Американська гілка в World of Tanks

Всі класи техніки представляє американська гілка в World of Tanks. Вибравши її можна отримати середні і важкі бойові машини, а так само артилерійську установку. Дана гілка дуже добре підійде для новачків, щоб прокачати, адже вона володіє хорошим бойовим знаряддям і не містить поганих бойових машин. Наявність всіх класів машин так само непогано позначиться на придбання бойового досвіду, а в річках досвідчених геймерів машини цієї гілки перетворюються в справжніх залізних дияволів.

Американська гілка в World of Tanks відрізняється від інших гілок тим, що бойові машини володіють такими перевагами

• найкращим радіусом огляду;
• маневреністю;
• відмінною прохідністю;
• динамікою;
• наявність швидкострільного з точною наводкою зброї;
• хороше бронювання з додатковим посиленням лобовій частині;
• укріплену вежу.
Всі ці перераховані вище якості, дають гравцеві велика перевага в використання її в бою. Правильно вибудувана тактика у новачків або застосування її гравцями з досвідом ведення бою представляють реальну загрозу для супротивника.

Серед найпопулярніших бойових машин цієї гілки, можна виділити наступні

• Т71 відноситься до легкого класу, він має гарну маневреність, дальність огляду, а завдяки приниженню силуету він добре визначає розташування ворожої техніки за допомогою підсвічування, скорострільне барабанне знаряддя. Відносяться танки до даного класу легких бойових машин можна виділити і М41. Він має, крім всіх вище перерахованих якостей ще має касету з великою кількістю снарядів, що дозволяє нанести більше точних ударів по ворожій техніці.

• З класу важких танків, найбільшої уваги, удостоєний Т57. У нього посилене бронювання лобової частини, форма вежі дозволяє зрикошетити ворожі удари, відмінна рухливість для свого класу, знаряддя має швидку перезарядку і володіє хорошим нанесенням шкоди. Так само як Т57 можна виділити і М48А1. Цей танк так само 10 рівня з доповненням до всіх якостей дальністю ураження цілі досягає часом 600 метрів.

А танк Т110Е5 доповнений хорошою наводкою при вертикальних кутах нахилу.

Так використовуючи бойову техніку даного класу можна з перших же секунд бою нанести точні з великою втратою удари по ворожих позиціях. Гарна прохідність і посилена лобова броня дозволяє йти в лобову атаку, так само ці якості дадуть додатковий час для битви новачкам.

Ссылка на основную публикацию