Appcrash помилка при запуску, як виправити в Windows 7?

Проблема Appcrash дуже поширена і для виконання точкового усунення несправності, краще використовувати додаткову інформацію з вікна краш, якщо така є. Сама помилка Appcrash означає аварійне завершення роботи програми або гри, а причин для цього безліч.

В рамках статті ми розглянемо, як виправити помилку appcrash Windows 7, принаймні найпоширеніші причини подібних проблем. Такого роду несправність характерна для Windows 7,8, 10, в загальному діапазон можливих жертв досить великий. Застрахуватися від цього явища не можна, в результаті часто губляться важливі дані, а іноді і величезні звіти. Кращий спосіб, щоб хоч якось захистити себе – це часто зберігати інформацію, а в іграх прогрес проходження.

Все ж найчастіше appcrash виникає у важких програмах і іграх. Вони в першу чергу схильні до шкідливому впливу і слід звернути на це увагу. Спостерігатися помилка може в будь-яких додатках, але в цих іграх найчастіше: GTA 4/5, Fallout 3/4, Assassin.

Залежно appcrash що це за проблема і потрібне рішення несправності. Крім як за допомогою коду помилки, якщо такий є, визначити битий параметр не можна. Зазвичай вдається усунути негативні наслідки, виконуючи процедури по черзі, починаючи з найпоширеніших.

Проблеми в відсутності необхідних програм

Досить часто несправність не стільки в відсутності платформ для роботи програми, а скоріше в їх стані. Необхідно оновити програмне забезпечення або установку для основного ПО. Перелік необхідних програм можна знайти в системних вимогах гри.

В першу чергу в питанні, appcrash помилка як виправити Windows 7, необхідно звернути увагу на DirectX. Він може стати коренем і appcrash, але частіше характерне повідомлення говорить «відсутній D3DX9_24.dll». Бібліотеки DirectX, які не змогла знайти програма, можуть відрізнятися. Вам необхідно просто завантажити з оф. сайту додаток. Варто зазначити, що не всі версії платформи підтримується кожної окремо взятої відкритий.

Так само поширена помилка appcrash і через .NET framework. Ця платформа використовується для полегшення розробки додатків, особливо ігор. У ній містяться функції, які застосовуються клієнтом, а в разі їх відсутності, вилітають критичні помилки. Знайти програму можна тут.

Microsoft Visual C ++, якщо цей компонент є застарілим або битим, то помилка при запуску appcrash не змусить себе довго чекати. Особливість платформи то, що вона встановлюється поверх інших версій, а не встановлювати заново, а через це можуть виникати конфлікти. Аналогічно посилання -.

Переконавшись, що проблема не в цих елементах, дотримуйтесь далі.

вірусна активність

Appcrash помилка як виправити Windows 7 64 у випадку з вірусами логічно, що необхідно очистити систему від шпигунів. Віруси самим непередбачуваним чином позначаються на житті системи, що і викликає широкий спектр проблем.

Усунути зараженість можна за допомогою більшості іменитих антивірусних сканерів. Для персонального використання підійде NOD 32 або Kaspersky, якщо застосовується в офісах, то рекомендується Symantec Endpoint Protection.

граничне навантаження

Причина того, що частіше ім’я помилки appcrash у важких додатків зустрічається в тому, що системні ресурси забиваються і просто не в змозі обробляти програму. Особливо часто несправність можна зустріти через оперативної пам’яті і процесора.

Навіть, якщо навантаження досягає 100% в пікові діапазони роботи – це не вирок, щоб видаляти гру. Існують додаткові кошти Windows, які здатні полегшити роботу, лаги можуть спостерігатися, але принаймні критичне закриття програми повинно припинитися.

Також слід спробувати закрити сторонні процеси і додатки під час роботи цільової гри.

битий реєстр

Тут appcrash як виправити існує тільки 2 варіанти, так як ручне усунення проблеми не розглядається: відновлення реєстру з копії або використання спец програм. Другий варіант краще, так як більш універсальний і не надається особливих вимог.

Наприклад ви можете запустити сканування реєстру за допомогою CCleaner. Вона досить часто допомагає, але існують і альтернативи, на кшталт AVZ.

неправильне розташування

Крім того, що appcrash помилка Windows 7 може виникати через розташування програми на відмінному від системного розділу, також часто зустрічаються проблеми з російськими символами. Коли ви використовуєте для назви папки російське слово, то провідник інтерпретує його в набір символів, що стає проблемою. Замініть в шляху розташування гри російські символи на будь-які англійські.

відсутність сумісності

Проблема характерна для застарілих додатків, які не здатні працювати з новими Windows. Зазвичай це виникає через відсутність підтримки з боку виробника. Також зустрічаються appcrash при неправильній установці емуляторів для ігор з PS, PS2 або Android.

Існує невеликий шанс відкрити програму, якщо запустити додаток в режимі сумісності. Для цього на exe файл гри зробіть ПКМ і перейдіть в «Властивості». Перейдіть в розділ «Сумісність» і встановіть прапорець біля «Запустити програму …». Потім в випадаючому списку виберіть необхідний пункт, краще вибрати Windows XP, також можна спробувати інші варіанти.

пошкодження ОС

Насправді не тільки серйозні проблеми, на кшталт відсутності доступу до Windows, можуть супроводжуватися проблемою з файлами самої ОС. Також збої можуть торкнутися різних інших галузей дії системи. Тут необхідно виконати перевірку на цілісність.

Для цього натисніть Win + R і cmd. Потім в консоль вставте sfc / scannow. Процедура виконується автоматично, вашої участі практично не потрібно. В кінці здасться результат роботи і, якщо вдалося відновити файли, ви про це дізнаєтеся.

Блокування антивірусом

Далеко не завжди антивірус працює в ваших інтересах, хоч йому так і здається. Він може блокувати зовнішнє підключення в мережі і саму роботу додатків. На ігри антивірус лається рідко. Зате на програми, особливо ті, що імітують дії користувача, на зразок клікерів, постійно показує вірус.

Для діагностики необхідно просто зупинити дію антивіруса. Якщо це допомогло, то просто додайте додаток в виключення.

Також несправність буває наслідком кривої роботи батьківського контролю.

Проблеми з додатком

Ймовірно сама програма встановлена ​​некоректно і містить биті файли або команди. Причиною такого явища знову може бути антивірус. Видаліть утиліту, яка вам потрібна. Потім зупиніть захист і встановіть її знову. Такий нехитрий спосіб допомагає досить часто. Зазвичай про таку реакцію повідомляється виробником софта.

биті драйвера

Найчастіше проблема криється в відеодрайверів, рідше в звуці або інших місцях. Для усунення несправності поновіть драйвера або видаліть і знову встановіть. Почати варто з дров на відеокарту.

Якщо у Вас залишилися питання по темі «Як виправити помилку Appcrash в Windows 7?», То можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию