AMX-30 1er prototype

Історичні факти AMX 30

Даний танк розробили в 1966 році.

За своїми характеристиками AMX 30 1er prototype був вище на голову своїх побратимів, крім Leopard Prototyp A, по маневреності та питомої потужності, в його арсеналі була найбільша вогнева ефективність протитанкового вогню на далеких дистанціях. У танка чудовий огляд, тим самим командиру машини легко було керувати особовим складом і екстрено приймати рішення в зв’язку зі зміною положення на поле бою, це якість підвищувало результативність танка в бою. Коли з’явилися протитанкові снаряди, броня в танку перейшла на другий рівень важливості, так як його маневреність дозволяли ефективно діяти в бою. Як відомо дана модель танків була проведена на світло в кількості не більше 2750 машин.

Ігрові характеристики AMX 30 1er prototype

Танк важив всього 32,7 тонни. Французькі інженери принесли в жертву бронювання і тим самим збільшили динаміку машини (це в дусі французьких розробників військової техніки). Розробники порахували що броня на AMX 30 1er prototype буде занадто надмірною і важкої, а також марною, так як на дворі стояла епоха нових розробок протитанкової оборони. Так у них і вийшло, що машина вийшла маневрена, швидка і пристойно низька (2.28 м).


AMX 30 1er prototype мав у своєму арсеналі знаряддям 105 mm mle. F1 і чудовим втратою і пробиттям. Знаряддя відрізняється від моделей інших країн тим, що у нього не було інжектора, а було просто закрито теплозахисних кожухом для підвищення влучності танка.
Наректи французький танк єдиним, найкращим у своєму роді в WoT не представляється можливим, тому що на даний момент існує кілька танків 9 рівня схожими ні чим практично не відрізняються характеристиками це (Leopard Prototyp A і Type 61. Хочеться додати, що особливість цього танка під французької гілці розвитку безперечна і не піддається критиці.
Танк вийшов досить цікавим. Швидкий і динамічний, з чудовим топовим знаряддям і досить хорошим оглядом, але з жахливою бронею. Досить мало одиниць міцності в кількості 1900 – цей показник практично найнижчий в WoT серед легких танків, аргументовано це малою масою. При такій кількості одиниць міцності і тонкої захисту танк постає перед артилерією противника улюбленою мішенню, особливо перед топовими самохідками Великобританії.

AMX 30 дослідження модулів

Машина AMX 30 1er prototype досліджується після в AMX 13 90 за 197 300 Досвід.

– В першу чергу досліджується ходова частина AMX 30 A pré-série за 25 000 досвіду і: 64 000 срібла, тому як вона необхідна нам для установки наступних важких модулів танка.
– Знаряддя 100 mm SA47 купується за 34500 досвіду і 127550 срібла яке підвищить пробивальність броні і нанесення шкоди по противнику. Рекомендуємо провести дослідження витративши на це вільний досвід.
– Знаряддя 105 mm mle. F1 досліджується за 55 000 досвіду і 290 000 срібла, це топове знаряддя яке розкриє додаткові можливості машини.
– Вежа AMX 30 A pré-série досліджується за 25 000 досвіду і 64000 срібла, вона підвищує дальність огляду та додає деяку кількість одиниць міцності.
– дігателя Hispano-Suiza HS 110 pré-série досліджується за 32000 досвіду і 94250 срібла, не додає потужність танка, але є позитивна сторона дослідження – знижує шанс загоряння двигуна при попаданні снаряда.
– Рація TRVP-13 досліджується за 9000 досвіду і 54000 срібла, злегка підвищить дистанцію радіозв’язку.

AMX 30 гайд

Деякі гравці WoT нарікають танк класичної підтримкою на поле бою. Так як у нього відсутня броня, в перших ешелонах атаки його шанси на виживання дорівнюють нулю. Звичайно є варіант його застосування як протитанкова самохідка, але ні до чого хорошого це не призведе, оскільки це не найкращі його якості. Цей танк призначений для гри у другому ешелоні атаки, вести вогонь по противникам тим самим забезпечувати прикриття своїм союзникам. Є і тактика проникнення в тил противника, якщо їх корму залишилася без прикриття. Даними діями і манерою гри ви відволічете на себе деяку кількість ворожої техніки, а також нанести пристойну суму шкоди за весь бій. Не забувайте, що тил противника повинен бути відкритим.

Є такий варіант, коли пристойну кількість СТ атакують по одному з флангів, є можливість прошмигнути в тил і знищити артилерію ворога. Виходячи з високих показників шкоди і пробиваемости броні, вам легко вдасться вбити ворожу техніку, а якщо ви зазнаєте фіаско в атаці, то зможете моментально виїхати з гарячої точки битви, тим самим перегрупуватися з рештою союзниками для оборонних дій або нового удару по противнику.

Підкажу ще варіант тактики ведення бою, якщо в команді суперника є артилерія, то по можливості не зупиняйтеся на тривалий час і намагайтеся перебувати в тіні будівель або каменів це підійде для тактики міського типу, а ось якщо карта з відкритою місцевістю, то ви завжди повинні бути присутніми в русі. Так як постріли САУ найчастіше наносять вам серйозні пошкодження, а також виводять з робочого стану різні модулі та екіпаж.

Перкі на AMX 30 prototype

Уміння екіпажу для середніх танків стандартне в принципі для всіх, де командиру першим перком прокачується «Шосте почуття» (командиру), іншим членам екіпажу «Ремонт».


Потім, «Ремонт» (командиру), «Снайпер» (наводчику), «Король бездоріжжя» (механік-водій), «Безконтактна боеукладка» (заряджаючий).

Устаткування на AMX 30

До вельми універсального обладнання для AMX 30 1er prototype можна віднести:

«Досилатель» потрібен для швидкої перезарядки знаряддя, «Стабілізатор вертикального наведення» поліпшити стрілянину середнього танка в русі і з місця, «Покращена вентиляція» – зможе підвищити всі характеристики танка і вміння екіпажу.

Висновки та відкликання по AMX 30 1er prototype

Позитивні сторони:
• хороша швидкість – 65/23 (км / год);
• відмінна швидкість обертання башти – 41.71 (° / с);
• чудова дальність огляду – 380.00 (м);
• відмінний показник втрати в хв. – 1900/1900/2533 (од.)
• пробиття броні топового знаряддя – 170/248/45 (mm);
• високий показник швидкості відомості знаряддя – 2.30 (c);
• зручні кути відмінювання знаряддя – (-8 ° … + 20 °).

Негативні сторони:
• вкрай слабке бронювання танка – 80/40/30 (mm) і корпусу – 80/30/30 (mm);
• часто займаються модулі машини;
• часто пошкоджується бойова укладання снарядів і незаймистих модулів;
• досить слабке знаряддя в стандартному комплекті;
• вкрай малі показники швидкості повороту шасі 35.46 (° / с).

Даний танк не для початківців, так як машина вимагає постійну акуратність в грі і обізнаності про картах, правильно проаналізувати обстановку в битві. Професіонали в своїй справі, які змогли знайти спільну мову з AMX 30 1er prototype, показують видатні показники по закінченню бою. Як не крути танк AMX 30 є прохідним до останньої машині цій гілці. Чи не кожен гравець залишить цю модель танка у себе в ангарі після відкриття Танка AMX 30 В, але вирішувати вам.

Ссылка на основную публикацию