AMX 50 Foch B – нова досліджувана Французька ПТ-САУ на 10 рівні World of Tanks

Шанувальники «Мира танков» напевно з нетерпінням очікують релізу. Здоровий ажіотаж викликаний істотним ребаланс техніки, який зачепить більшість націй в грі. Однак не будемо загострювати увагу на всіх танках, а поговоримо про французький дереві розвитку. Зокрема про ПТ-САУ 10 рівня.

З виходом патча поновлення, з гілки пропаде «старожил» гри. Цю барабанну ПТ переводять в розділ акційних машин, а в якості заміни гравцями запропонують нову «десятку» AMX 50 Foch B. З огляду на, що вводиться техніка завжди викликає інтерес, розглянемо основні характеристики нової ПВ.

AMX 50 Foch B тактико-технічні характеристики

Відразу відзначимо, що основні технічні параметри залишилися незмінними. Розробники вирішили залишити колишню коліжн-модель, просто змінили озброєння машини. Новий Фош має як і раніше низьким силуетом і певної сарайний, але позбувся знаряддя з барабанним механізмом заряджання.

Крім цього, ПТ трохи прибрали масу і незначно збільшили питому потужність двигуна. В принципі, це повинно позитивно відбитися на ходових якостях, але не будемо забігати вперед.

Отже, запас міцності залишився на колишньому рівні і становить 1 850 ХП. Це далеко не еталонний показник серед ПТ 10-го рівня. У плані огляду поліпшень також не помітно, і радіус видимості AMX 50 Foch B складає всього 380 метрів. З огляду на, що мова йде про протитанковому знарядді, для якого важливо першим виявити противника і нанести шкоди, показник потребує явному збільшенні.

Переходимо до швидкісними показниками. Згідно з попередніми характеристикам про які скупо обмовилися розробники, максимальна швидкість складе 50 км / год, як і у попередника. Поворот шасі залишає бажати кращого, тому машину цілком комфортно і охоче будуть крутити «світляки» і середні танки.

Однак з огляду на, що співвідношення потужності двигуна до маси машини покращився, можна припустити, що AMX 50 Foch B буде трохи спритніше, ніж AMX 50 Foch (155). Зрозуміло, це просто наші здогадки, але вони мають під собою підставу.

Порівняння AMX 50 Foch (155) і AMX 50 Foch B

Тепер про головне. Шанувальники AMX 50 Foch (155), який до речі був першою, а довгий час і єдиною ПТ з барабаном, можуть забути про це перевазі.

У AMX 50 Foch B прибрали барабанний механізм заряджання і поставили на озброєння 120-міліметрове знаряддя AC CA46. Якщо порівнювати з AMX 50 Foch (155), нова ПТ буде набагато точніше і скорострільніше, тепер не доведеться ховатися по кущах чекаючи повної зарядки барабана. Скорострільність «стволи» складе 7.2 пострілу в хвилину, час відомості – 2.3 сек.

В принципі, непогані показники, які можна поліпшити установкою допоборудования. Однак дане знаряддя має менший калібр (120 мм проти 155), відповідно істотно знизилося бронепробітіе для всіх типів снарядів. Зокрема, ББ тепер буде пробивати тільки 257 мм, а Голда – 325. Крім цього, альфа складе всього 400 одиниць утрати, що дає найгірший ДПМ на рівні.

Як отримати AMX 50 Foch B і AMX 50 Foch (155)?

З виходом оновлення 9. 20 в грі очікуються серйозні зміни, які торкнуться шанувальників французьких танків. Гроза рандома AMX 50 Foch 155 (Фош 155) буде виведений з дерева розвитку і перейде в категорію акційних машин. Замість нього на вершині гілки розвитку з’явиться нова ПТ 10-го рівня AMX 50 Foch B (Фош B). Тепер переходимо до головного: як отримати AMX 50 Foch (155) і AMX 50 Foch B?

Якщо ви раніше прокачували гілку ПТ-САУ і встигли дослідити і придбати amx 50 Foch (155), хвилюватися взагалі не варто. Танк залишиться в ангарі і стане акційними. Замість нього, абсолютно безкоштовно гравцеві буде подарований AMX 50 Foch B. Якщо машина досліджена, але ще не куплена, доведеться порастрясті срібло і придбати танк, поки його не виведуть з дерева розвитку. Гравцям, які прокачували гілку французьких ПТ доведеться поквапитися і встигнути отримати машину до виходу оновлення 9. 20. В принципі, залишилося ще близько місяця, тому приступати потрібно прямо зараз.

