Американські розслідування російського виламування виборів

Американське Федеральне бюро розслідувань переслідує принаймні три окремих дослідження, що стосуються передбачуваного російського виламування американських президентських виборів, за словами п’яти діючих і колишніх державних чиновників з відомостями з першоджерела про ситуацію.

У той час як про те, що ФБР займається розслідуваннями, повідомили раніше Нью-Йорк Таймс та інші ЗМІ, ці чиновники проливають нове світло і на точну кількість, запитує і їх центр.

Пітсбургський філія ФБР, який керує багатьма розслідуваннями кібербезпеки, намагається впізнати людей позаду порушень комп’ютерних систем Національного комітету Демократичної партії, заявили чиновники. Ті порушення, в 2015 і перша половина 2016, виставили внутрішні контакти офіційних представників партії, оскільки демократичне угоду висунення реалізувалося і допомогло підірвати підтримку Хілларі Клінтон.

Пітсбургський випадок прогресував найдалі, але чиновники Міністерства юстиції у Вашингтоні вважають, що є недостатньо явного докази все ж обвинувального акта, сказали двоє з джерел.

Тим часом офіс Сан-Франциско бюро намагається впізнати людей, які назвали себе “Guccifer 2” і опублікували електронні листи, вкрадені від рахунку організатора виборчої кампанії Клінтона Джона Подести, сказали джерела. Ті електронні листи містили деталі про збір коштів Фондом Клінтона та іншими темами.

Поза двох філій ФБР речовини контррозвідки ФБР, що базуються у Вашингтоні, переслідують, веде від інформаторів і іноземних комунікаційних точок перетину, сказали двоє з людей.

Цей запит контррозвідки включає, але не обмежений експертизою фінансових операцій російськими фізичними особами та компаніями, у яких, як вважають, є зв’язки з партнерами Трампа. Угоди під наглядом включають інвестиції російських в зарубіжних утвореннях, які, здається, були зроблені через посередників і передні компанії, двоє людей інформували про дослідження.

Агентство Рейтер не могло підтвердити, які підприємства і люди були об’єктом дослідження.

Скотт Сміт, новий помічник директора ФБР кіберзлочинності, відмовився коментувати на цьому тижні, на якому робили офіси ФБР, який або як далеко вони прогресували.

Біля Білого дому не було коментаря в п’ятницю про російських розслідуваннях виламування. Представник вказав на коментар Трампа, зроблений під час кампанії, в якій він сказав: «До виламування я думаю, що це була Україна, але я думаю, що ми також зламані іншими країнами та іншими людьми».

Під час прес-конференції в четвер, президент Дональд Трамп заявив, що у нього не було ділових зв’язків з Росією.

Люди, які говорили з Агентством Рейтер також, підтвердили вівторок звіт Нью-Йорк Таймс, що американці зі зв’язками з Трампом або його кампанією повторили контакти з діючими і колишніми російськими офіцерами розвідки перед листопадовими виборами. Ті передбачувані контакти серед тем розслідування контррозвідки ФБР.

Ссылка на основную публикацию