Американське пояснення відскановане по електронній пошті Yahoo недостатньо, вважає EU

Сполучені Штати не задоволені стурбованістю Європейського союзу з приводу Yahoo (YHOO.O), сканованих входять електронних листів всіх клієнтів з метою розвідки США, головний суддя блоку Reuters заявив в інтерв’ю.

Європейська комісія, виконавчий орган EU, попросила Сполучені Штати в листопаді роз’яснень з приводу секретного постанови суду, виконаного в Yahoo в рамках моніторингу нового трансатлантичного пакту полегшити обмін персональними даними підприємствами.

Укладати угоду про EU-США. Privacy Shield, відома як основа передачі даних, Вашингтон зобов’язався не брати участь в масі, неизбирательного спостереженні.

Це розвіяло побоювання комісії з конфіденційності даних європейців, що зберігаються на серверах США, які підняли розкриття нав’язливих програм спостереження США в 2013 році колишнім співробітником агентства національної безпеки Edward Snowden

«Я не задоволений, тому що на мій смак відповідь з’являвся відносно пізно і порівняно загальний, і я ясно дам зрозуміти при першій нагоді американській стороні, що це не те, як ми розуміємо хороший, швидкий і повний обмін інформацією», заявляла Комісар EU по питань юстиції Vera Jourova в інтерв’ю.

«У той час як Yahoo не підписали Privacy Shield і сканування проходило до появи рамки, перше питання це тестовий приклад того, як нова система, яка лежить в основі 260 млрд. Доларів товарообігу цифрових послуг, і зобов’язання США по шпигунської роботі на практиці», – сказав представник EU.

Privacy Shield дозволяє компаніям безперешкодно переміщати персональні дані європейців через Атлантичний океан, будь то для завершення операції по кредитній карті, бронювання готелів або аналізуючи звички перегляду для відображення цільової реклами, дотримуючись при цьому строгі правила захисту даних EU.

«Я розумію, що американська сторона, коли, мова йде про питання національної безпеки, не може бути повністю конкретної», сказала Jourova.

Тим не менш, вона сказала, що вона як і раніше очікує більш детальну інформацію про те, що сталося і причини, за якими Yahoo попросили відсканувати адреси електронної пошти клієнтів.

Reuters повідомило в жовтні, що Yahoo сканував всі вхідні повідомлення електронної пошти для цифрового підпису, пов’язаної з державним іноземним спонсором тероризму за велінням наказу суду у справах з нагляду зовнішньої розвідки.

Privacy Shield передбачає щорічний огляд, щоб гарантувати, що Сполучені Штати дотримуються своїх зобов’язань і що структура є ефективною. Перший щорічний огляд буде проходити цього літа, під наглядом нині обраного президента Дональда Трампа.

Jourova сказала, що не була стурбована новою адміністрацією Трампа, але вона буде уважно стежити за тим, що він буде робити з директивою президентської політики уряду США по наглядової діяльності США і нещодавно встановленому омбудсмен офісу США в Державному департаменті для розгляду скарг від громадян EU про американський шпигунстві.

“Я хотіла б очікувати, що адміністрація Трампа зрозуміє те, що добре і що погано для бізнесу. Це добре для бізнесу», сказала вона, звертаючись до Privacy Shield.

«Ми повинні бачити, що можемо все ще довіряти».

Ссылка на основную публикацию