Apple може повністю відмовитися від безкоштовної музики в своєму новому музичному сервісі

Apple може повністю відмовитися від безкоштовної музики в своєму новому музичному сервісі

Новий сервіс музичної підписки від Apple, який має запрацювати в цьому році, може засмутити багатьох меломанів. За інформацією Re / code, в сервісі не буде можливості слухати музику безкоштовно ні в якому вигляді. Після невеликого пробного періоду всі передплатники будуть переводитися на платну основу.

За таким принципом працював сервіс Beats Music, куплений Apple в минулому році, проте багато його аналоги надають безкоштовний доступ в тому чи іншому форматі, зазвичай на рекламної основі. Така можливість є у Spotify, Google Music і навіть російської Яндекс.Музика.

Рекламна бізнес-модель музичних сервісів, яку успішно освоїв Spotify, останнім часом настільки популярна, що її почали переймати інші сервіси. Наприклад, Rdio довгий час не хотіла «крутити» музику безкоштовно, але з часом поступилася і ввела безкоштовний режим радіо. Від Apple чекали аналогічного кроку, але замість цього вона вирішила підтримати звукозаписні компанії.

А компанії ці все активніше висловлюють занепокоєння з приводу безкоштовних форматів, оскільки вони знижують число покупок в Інтернеті. В Apple вирішили погодитися з ними. «Музика повинна бути за платіжною стіною» – так вважають віце-президент Apple Едді Кью (Eddy Cue) і засновник Beats Music Джиммі Іовіна (Jimmy Iovine).

Едді Кью і Джиммі Іовін

При цьому, за інформацією тих же джерел, в якості компенсації для користувачів Apple знизить вартість місячної підписки свого сервісу. Замість стандартних для багатьох сервісів $ 10 в місяць ціна становитиме, швидше за все, $ 8.

Найбільш активним прихильником платних сервісів є гендиректор найбільшого лейбла Universal Music Group Лусіан Грейндж (Lucian Grange). Нещодавно він сказав: «Ми хочемо прискорити платну підписку. Рекламна модель під замовлення не може підтримувати всю екосистему авторів і інвесторів ».

Спонсором новини виступає студія DreamTeam яка займається розробкою і створенням сайтів будь-якої складності. Так само є можливість замовити Лендінгем «продає сторінка» – це лише однієї сторінки сайт рекламного характеру, що містить інформацію про послугу / товар, перехід на який здійснюється за посиланням з пошукового запиту або через банер інтернет-оголошення за вигідною ціною.

Ссылка на основную публикацию