Adobe Stock продаж фотографій, огляд та відгуки про сервіс

Adobe Stock – це сервіс, який з’явився після покупки компанією Adobe сервісу Fotolia. Відрізняється він від інших стоків хорошою оплатою за кожну продану фотографію, зручним зв’язком з продуктами Adobe і зручною системою завантаження та публікації зображень.

Adobe Stock Contributor – реєстрація

Для реєстрації потрібно

  1. перейти на сайт contributor.stock.adobe.com,
  2. створити новий обліковий запис або увійти в уже існуючий Adobe ID,
  3. налаштувати обліковий запис,
  4. дані про себе заповнювати російською мовою,

Вимоги для продажу зображень

– повноліття учасника, – наявність авторських прав на всі фотографії, – при наявності людей на знімках потрібно мати дозвіл, написане людиною з фотографії, – дотримання правил Adobe Stock, – фото завантажувати відповідно до вимог нижче

Завантаження зображень на сервіс

Натиснути на кнопку завантаження зображень і завантажити зображення для продажу.

Можна скористатися функцією автоматичного створення ключових слів для продажу (програма автоматично порівнює завантажувати фото з іншими на стоці і вибирає ключові слова). Завантажити можна максимально 16 знімків за один раз, після прийняття фотографії перевіряючим з Адоб Сток вона буде виставлена ​​на продаж, залишиться тільки чекати продажу. Головне не засмучуватися якщо знімок не прийняли. Варто підправити фото в графічному редакторі і відправити його на схвалення. Одним з плюсів є можливість завантажувати фотографії з додатків Creative Cloud (Photoshop, Illustrator). Також продаються зображення покупець може купити прямо з програми. Наприклад, при роботі в Photoshop CC людині знадобиться фотографія і простіше йому буде купити її, не переходячи в браузер для пошуку зображень на сторонніх стоках. При роботі з Adobe Stock все права залишаються у автора, між сервісом і автором полягає партнерство, завдяки якому Adobe може видавати ліцензії на зображення. Крім доступності на сайті Adobe Stock і додатків Creative Cloud, фотографії будуть з’являтися на сайті Fotolia, яка також належить Adobe.

Скільки можна отримати за одну продану фотографію

Ціна на кожну фотографію визначається при завантаженні. Наприклад, фотографію красивого виду міста можна продати приблизно за 59 центів. За відгуками з інтернету при 5-ти продажах можна виручити приблизно 2 $, що набагато вище інших стоків. Весь заробіток залежить від кількості фотографій, якщо людина постійно фотографує, то і заробіток його буде високим. На даний момент мої результати такі (але і портфель зображень не великий):

Також оплата з покупки залежить від того, чи є це фотографією, векторних зображенням або відео. Згодом продажів буде ставати більше, будуть з’являтися постійні клієнти. Приклад продажу зображень з мого аккаунта:

Мінімальна сума для виведення

Як і на багатьох інтернет сайтах із заробітком в інтернеті Adobe Stock має мінімальну суму для виведення, яка становить 50 $ (наприклад, в Google Adsense, заробіток з Youtube і реклами Google мінімальна сума становить 100 $). При активній завантаженні фотографій ця сума буде досягнута за швидкий час.

На які платіжні системи виводяться гроші

Перший спосіб це PayPal ця система використовується в усьому світі. Гроші зі стоку спочатку виводяться на нього, а вже після його можна вивести на рублевий рахунок будь-якого банку, при цьому заплативши комісію в 3%. Можливе виведення на аккаунт Skrill. З нього можна вивести як на банківський рахунок, так і на карту. Комісія теж стягується.

Як заповнити податкову форму Adobe Stock

Податкова форма автоматично заповнюється при реєстрації на основі введених даних. Самостійно її можна заповнити у вкладці облікового запису автора, розділ Відомості про податки. Там можна додати відомості про податки, заповнивши форму W-8 BEN.

Заповнюється вона англійською мовою, потрібно заповнити пункти: ПІБ Країна Адреса реєстрації (місто, вулиця, номер будинку) Дата народження Після цього в іншому вікні потрібно буде заповнити прізвище, ім’я та проставити дві електронні підписи. Електронний підпис можна як намалювати, так і просто вписати прізвище та ім’я, текстова напис перетворитися в рукописну підпис з красивим шрифтом. Після заповнення натискаємо Apply і тепер додаткові 30% від суми висновку не будуть відніматися.

Чи варто завантажувати фотографії на фотостоки і заробляти на цьому?

Якщо людина часто фотографує або має велику базу, то однозначно варто, можливо величезних грошей отримати з самого початку не вийде, але з часом можна досягти висот. Завантажувати свої роботи варто не тільки на Adobe Stock, краще завантажити відразу на кілька різних. Раджу також завантажувати на Shutterstock, Depositphotos і GettyImages, це основні стоки, з якими я працюю. В одному можуть не прийняти одну фотографію, але в іншому обов’язково візьмуть. Більше майданчиків для продажу більше сукупний дохід. Тому намагатися варто, любов до фотографії в цій справі дуже допоможе.

Ссылка на основную публикацию