Аналізуйте помилки і вдосконалюйте свої навички друкування разом з Typing Stats для Firefox


Аналізуйте помилки і вдосконалюйте свої навички друкування разом з Typing Stats для Firefox

Typing Stats – це Firefox адд-он, який надає користувачам детальну статистику друку на клавіатурі і іншу корисну інформацію з цієї області, яка може допомогти в удосконаленні даного навику. Інструмент аналізує різні аспекти вашого друкування і відображає результати в графіках і таблицях. Наприклад, у вашому розпорядженні будуть графіки з даними про правильні натисканнях по клавішах і символам, гістограма з інтервалами між ударами по клавішах і багато іншого. Аналізуючи такі деталі, ви зможете зрозуміти, що саме робите неправильно і яким чином збільшити свою швидкість набору тексту на клавіатурі. Цей розумний інструмент не тільки знайомить вас зі статистикою, але і відстежує помилки, які ви робите, і розміщує їх за відповідними пальцях. Після інсталяції клацніть на кнопці аддона на панелі інструментів, і Typing Stats відкриється в новому вікні. Майте на увазі, що спочатку графіки і таблиці будуть порожні, так як програма генерує дані щодо вашого друкування після установки. Статистика містить дві основні категорії – Графіки і Помилки. Графіки, в свою чергу, діляться на Швидкість, Гістограму, Стирання та Інтенсивність. Вкладка Помилки дозволяє переглядати Найчастіші виправлення і діаграму з процентним співвідношенням помилок, зроблених кожним пальцем окремо. 

  

У категорії Швидкість представлені дані про кількість правильних натискань по клавіатурі і виправлених символах за хвилину, а також стирання стирання. Інтенсивність відображає загальний час друкування, а остання категорія, Гістограма, містить дані про інтервали між ударами по клавішах. 

 

Далі, в розділі Помилки можна побачити символи, які ви неправильно надрукували, а також дізнатися, якими саме пальцями це було зроблено. У лівій частині вікна розташована інформація про виправлення символів за допомогою клавіші Backspace, в правій – розподіл помилок на пальцях. Таким чином, виявивши, якими пальцями і в яких символах ви найбільше робите помилок, згодом можна звертати на них більше уваги і, як наслідок, і зовсім з легкістю від них позбутися.

 

Завдяки даному аддоном користувачі вчаться на своїх помилках і вдосконалюють свої навички друкування.

Ссылка на основную публикацию