Android-додатки все-таки можуть з’явитися на Windows Phone

Майже всі джерела, що освітлюють інформацію про смартфонах і іншої мобільної техніки, штовхали тему “Android-додатки на Windows Phone”. Microsoft може все ще міркувати над подібним рішенням в будь-якому вигляді, будь то пряма сумісність з apk-файлами або якісь спрощені API для портування Android-додатків на Windows Phone. Як стверджує Tom Warren, доля Windows Phone вже вирішена і в майбутньому ця система все-таки зможе запускати софт від Android.

Складно повірити, що Microsoft дозволить запустити на Windows Phone додатки від Android. Особливо якщо врахувати як сильно Microsoft працює над уніфікацією магазинів Windows Phone і Windows. Але Tom Warren є вкрай авторитетним джерелом і свою справу знає. Так, не можна приймати його слова як 100% -твердження, кінцевий результат може бути змінений.

Можливість запускати Android-додатки на Windows Phone може істотно зашкодити екосистемі Windows. Наприклад, аналогічне рішення від Blackberry не особливо допомогло платформі “злетіти”. Таке рішення остаточно вб’є і без того слабкий інтерес розробників до платформи. Навіщо зайвий раз розробляти додаток під малопопулярним платформу, тим більше якщо вона підтримує роботу з вже існуючими Android-додатками. Крім того, Windows Phone володіє деякими програмними функціями, яких немає на Android. Без підтримки розробників, Windows Phone чекають важкі часи.

А давайте знову обговоримо це питання. Як вважаєте, чи допоможе підтримка Android-додатків платформі Windows Phone?

Джерело: Tom Warren

Рекомендуємо подивитися

5 подобається0 не подобається

 Loading …

Кращі коментарі

30.12.2014 о 12:04

Тоді на цю платформу прийдуть вічні розрядки

30.12.2014 о 12:41
Android

Сподіваюся, цього ніколи не буде. У андроїд додатків інтерфейс абсолютно не оптимізований під великий екран і немає звичного нам метро. Краще нехай зроблять API для легкого портування.

Ссылка на основную публикацию