Аналоги програми Skype

Месенджер Skype користується високою популярністю вже протягом більше 10 років. За цей час відібрати лаври лідера світового ринку голосових викликів пробували багато компаній, причому деякі сервіси здатні нав’язувати вельми успішну конкуренцію. Гідних аналогів Скайпу для комп’ютера з’явилося не так багато, проте кожен з них заслуговує на увагу користувачів.

WhatsApp – найпопулярніший в світі месенджер

Головний конкурент і, за сумісництвом, найкраща альтернатива Skype сервіс WhatsApp, відомий світу з 2009 року. Спочатку додаток розроблялося тільки для мобільних платформ, проте в міру набуття популярності воно перейшло і на персональні комп’ютери.

Відеодзвінки серед користувачів месенджера менш популярні, тому в актуальних версіях для ПК вона відсутня. Цілком можливо, що розробники додадуть її в оновленні, оскільки думки про це керівництво WhatsApp висловлювало.

Десктопна версія WhatsApp вийшла не так давно, тому її функціонал згодом буде тільки розширюватися.

Viber – багатоплатформовий сервіс для дзвінків і повідомлень

Самим функціональним десктопних конкурентом Skype є Viber. Незважаючи на те що створений білоруськими програмістами месенджер має істотно менший охоплення користувачів (близько 400 млн – у WhatsApp, 300 млн – у Skype, 250 млн – у Viber), користуватися ним дуже зручно. Програма для Windows випускається компанією досить давно, тому ніяких проблем з її роботою не виникає.

IDroo для Skype

Відео виклик, здійснювані через Вайбер, відрізняються високою якістю як картинки, так і звуку, тому сервіс можна сміливо визнати найсерйознішим десктопних конкурентом Скайпу. Додаток дозволяє додавати нові контакти, відправляти стікери, файли, звукові, відео з YouTube, а також gif-анімації і власноруч намальовані картинки ( «дудли»).

Функціональність Viber пояснюється використання більш гнучкої платформи програмування, ніж у WhatsApp і Skype.

Telegram – месенджер з високим ступенем захисту даних

Другий великий проект Павла Дурова отримав не меншу популярність, ніж соціальна мережа «ВКонтакте». Новий месенджер здатний за допомогою унікальної системи забезпечити повну безпеку всіх діалогів, до яких не зможуть отримати доступ навіть розробники Telegram.

Десктопна версія месенджера має абсолютно той же функціонал, що і мобільні додатки. Унікальною особливістю є вибір тим оформлення, а також наявність нічного режиму, який допоможе зберегти зір при вимушеному слабкому освітленні. Єдиний мінус відсутність можливості здійснювати відеодзвінки, яка навряд чи буде введена через політику сервісу.

Менш популярні аналоги Skype для комп’ютера

Існує безліч інших програм, які дозволяють користувачам спілкуватися між собою без обмежень. Найбільш функціональний з не самих популярних сервісів аналог Скайпу для комп’ютера Агент@Mail.Ru. Перший російський месенджер дозволяє здійснювати відеодзвінки з високою якістю звуку і зображення, а також володіє безліччю додаткових функцій.

Крім того, гідні порівняння Skype аналоги ICQ, WeChat, а також KakaoTalk, що дозволяють як обмінюватися повідомленнями, так і здійснювати виклики за допомогою персонального комп’ютера.

Skype – унікальна програма для спілкування людей, яка осібно стоїть серед безлічі конкурентів. Проте, ряд програм пропонує відмінні можливості для спілкування, тому на них варто звертати увагу.

Ссылка на основную публикацию