Алая Відьма з MCU може в підсумку стати одним з Людей-Ікс

Алая Відьма, яку в кінематографічної всесвіту Марвел зіграла Елізабет Олсен, може врешті-решт опинитися мутантом. Історія походження персонажа була змінена в порівнянні з вихідним матеріалом Marvel Comics, коли вона була представлена ​​в сцені після титрів фільму «Перший месник: Інша війна», а потім повністю в кінострічці «Месники: Ера Альтрон». У коміксах Ванда Максімофф і її брат П’єтро є носіями мутогена, згідно ключовий характеристиці героїв Людей-Ікс. Однак, коли кінематографічні права на персонажів Людей-Ікс і їх здатності перебували у Fox, Діснею довелося внести зміни в історію дітей Магнето, щоб мати можливість їх використовувати.
Ванда і П’єтро Максімофф

З майбутньою угодою Disney і Fox, яка дозволить персонажам, що належить Fox, перезавантажитися або ж приєднається до кіновсесвіту Марвел, нова книга, що описує перші 10 років Marvel Studios, готує грунт для того, щоб обернути все так, що Алая Відьма весь цей час була мутантом .

«Її можна називати Червоної Відьмою, проте її сили не носять окультний характер», – йдеться в книзі. «Чи змінило це її або просто допомогло виявити те, що ховалося всередині, артефакт на скіпетр Бога Підступності дарував дивовижні сили розуму. Внутрішній нейро-електричний інтерфейс Червоної Відьми дає їй можливість викликати вибухи телекінетичними енергії червоного кольору. За допомогою цієї енергії вона може літати, переміщати предмети і створювати бар’єри; читати думки і спілкуватися за допомогою телепатії; і навіть управляти умами інших ».

Ванда Максімофф, вона ж Алая Відьма

У той час як Marvel Studios може спробувати згладити прихований мутантний ген, що існував у Ванді весь цей час, ідея представити її батька спантеличує. Головним фактором для Ванди і П’єтро в кінофільмі «Месники: Ера Альтрон» були їхні батьки, убиті зброєю Stark Industries, підживлюючи їх бажання побачити, як помре Залізна людина.

У той час як смерть батьків близнюків не показувалася на екрані, і фанати знають, що вірити в смерть персонажа у фільмах, створених за коміксами, варто лише в тому випадку, якщо бачили тіло, хоча і це не завжди є запорукою того, що персонаж помер остаточно, такий поворот історії може не сподобається деяким фанатам безперервності КВМ. Однак вони можуть настільки зрадіти введенню Людей Ікс у всесвіт, що можуть закрити на це очі.

Ссылка на основную публикацию