Amazon відкриває точки миттєвого пікапа в США

Amazon com Inc запускає точки пікапа в США, де покупці можуть отримувати товари відразу після їх замовлення, скорочуючи терміни доставки від годин до хвилин, йдеться в повідомленні компанії у вівторок.

Він сказав, що найбільший в світі інтернет-магазин запустив «Миттєвий пікап» в п’яти університетських містечках, таких як Каліфорнійський університет в Берклі. Amazon планує відкрити більше сайтів до кінця року, в тому числі в районі Чикаго в Лінкольн-парку.

Покупці на мобільному додатку Amazon можуть вибирати з декількох сотень швидкореалізованих товарів на кожному сайті, від закусок і напоїв до зарядних пристроїв телефону. Співробітники Amazon в задній кімнаті потім завантажують замовлення в шафки протягом двох хвилин, а клієнти отримують штрих-коди для доступу до них.

Новина підкреслює більш широкий поштовх Amazon до роздрібного продажу цегли і міномета. Компанія електронної комерції, яка заявила в червні, що буде купувати Whole Foods Market Inc за 13,7 млрд доларів, зрозуміла, що деякі транзакції, такі як покупка свіжих продуктів, важко переносити в Інтернеті. Його програма Instant Pickup націлена на ще один лаггард: імпульс купується.

«Я хочу купити банку з коксу, тому що я хочу пити», – говорить Ріплі Макдональд, директор Amazon за студентськими програмами. «Немає жодних шансів, що я збираюся замовити це на Amazon.com і чекати, як довго це буде для цього, щоб відправити мене».

«Я можу надати таку послугу тут», – сказав він про нову програму.

Instant Pickup ставить Amazon в конкуренції з послугами торгового автомата. Проте більший розмір сайтів Amazon означає, що вони навряд чи будуть становити загрозу для тих, хто продає торгові автомати і напої в відділеннях і школах. Макдональд сказав, що Amazon розглянула питання про автоматизації пунктів Instant Pickup, але відмовилася сказати, чому компанія не мала на цю ідею.

Здатність Amazon скорочувати терміни поставки була болючою точкою для роздрібних продавців цегли і мінометів, які з усіх сил намагалися збільшити продажі, так як їх клієнти перетворилися в більш зручні онлайн-варіанти. Поки Instant Pickup, покупці Amazon могли розраховувати на отримання своїх замовлень протягом години в кращому випадку через програму Prime Now компанії або протягом 15 хвилин для замовлень на продуктові магазини через AmazonFresh Pickup. Amazon зробила дводенний стандарт доставки в Сполучених Штатах.

MacDonald сказав, що ціни на Instant Pickup можуть бути дешевше, ніж на Amazon.com. Однак він відмовився детально розповісти, як оцінюються товари.

Інші місця в програмі тепер відкриті: Лос-Анджелес, Атланта, Колумбус, Огайо і Коледж-Парк, штат Меріленд.

Ссылка на основную публикацию