АКЦІЇ WoT: 28 квітня – 2 травня 2020. Безкоштовні ліжка і Fury для колекціонерів

Тривають тижні рідкісних танків для дуже багатих буратін. На минулі тижні власники товстих гаманців могли прикупити ні на що нездатні колекційні німецькі машини, тепер прийшов час для американців. (Від Костянтина Маратаева)Отже, почнемо з стоять пропозицій, і самого стоїть – T26E5 (ТТ-8). Машина цікава тим, що за даними «vBAddict» займає 1-е місце за чистим прибутком з бою, хоча треба зауважити, що статистика по фарму срібла збирається в основному з досвідчених гравців. T26E5 – має досить добре броньовану башту, але досить хисткий корпус, головний недолік – всього 240 шкоди з пострілу, правда ДМП в районі 2000 і пробою в 230 частково дозволяє цей недолік трохи компенсувати.
Загалом – це відмінна машина для середніх і хороших гравців, купити її можна за 1 925 (13%) гривень, а якщо ви користуєтеся хитрістю з гривнями, то приблизно за 1 500 гривень (32%).M46 Patton KR (СТ-8), або просто кореєць, якщо у вас в ангарі вже є пілот – то це приблизно те ж саме, тільки стабілізація трохи гірше, крапельку гірше ДПМ, але броня, яку вже не прошивають все на світі фугаси. Машина в загальному комфортна, але знову-таки не для новачків.
Продається за 1 650 гривень (17%), або для хітріцов, приблизно за 1 289 гривень (35%). Загалом знижки за мірками WG середні, так і танк не мрія, так що тільки якщо ви багатий колекціонер, або вам потрібно качати американський СТ екіпаж, а пілоти у вас немає.

M4A3E8 Fury (СТ-6) – абсолютно непотрібний погіршений Мчазеф. Раніше хот б танк мав унікальний зовнішній вигляд, але з тих пір HD моделями обзавелися вже всі, кому не лінь, а ап танк так і не отримав. Картопля, звичайно ж могла б продавати його з «берлінським екіпажем» і він розійшовся б як пиріжок – але коли WG діяла по-розумному ??
Непотрібний сосновий танк стоїть 825 гривень (7%) або 644 гривень (28%), для тих, хто знає як вказати в профілі картоплі країну проживання Україна.
І так, якщо ви неодмінно хочете СТ-6 США для прокачування екіпажу, то я нагадаю, щас на супертест знаходиться «M4A3E8 Thunderbolt VII» – який просто мрія нагібатора в порівнянні з Ф’юрі.

Ну і традиційний комплект рідкісних танків від WG, містить в собі «M46 Patton KR», «T14» (ТТ-5, пільг), «M4 Improved» і «RAM II» (обидва СТ-5). А також 30 днів прем аккаунта i 2 500 голди.
Набір продається за 3 245 гривень (26%) або, для знатаков, за 2 532 гривень (42%).

Нагадаю – T14, добре броньований пільговий тяж, який нездатний пробивати і повертати, причому пробивати він нездатний багатьох навіть в топі і навіть gold, танк підходить чисто для колекціонерів.

M4 Improved і RAM II – це по всіх параметрах пільгові преміум танки, який WG вирішили не робити пільгами. Грати на машинках можна, особливо в світлі нового балансувальника, але задоволення особливого отримати не можна. Машини вкрай на любителя і потрібні тільки колекціонерам.

Ну і так, вже класичний випад в сторону картоплі.

Ссылка на основную публикацию