для цього створіть новий ключ, не забувши при цьому вказати значення і тип.

Сподіваюся, з азами реєстру about: config ви розібралися. Ще раз хочу зробити акцент на тому, що без певних знань і навичок краще не намагатися впливати і видозмінювати дані настройки, адже ви можете завдати непоправної шкоди своєму комп’ютеру.

Ссылка на основную публикацию