Устаткування AMX 50 Foch B

Французька ПТ має досить багато недоліків, які доведеться виправляти своїми силами. Для цього на техніку встановлюється додаткове обладнання, здатне підвищити деякі характеристики. Ми радимо спробувати такий набір:

 1. Досилатель – барабана більше немає, тому підвищуємо скорострільність.
 2. Вентиляція – отримуємо незначний бонус відразу до декількох характеристикам.
 3. Стереоторуба – в нерухомому стані, це кращий варіант нанести перший постріл.

Як і в більшості випадків, останній модуль є варіативним, тому може замінюватися просвітленої оптикою або маскувальною сіткою. До речі, в останній немає гострої необхідності: машина має присадкуватий силует, тому не буде світитися після пострілу через подвійні кущів.

Перкі і вміння екіпажу AMX 50 Foch B

Якщо ви вже каталися на AMX 50 Foch (155), можна просто залишити колишній прокачаний екіпаж не скидаючи навичок. Гравці, які тільки докачаєте до вершини еволюції французьких ПТ можуть прокачувати перкі в такій послідовності:

Не забувайте обов’язково завантажувати витратні матеріали, здатні підвищити виживання будь-якої техніки в рандомних і командних боях. Гра не дає особливого вибору, тому купуємо вогнегасник, аптечку та ремкомплект. Якщо дозволяють кошти, можна скористатися голдовимі аналогами з розширеними можливостями.

Бронювання AMX 50 Foch B

Тут сюрпризів не очікується. Лобову проекцію як і раніше закривають потужні бронепластини, товщиною 180 мм. Листи розташовані під правильними кутами, що доводить значення наведеної броні до 300 мм. У бортах можна побачити «похмурі» 80 мм, в вразливою кормі всього 40. Досвідчені гравці будуть накидати AMX 50 FOCH B в борта фугасами, які будуть вбиратися з максимальним втратою. Не будемо забувати і про тонку плоскому даху, куди будуть органічно заходити попадання від арти, завдаючи критичні пошкодження внутрішніх модулів і калічачи членів екіпажу.

Відзначимо, що незважаючи на непогані значення лобової броні, танковать шкоди потрібно дуже обережно. У верхній частині розташований добре помітний прилад далекого виявлення, які не може похвалитися хорошим захистом, тому легко пробивається навіть противниками на 1-2 рівня нижче.

Як грати на AMX 50 Foch B

Багато гравців, купивши довгоочікувану ПТ 10-го рівня відразу відчувають себе невразливими і намагаються рашить напрямки разом з важкими танками. Це класична помилка. Все протитанкові самохідні установки в грі відрізняються неповороткістю, легко пробиваються досвідченими гравцями навіть у потужну лобову проекцію, страждають від артилерії. Тому не варто мчати вперед на баскому коні, а тверезо оцінити сильні і слабкі сторони машини.

Зокрема, AMX 50 Foch B – це танк другої лінії, основна функція якого полягає в підтримці союзників. Тому займаємо сподобалися подвійні кущі і починаємо методично розстрілювати засвітилися супротивників. Важливо розуміти, що у ПТ постраждало бронепробітіе, тому не потрібно стояти на третин лінії або взагалі в дальньому кутку карти: снаряди втрачають пробиття в залежності від відстані польоту.

На міських локаціях, намагаємося ховати уразливий НЛД за купками сміття, не коштуємо статично, заважаючи ворогам вицелівать вразливі зони. Вкрай не рекомендується вступати в пряме протистояння з важкими танками. Якщо AMX 50 FOCH B програє противнику по висоті силуету, непогана броня втрачає свої переваги.

Крім цього, не забуваємо стежити за міні-картою, своєчасно реагуємо на зміну обстановки, щоб не залишитися наодинці з більш маневреними противниками.

Відгуки AMX 50 Foch B

Зрозуміло, що думки гравців про можливості цієї машини почути поки не вийде, тому просто наведемо аналіз виявлених переваг і недоліків.

До сильних сторін можна віднести такі характеристики:

 • Непогане лобове бронювання.
 • Швидкісні показники.
 • Покращені УВН і УГН.
 • Відмінний показник непомітності.
 • Комфортні характеристики озброєння: швидкість відомості, час перезарядження і стабілізація знаряддя.

мінусами вважаються:

 • Слабка альфа.
 • Сумно низький ДПМ.
 • Радіус огляду.
 • Велика кількість вразливих зон.

Відзначимо, що це дані характеристики є базовими і напевно будуть поліпшуватися розробниками щоб уникнути явного дисбалансу серед ПТ 10-го рівня.

Ссылка на основную публикацию