Альтернативний UWP-Провідник, створений стороннім розробником

Універсальний Провідник був анонсований ще в вийшла в 2017 році Windows 10 Creators Update і, здавалося б, уже повинен стати доступним в останніх стабільних збірках системи. Але пройшло без малого два роки, а новий файловий менеджер так і не був остаточно реалізований, за весь цей час Microsoft тільки поліпшила кілька функцій його захованої в надра системи тестової версії.

Тому немає нічого дивного в тому, що взяти в свої руки ініціативу з розробки альтернативного -провідника вирішили сторонні розробники. Зовсім недавно свою версію -провідника представив програміст Люк Блевінс. Сторонній універсальний файловий менеджер для Windows 10 поки знаходиться в стадії розробки, але навіть на цьому етапі він випереджає -провідника від Microsoft по ряду показників.

Випробувати додаток можна вже зараз, завантаживши його останню версію з сторінки розробника.

Оскільки встановлюється альтернативний Провідник з файлу, в параметрах поновлення Windows 10 потрібно включити режим розробника.

Процедура інсталяції програми наступна.

Розпакуйте архів з програмою.

Виберіть папку з потрібною версією (X64, x86 або ARM) і спочатку встановіть сертифікат – файл з розширенням.

потім клікніть ПКМ по файлу Add-AppDevPackage, виберіть опцію «Виконати за допомогою PowerShell».

І підтвердіть дію в відкрилася консолі введенням спочатку Y, а потім А.

Нарешті, подвійним кліком запустіть інсталятор з розширенням і підтвердіть запуск процедури інсталяції.

Функціональні можливості Провідника Люка невеликі, доступний лише стандартний набір опцій, головна його перевага полягає в дизайні.

Додаток підтримує концепцію нового дизайну Microsoft, темну тему оформлення, робочий простір програми нагадує гібрид класичного Провідника і браузерного файлового менеджера.

Ссылка на основную публикацию