Активатор виндовс 7 базова домашня – два варіанти на ваш вибір

Доброго времени суток, читачі.

Напевно, кожен користувач операційних систем від Microsoft знає, що для коректної і довгої роботи, вони повинні бути активовані. Це можна зробити декількома способами. Я розповім в загальних рисах про процес загалом, і про деяких варіантах більш детально. У статті йтиметься про способи, які використовують активатор виндовс 7 базова домашня і немає.

Загальна інформація

Кожна офіційна копія Windows, випущена корпорацією Microsoft, пропонується разом з ліцензійним ключем. Якщо це диск – він вказаний на коробці. У разі покупки через Інтернет, потрібна комбінація приходить в електронному листі. При покупці нового комп’ютера або ноутбука, відповідна наклейка знаходиться на нижній або бічній частині.

А що робити якщо ОС була завантажена безкоштовно? Вихід теж є. І саме про це і буде розповідатися далі.

KMS

Як тільки з’явилася нова версія операційки від відомої компанії, тут же почали виходити різні активатори, які допомагають користувачам «обійти» систему захист, і працювати з програмним забезпеченням, не витрачаючи грошей на придбання.

Кращим за багатьма показниками, включаючи зручність роботи, є КМС авто, скачати який сьогодні можна в самих різних місцях «світової мережі». Але краще це робити все ж з перевірених джерел, наприклад, торрент-трекерів.

Отже, робота додатки виглядає просто:

  1. Запускаємо програму.
  2. З’явиться невелике вікно, в якому натискаємо кнопку «активувати».
  3. Далі вибираємо той продукт, який потрібен. У нашому випадку це Windows.
  4. Далі запуститься автоматичний процес. Просто чекаємо його закінчення.

При цьому зовсім не важливо, який розрядності встановлена ​​ОС, будь то 32 біт або 64 біт. В результаті користувачі отримують повністю працездатну систему.

Windows Loader

Цей продукт також виконує потрібні нам функції. Він є таким собі генератором ключів, що дозволяє при натисканні всього однієї кнопки активувати будь-яку версію операційки. Просто запускаєте дистрибутив і натискаєте «Install». Через деякий час з’явиться невелике вікно, в якому користувачам запропонують перезапустити систему – погоджуємося.

Існує безліч видів активаторів. Творці кожного з них «голосно» заявляють, що після використань їх вирішення, система буде працювати без будь-яких проблем, і в майбутньому повторно проводити процедуру немає необхідності. Але це не так. Часто у користувачів з’являються проблеми в результаті установки оновлення KB971033.

Щоб запобігти цьому, необхідно виконати деякі дії:

  1. Вирушаємо в «Пуск»І«Панель управління».
  2. Далі переходимо в «програми»І«компоненти». натискаємо «Перегляд встановлених оновлень».
  3. Знаходимо вищезазначене доповнення і видаляємо.

Щоб в майбутньому це питання більше не турбував, робимо одну з двох далі описаних процедур.

Отже, перший варіант – повне відключення системи оновлень в ОС. Для цього в «панелі управління»Знаходимо відповідний центр. У ньому вирушаємо на вкладку «Налаштування параметрів». Вибираємо варіант, в якому говориться, що рішення повинен приймати користувач.

Якщо ж ви хочете, щоб ваша система продовжувала отримувати корисні компоненти, знайдіть рядок KB71033, викличте контекстну рядок на ній і виберіть «приховати». Після цього все повинно працювати без будь-яких проблем.

Вищеописані способи застосовні, як на алтимейт версії, так і призначеної для домашнього використання.

Що ж, як видно, встановити ліцензійний ключ для Windows 7 не складе особливих труднощів. Головне – завантажуйте програми лише з перевірених джерел, щоб не допустити потрапляння на комп’ютер шкідливого програмного забезпечення.

Сподіваюся, стаття, викладена вище, допоможе вирішити ваше питання. Підписуйтесь, і ви завжди будете знати, що робити з комп’ютером, в разі появи проблем.

Ссылка на основную публикацию