Акційний AMX 50 Foch (155) – огляд Французької пт-сау 10 рівня World of Tanks

AMX 50 Foch (155) в оновленні 9.20 World of Tanks переводять в акційну техніку ПТ-САУ десятого рівня французької гілки WoT. Для заміни в гілку дослідження додають AMX 50 Foch B додана на заміну француской ПТ-САУ AMX 50 Foch (155).

AMX 50 Foch (155) тактико-технічні характеристики

Для тих, хто ще не знайомий з цією дивовижною машиною наведемо базові характеристики даної ПТ-САУ. Отже, amx 50 Foch (155) не може похвалитися великим запасом міцності і радіусом огляду: в цьому плані «француз» програє багатьом однокласникам. Відзначимо, що якщо кількість ХП збільшити не вийде, то досить куций огляд в 380 метрів можна поліпшити за допомогою установки допоборудования і навичок екіпажу.

Якщо говорити про характеристики ходової частини, то враження складається неоднозначне. ПТ може розганятися до 57 км / год і впевнено утримувати крейсерську швидкість. Однак amx 50 Foch (155) має відверто слабкою динамікою і маневреністю, тому його легко закручують середні і легкі танки.Однією з ключових особливостей будь-якого танка в грі є озброєння. На amx 50 Foch (155) встановлено знаряддя з барабанним механізмом заряджання, що можна розглядати як сильну і слабку сторону машини. Спробуємо пояснити двояке судження. У барабан заряджається 3 снаряди, альфа кожного варіюється в межах 750 одиниць. Відповідно точно відстрілявши барабан, можна нанести противнику близько 2 300 шкоди. З огляду на порівняно непогану бронепробітіе базовим снарядом, цифри виглядають вражаюче: з барабана можна «винести» практично будь-який танк 10-го рівня.

Тепер про неприємне. Повний цикл зарядки барабана займає 50 секунд (в базовій комплектації), інтервал між пострілами становить 5 сек. В результаті amx 50 Foch (155) не може відкрито розмінювати шкоди з більш скорострільними однокласниками, і майже хвилину буде кататися безпорадним, уникаючи контакту з противником.

Крім цього, «француза» підводять точність і стабілізація знаряддя, УВН і УГН навіває тихий смуток.

Як отримати AMX 50 Foch B і AMX 50 Foch (155)?

З виходом оновлення 9. 20 в грі очікуються серйозні зміни, які торкнуться шанувальників французьких танків. Гроза рандома AMX 50 Foch 155 (Фош 155) буде виведений з дерева розвитку і перейде в категорію акційних машин. Замість нього на вершині гілки розвитку з’явиться нова ПТ 10-го рівня AMX 50 Foch B (Фош B). Тепер переходимо до головного: як отримати AMX 50 Foch (155) і AMX 50 Foch B?

Якщо ви раніше прокачували гілку ПТ-САУ і встигли дослідити і придбати amx 50 Foch (155), хвилюватися взагалі не варто. Танк залишиться в ангарі і стане акційними. Замість нього, абсолютно безкоштовно гравцеві буде подарований AMX 50 Foch B. Якщо машина досліджена, але ще не куплена, доведеться порастрясті срібло і придбати танк, поки його не виведуть з дерева розвитку. Гравцям, які прокачували гілку французьких ПТ доведеться поквапитися і встигнути отримати машину до виходу оновлення 9. 20. В принципі, залишилося ще близько місяця, тому приступати потрібно прямо зараз.

Устаткування AMX 50 Foch (155)

З огляду на, що явних недоліків у грізного «француза» вистачає, має сенс виправляти недоліки установкою додаткових модулів. Тут є один нюанс: улюблений багатьма досилатель не встановлюється на знаряддя з барабанним механізмом заряджання. Тому ми рекомендуємо обов’язково встановити:

 • Вентиляцію – дає невеликий, але комплексний бонус до всіма характеристиками машини.
 • Стабілізатор – допоможе значно поліпшити час відомості.

Третій слот зазвичай заповнюється варіативно, на вибір гравця можна поставити такі модулі:

 • Покращена оптика – пам’ятайте, що amx 50 Foch (155) «підсліпуватий».
 • Стереотруба – непогана альтернатива попереднього модулю, особливо при стоковому екіпажі.
 • Маскувальна сітка – ПТ має присадкуватий силует, але краще підстрахуватися.

Нагадаємо, що це тільки рекомендації. Допоборудование встановлюється в залежності від стилю гри.

Перкі і вміння екіпажу AMX 50 Foch (155)

У плані навчання екіпажу можна дотримуватися загальноприйнятих стандартів і прокачувати навички в такій послідовності:

Крім цього не варто забувати про бойові матеріалах, які допоможуть підвищити виживаність машини в високорівневих боях. Тут теж діємо стандартно і завантажуємо в бойове відділення ПТ вогнегасник, аптечку та ремкомплект, тим більше, що розробники не пропонують гравцям особливого вибору і різноманітності.

Бронювання AMX 50 Foch (155)

Поговоримо про бронювання. Якщо розглянути сухі цифри, наведені в описі машини, значення далеко не вражаючі. У лобовій проекції ми бачимо всього 180 мм, борти і корму захищають пластини, товщиною в 40 міліметрів. Однак бронелисти лобовій частині розташовані під грамотними кутами, відповідно наведена броня складе близько 310 мм.

Борти і корми французької ПТ пробиваються усіма без винятку, дах являє ласий шматочок для артилерії противника. Крім цього, над лобовою частиною amx 50 Foch (155) є добре помітний далекомір, який вважається вразливим місцем.

Як грати на AMX 50 Foch (155)

Відразу відзначимо, що гра на цій ПТ вимагає певних навичок, машина явно потребує звикання. Тут важливо чітко знати сильні і слабкі сторони машини, грамотно використовувати переваги і вміло нівелювати недоліки. Переходимо від теорії до практики.

AMX 50 FOCH (155) – це техніка другої лінії, яка повинна підтримувати атаку або оборону команди. Відповідно грамотно займаємо позицію і не відчуваємо особливого дискомфорту на увазі довгого КД. При виборі позиції потрібно однозначно сейв від артилерії і строго тримати сектор обстрілу з урахуванням слабких УВН: щоб машина залишалася непомітною, вона повинна залишатися нерухомою.

«Француз» відмінно тримає лобовий удар і непогано танки шкоди, але з деякими застереженнями. Зокрема, якщо противник вище за силуетом, броня вже не врятує – переваги пріведёнкі будуть зведені до нуля. Крім цього, монолітну картину лобового бронювання псує добре помітний далекомір. Щоб ускладнити вицеліваніе вразливих зон, необхідно постійно «пританцьовувати», щоб збільшити шанс на рикошет.

В цілому, гру потрібно вибудовувати відштовхуючись від часу повної перезарядки барабана. Гравцям постійно доведеться стикатися з дилемою: залишити останній снаряд, щоб добити противника або піти на КД. Тому потрібно постійно стежити за міні-картою і своєчасно реагувати на будь-які зміни обстановки. Пам’ятайте, що amx 50 Foch (155) не повинен проявляти героїзм і хоробро йти в атаку в гордій самоті. Постійно тримайтеся біля сокомандніка, які зможуть прикрити під час перезарядки.

Відгуки AMX 50 Foch (155)

Цікаво, але відгуки про цей «француза» позитивні, особливо від гравців, які дізнавалися amx 50 Foch 155 (Фоша 155) до глобального Нерф, де ПТ різко погіршили альфу і швидкісні показники. Щоб краще зрозуміти машину, розділимо характеристики на дві категорії:

переваги:

 • Відмінна альфа.
 • Нищівний ДПМ при точної реалізації барабана.
 • Очікувано хороше бронепробітіе.
 • Потужне лобове бронювання.
 • Високий коефіцієнт маскування.
 • Хороша максимальна швидкість.

недоліки:

 • КД: загальне і всередині барабана.
 • Відверто слабка стабілізація, точність і високий розкид, що робить неефективною стрілянину на далеких дистанціях.
 • Некомфортні кути вертикального і горизонтального наведення знаряддя.
 • «Сліпий» радіус огляду.
 • Багато «дірок» в бронюванні корпусу.
 • Відсутність динаміки і маневреності.

Як бачите, недоліків у танка вистачає, але якщо приручити AMX 50 FOCH (155), можна отримувати масу задоволення від феноменального Нагіба ворогів.

Ссылка на основную публикацию